2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar sizin nasıl çevreniz var ya bebek yok mu diye bana hiç sormuyorlar tam tersi ben bebek istiyorum diye ay napcan çocuk sorumluluğu zor , hayatını yaşa gez eğlen hayatın mahvolacak diyorlar 🤣 bende onlara sinir oluyorum ya ay hele bir arkadaşım var çocuğu var bebek her gün instadan çocuk yapmayın hayat bitti bıktım of pof yazıp duruyor hikayelerine valla baydım.
ilk kez dün annem bir kız çocuğu gördü bundan istiyorum dedi 🤣 hoşuma gitti öyle diyince ,çevrem çocuk istemeyenle dolu ya
Benim arkadaşım 4 yıllık evli çocuk için deli gibi tedavi görüyor iş yerinde herkese istemiyorum boyle çok rahatım diyor halbuki tedavi süreçlerini biliyorum

Amin doktor şaşırdı 29 Mayıs'ta adet oldum klomene başladık hamilesin mucize gibi dedi değerin yüksek dedi ama yarın akşam tekrar kan vericem inşallah sahada yükselir korkuyorum ya inşallah bebeğim vardır gerçekten
Olur olur cnm sen içini ferah tut sitres yapma bak bu bile seni sevindiriyo Allah inslaah guzek haberler le yaz cnm benim 8 yıl oldu umudum buydu ama sanırım degilim kismet tabi gönlünü ferah tut😊🙏

Canım pai heterozigot sadece ama o gende mnemli daha önce hiç kaybın varmı? İnstada prof dr osman develioğlu var ona sonucunu at fikir iste o adam ne derse onu yap benim çok uzun zamandır takip ettiğim biri inanılmaz bilgili benim sonucumu görür görmez iğne demişti direk
Canım ben sosyal medya kullanmıyorum . Ama 2 kaybım var biri düşük bir kalbi durduğu için kürtaj oldum.

Olur olur cnm sen içini ferah tut sitres yapma bak bu bile seni sevindiriyo Allah inslaah guzek haberler le yaz cnm benim 8 yıl oldu umudum buydu ama sanırım degilim kismet tabi gönlünü ferah tut😊🙏
8 yıl olmuş nasıl sabrettiniz nasıl başa cıktınız merak ettim dogrusu benim daha 9 ay oluyor deneyeli şimdiden dayanılmaz geliyor

Canım benim protein c de düşük gelmişti lupusla ilgili bi değerim de yüksekti zaten 3 tane genimde problem vardı o yüzden direk iğne dediler ama senin hepsine baktılarsa bi tek paide sorun varsa gerek görmemiş olabilirler. Pıhtılaşma da protein c antitrombin felanda önemli mesela benim antitrombinde referans dışı çıkmıştı
Benim bir tek pai diğerleri normal çıktı ama iki kaybım olduğu için yatkınlık olabilir dedi bazıları kullan dedi bazıları gerek yok dedi.

Canım ben sosyal medya kullanmıyorum . Ama 2 kaybım var biri düşük bir kalbi durduğu için kürtaj oldum.
Bencede çok donanımlı.mezun olduğu okullara da baktım Robert Koleji hacettepe ve dereceyle bitirmiş.Anne ve babası da Doktor muş..Tüp bebekte 2 embriyo koyanları eleştiriyordu geçen.para için yapıyorlar çoğu şeyi.

Kiz bize 10aylık olduk şimdi dha cok soruyolar da 4.ayda sordular yaaa kabus gibiler yanii kabus
Boşver biraz da evli olmanın karı koca olmanın tadına varmak lazım hemen çocuk yapmak da aile temelinin sağlamlığı açısından riskli. Ama bunların tek derdi çocuk olması, yeterince ilgilenememe korkusu, iyi yetiştirme kaygısı yok

Allah'ım inşallah sana da nasip etsin tez zamanda rabbim çok teşekkür ederim 🧿🤲🏼❤️

Boşver biraz da evli olmanın karı koca olmanın tadına varmak lazım hemen çocuk yapmak da aile temelinin sağlamlığı açısından riskli. Ama bunların tek derdi çocuk olması, yeterince ilgilenememe korkusu, iyi yetiştirme kaygısı yok
Tam da dediğin gibi bence. Bizim de evliliğin 4 yılı bitmek üzere 2 buçuk yıldır düşünüyoruz çocuk. Geçen eşimle konuşurken dedim ki belki başlarda çocuk olsaydı birbirimize bu kadar zaman ayıramaz, ilgilenemezdik. Belki de hemen olmaması bizim evliliğimizi güçlendirdi birbirimizi tam anlamıyla tanıdık. Çocuk düşünmeden önce karı koca birbirini iyi tanımalı. Hemen çocuk olunca eşler birbirine katlanamiyor çoğu zaman. Destek olamıyor çünkü birbirlerini tanımıyorlar. Bu söylediğim herkes için geçerli değil tabi. Ben evlenir evlenmez çocuk fikrine hala uzağım 😊

Acaba eşinizde problem olabilir mi? Ailesinde genel infertilite sıkıntısı olduğuna göre
Yok yok☺️bende ilk defa gelende aklıma bir tek o geldi..hemen sperm testi kaç defa verdik yok bir şey..görümcem aşırı kilolu bir defa bile doktora gitmesi çünkü eşide gitmek istemiyor onun eş tarafında sıkınti olduğu için hep sperm testinden kaçtı..eltimde hep diyor sorunum yok ama hep doktorlarda anlamıyorum

Canlar biz doktordan çıktık, her şey yolunda çok şükür🤲🧿 6+2 idim ben doktor 6+4 ölçtüm, kese, bebek, kalp atışı hepsini gördük duyduk çol şükür 🤲 Rabbim hamişleri tamamına erdirsin, bekleyenlerinde bir an önce göbişleeini doldursun 🤲🤲🤲🤲🤲 @imagination forever melisaa93 melisaa93 @melegim can @Mervenur277 @destinesiaa @Deepblues @pozitifbiri @Papatyamaviss @fnd_50 @canancan11 @cnlrm Niqu Niqu @Woodys @bebekheyecani @ekimm24 @Safransari @savascii @sevayd @Kristialia onbirmayis onbirmayis @mucizeOldu @mutluanne2779 ve diğer canlar
MaşaAllah🧿 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah
Ben bu ay da elendim
Adet oldum
Darısı bizlere olsun 🤲🏼

sen mi abartı tepki veriyorsun ay burda minnoş birisin onlar seni cıldırtmış 🤣🤣zaten psikologlar bile söylüyor bize hiçbir zaman gercek hastalar gelmez onları hasta eden hastalar gelir 😅
Ay evet ya beni bile ne hale getiriyorlar 😂😂 o eltim gerçekten sorunlu ama ya anlatsam var ya burada onun adına özel topic açılır 😂😂

Tam da dediğin gibi bence. Bizim de evliliğin 4 yılı bitmek üzere 2 buçuk yıldır düşünüyoruz çocuk. Geçen eşimle konuşurken dedim ki belki başlarda çocuk olsaydı birbirimize bu kadar zaman ayıramaz, ilgilenemezdik. Belki de hemen olmaması bizim evliliğimizi güçlendirdi birbirimizi tam anlamıyla tanıdık. Çocuk düşünmeden önce karı koca birbirini iyi tanımalı. Hemen çocuk olunca eşler birbirine katlanamiyor çoğu zaman. Destek olamıyor çünkü birbirlerini tanımıyorlar. Bu söylediğim herkes için geçerli değil tabi. Ben evlenir evlenmez çocuk fikrine hala uzağım 😊
Bende aynı düşüncedeyim en az bir yıl çocuk düşünülmemeli evlilikte tanıyor insan eşini. Flört dönemi yeterince tanıyamıyoruz. Bir arkadaşım evlendi hemen hamile kaldı şimdi çok pişman.eşiyle hiç iyi değiller çocuk olduğu için katlanıyorum olmasaydı çoktan boşanırdım diyo. Öylelerine de çok üzülüyorum.hem kendilerine hem çocuğa zulüm ediyorlar

Kızlar ovulasyon testi mi yorumlar mısınız acaba hangi gün yumurtlama oldu hangi gün çatladı kafam karıştı
Canım dışarıdaydım güneşten tam görmediğimi düşünmüştüm. Pcos var mı sende baya pik kalmış testlerin.sonuncu da koyu çatlamış mı emin değilim.ama sen ilişkiyi bırakma devam et burada bazı arkadaşlarda da böyle olmuştu

Ben bir yengeç gördüm o da benimki 😂😂 bende Başak burcuyum onu da zaten benden başkası idare edemez
Yaaa bende diyorum bu kıza kanım ısındı bende başak burcuyum 🙈 eşimin yükseleni yengeç 😂 et olayı kan grubuyla alakalı tamamen büyük ihtimal eşleriniz A grubudur ya da B🙈 benim eşimde etçil değildir sebze sever bende tam tersi çok etçilim sebze de yerim ama AB+ olduğum için🤭

Aynen öyle her şeyin hayırlısı olsun

Eklentiler

• 3F649191-E221-479A-8E56-334A9524B573.jpeg
    3F649191-E221-479A-8E56-334A9524B573.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 48
Bende aynı düşüncedeyim en az bir yıl çocuk düşünülmemeli evlilikte tanıyor insan eşini. Flört dönemi yeterince tanıyamıyoruz. Bir arkadaşım evlendi hemen hamile kaldı şimdi çok pişman.eşiyle hiç iyi değiller çocuk olduğu için katlanıyorum olmasaydı çoktan boşanırdım diyo. Öylelerine de çok üzülüyorum.hem kendilerine hem çocuğa zulüm ediyorlar
Kesinlikle öyle. Temeli sağlam olmayan bir evlilikten olacak çocuğa da yazık. Allah hayırlı zamanda sağlıklı evlat nasip etsin💕

X