2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Belisimm @canancan11 @dmlcm @cnlrm @1fafeyla @fnd_50 @imagination forever @Kristialia @Tikabasa ve diğer kizlar isminiz aklıma gelmedi size bi haberim var hamileyim bugün eczaneye gittim adet söktürücü almaya dedim bi test yapayım çok umutsuzdum belirtim de yok bi baktım pozitif 🥰😍🤩😁 bu arada hesabıma giriş yapamiyordum kaç gündür yarın mesajları baştan okumaya baslicam darısı hepinizin başına kizlar ❤️❤️
Aaa kız şok oldum sen aşılama yapcaz diyordun 😍 hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻

Test , test olalı böyle zulüm görmedi 🤣 akşam çektiğime ışık yaptım oynadım sağ da bisey var gibi ama daha beta salınmamıstır heralde
Onu bende gördüm ama bu testlere pek güvenemiyorum testin kendi çizgisi olabilir ☺️ İnşAllah bir kaç güne pembe çizgileri görürüz😍

Kızlar inanılmaz başım ağrıyor bugün 2 tane parol içtim şuan bile duramıyorum zonklamasından bat 17 Haziran gebelik belirtisi olabilir mi acaba ilaç içiyorum devamlı sorun olur mu 😔
Parol iç sadece canım. Birde bir fincan şekersiz Türk kahvesine 4-5 damla limon sıkıp iç

Kızlar günaydın hepsinize ❤️❤️Bu ateş ölçme konusunda usta olan arkadaşlarımız vardı.😁Yerleşme düşüşü dediğimiz şey ne kadar düşebilir acaba.Yarım dereceye kadar iner mi acaba.Bide yumurtanın kaçıncı günü oluyor acaba.Bilenler yazarsa çok memnun olurum🥰🥰
Yarım derece olabilir canım tablo yaptın mı onun üzerinden bakabiliriz ☺️ 6.günden itibaren olabilir yerleşme düşüşü. Ateş ölçümünü hassas yapmak gerekiyor.ölçmeden en az 3 saat deliksiz uyumak, her gün aynı saatte ayakların yere basmadan dil altından ölçmek gerekiyor ☺️

Evet canım çok sevindim o kadar çok sevindim ki insallah hepimizinki sağlıkla ilerler de kucağımıza alırız 🤲🏻😊😘
Amin çok teşekkür ederimmm kariyer konusuna da gelince ben kariyer değişikliğine gitmek istiyorum o yüzden 7 sene daha beklicektim ben de bu nedenle yaptık bakalım buyuyecek artık🤣

Kızlar selam galiba bebiş yerleşiyor iki kasigın ortasında, rahmimde bı sızı hissediyorum. Belirti olarak da baş ağrısı, halsizlik, ağız kuruluğu falan da oldu sicaklara yormustum. Bu ay burası çok bereketli olucak bence ❤️
Cnm sen kaçıncı günü test yaptin 11 gün mü 12 gün mü bugün 11 gün yarını mi beklim yoksa regil pazar günü mü test yapsam bilemedim

Kızlar selam galiba bebiş yerleşiyor iki kasigın ortasında, rahmimde bı sızı hissediyorum. Belirti olarak da baş ağrısı, halsizlik, ağız kuruluğu falan da oldu sicaklara yormustum. Bu ay burası çok bereketli olucak bence ❤️
Ya bence de bu bereketli kızmına katılıyorum. En kötü herkes Temmuz Ağustos topiğinde mutlu haberi alacak, inanıyorum. Aşırı enerji yüklüyorum başlığa 😂

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Belisimm @canancan11 @dmlcm @cnlrm @1fafeyla @fnd_50 @imagination forever @Kristialia @Tikabasa ve diğer kizlar isminiz aklıma gelmedi size bi haberim var hamileyim bugün eczaneye gittim adet söktürücü almaya dedim bi test yapayım çok umutsuzdum belirtim de yok bi baktım pozitif 🥰😍🤩😁 bu arada hesabıma giriş yapamiyordum kaç gündür yarın mesajları baştan okumaya baslicam darısı hepinizin başına kizlar ❤️❤️
Koyuluğun güzelliği peki. Allahım isteyen herkese tez zamanda versin bu duyguyu yaşatsın inşallah. Çoook sevindim çok.❤️

Test , test olalı böyle zulüm görmedi 🤣 akşam çektiğime ışık yaptım oynadım sağ da bisey var gibi ama daha beta salınmamıstır heralde
Ya varya oynamadan paylaştığında o kısmı bende gördüm ama aklım benimle oynuyor herhalde diye düşündm. Ayy hadi inaşllah 🙏

Kızlar inanılmaz başım ağrıyor bugün 2 tane parol içtim şuan bile duramıyorum zonklamasından bat 17 Haziran gebelik belirtisi olabilir mi acaba ilaç içiyorum devamlı sorun olur mu 😔
Kuzum çok içme ilaç. Kendini rahatlatacak şeyler yap. Nane kokla bak, bende migren var nane koklamak iyi geliyor. Burun deliklerine minik viks de sürebilirsin. Vücutta belli basınç noktaları var internete yazınca çıkar, oralara baskı uyguladıkça da baş ağrısı azalıyor. Bir de başına soğuk uygula. Ben buzluktan buz alıp ince bez içine koyup başıma enseme uyguluyorum. Ağrıya sebep olan damarları büzüştürerek ağrıyı geçiriyor.

Yarım derece olabilir canım tablo yaptın mı onun üzerinden bakabiliriz ☺️ 6.günden itibaren olabilir yerleşme düşüşü. Ateş ölçümünü hassas yapmak gerekiyor.ölçmeden en az 3 saat deliksiz uyumak, her gün aynı saatte ayakların yere basmadan dil altından ölçmek gerekiyor ☺️
Biliyorum canım aylardır yapıyorum ateş işini 😁Ama geçen ay sürekli 37 36.9 idi ben dedim kesin Gebeyim ama adet oldum.Ateş de çok doğru sonuç değil.sadece yumurtlama dan 6.veya 7.günden itibaren yapmak istiyorum yerleşme dedikleri şeyi öğrenmek için.

Bugün 7.günüm.dün 36.6 idi.bugğn 36.2 olmuş

X