2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Valla ağzina dağlık öyle olmak gerekiyo bnde evine gitmek istemiyorum böylelerinin sanki bizim yemeğimizi aşimizi onlar veriyo ya
tam gitmeye niyetlenip sırf şimdi gene konu açılacak diye görüşmekten vazgeçtiğim çok oldu şimdilerde biraz daha az takıyorum

Ben valla inofolic herkes biliyo o yüzden aldim diğerni eczaci tavsiye etti omepayi içeriğini araştirdm iyi geleceğini süşünüyorm yum kalitesi için kalitesiz değil bnmkler ama yine de ek takviye olsundie aldm
Bende regenesis max kullanıyordum onda vardı balık yağı ama bıraktım şimdi bunu alayım o zaman

Kızlar sizin nasıl çevreniz var ya bebek yok mu diye bana hiç sormuyorlar tam tersi ben bebek istiyorum diye ay napcan çocuk sorumluluğu zor , hayatını yaşa gez eğlen hayatın mahvolacak diyorlar bende onlara sinir oluyorum ya ay hele bir arkadaşım var çocuğu var bebek her gün instadan çocuk yapmayın hayat bitti bıktım of pof yazıp duruyor hikayelerine valla baydım.
ilk kez dün annem bir kız çocuğu gördü bundan istiyorum dedi hoşuma gitti öyle diyince ,çevrem çocuk istemeyenle dolu ya

tam gitmeye niyetlenip sırf şimdi gene konu açılacak diye görüşmekten vazgeçtiğim çok oldu şimdilerde biraz daha az takıyorum
Yani bacak aramiza da karişmasınlar bizde ayiptir bizim ailede böyle şeyler ya nasıl bi cahillik bu eskide kaldi bunlar ya yıl olmuş 2023 abimin eşinin bi yil olmadi annem sesni açmadi ya bana ters geliyo ailede görmediğim için ayip geliyo

Bi kimyasali var kizin ya dokptra da gidemiyo köye geçtiler üzülmüş bana geuba atar msn dedi üyeliğim yok dedi rica etti akraba bizim
Doktora gitsin ya dış gebelikse Allah korusun beklemesin az artmış içi rahat eder kontrol olması lazım

Ya ama normal bi sorma değil bu artik yani küfür eder gibi geliyo insana öyle patavatsız soruyplar utanmasalar kisirmisnz dickler o kdr

Ya ama normal bi sorma değil bu artik yani küfür eder gibi geliyo insana öyle patavatsız soruyplar utanmasalar kisirmisnz dickler o kdr
Benim çok arkadaşım birkaç yıllık evli ciddi ciddi istemiyorlar bu da olabilir tabi bana yapılan da sizlere yapılan da çok ayıp bir durum patavatsızlık

aileler tabiki ister torunları olsun annem arada bir e hadi bakalım der o kadar :) kayınvalidem birşey demedi bu zamana kadar şükür ama işte bazı kendini bilmezler bol keseden konuşuyor soruyor

Kız sana rahat batıyor aman böylelerine denk gelme tam ruh emiciler mutlu huzurlu anını bir cümleyle mahvedebiliyorlar

Kendi çevremden uzakım kimseyede numaramı vermedim bir sürü arkadaşım var..evlenerken bana dediler kesinlikle ara bizi..arasam ilk soruyu biliyorumakrabalar anneme soruyor kadın bıkmış.Eşimin ailesinin hiç umrunda diğil..eltiminde çocuğu olmuyor görümcem senelerdi olmuyor ondan kadın diyor amaaan boş verin olucak..aksine bende sinir oluyorumki biraz kadında torun isteği olsa keşki

Cok sevindim cnm rabim sağlıcakla kucağına adayı nasip etsi

Ayyy kendi haberimmis gibi sevindim valla sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun
Amin doktor şaşırdı 29 Mayıs'ta adet oldum klomene başladık hamilesin mucize gibi dedi değerin yüksek dedi ama yarın akşam tekrar kan vericem inşallah sahada yükselir korkuyorum ya inşallah bebeğim vardır gerçekten

Maalesef bizim erkek tarafi erkekleri de terbiyesiz erkekleri bile sorabiliyo kadına yine alişiğiz da buda bni kötü gelin konumuna getiriryo. Açicam ağzmi yuöcam gözmü valla
düşünmüyoruz de gec çok bizimde 10 ay oluyor ilk aylardan başladır yok düşünmüyoruz dedik şimdi yeni düşünmeye başladık diyorum ay bi bitmediler zaten

Yaaa çok teşekkür ederim moral oldu bu bana

sen mi abartı tepki veriyorsun ay burda minnoş birisin onlar seni cıldırtmış zaten psikologlar bile söylüyor bize hiçbir zaman gercek hastalar gelmez onları hasta eden hastalar gelir

Acaba eşinizde problem olabilir mi? Ailesinde genel infertilite sıkıntısı olduğuna göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…