2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yaa öyle mi Başak burcunu bir tek diğer Başak burcu sever zaten haklısın eşim A grubu benimki de A ama ben daha çok sebze makarna severim

Valla benim de huyum suyum değişti bu konuda. İnsanlar haddini bilmeyince böyle yapmak gerekiyor. Ben kocamla evlendim bir hayat kurdum. Çok istiyotsa kiminle görüşecekse görüşsün ama beni mecbur bırakmasın. Biriyle sorun yaşasa ben de onu bırakmam. Amannn tonla dert tasa var zaten.

Bugünkü bittiii Yarın daha erken çıkıcam öğlene kalınca biraz zorladı Happen94 A Afratafrac
Yaa şu saatlerden ben de alim. Motivasyon olur. Yürüyom ama kaç adım atıyom hiç bilmiyorum. Bend e günün sporunu yaptım ama bittim. 2 gündür fena çalıştırıuyor hoca. Belki akşam yin yürürüz eşimle ama dönüşte dondurma yemeden

Benim annem babam, kayınbaba kayınvalide değil didisinin didisi bayram ziyaretinde cok tanımadığım çok konuşmadığım insanlar. Gerçi kayınvalide arada bahçemizde meyvemiz oldu torunlarımız yer inşaallah vs diyor o kadar .Annem hele hiç sormadı çocuk istiyor musunuz bile demedi, ne cinsellik, ne bebek canım annem dünyada bı tanem nasil özledim yine

Yaa öyle mi Başak burcunu bir tek diğer Başak burcu sever zaten haklısın eşim A grubu benimki de A ama ben daha çok sebze makarna severim
BEnim de ablam Başak burcu. Ben oğlak ım ama bu dünyadaki en sevdiğim 3 insandan biri şu anda. Tabiki saç baş birbirimize çok girdik. Ama kardeşler arasında olur herhalde o kadar

Bir de ablam hiç de Başak gibi titiz falan değil ya. Sizler titiz misiniz çok. Bir de asla hatasını kabul etmez. Ona göre o asla hata yapmıyor dlkjfdlkvbg

Yoruldum ama direndim gün geçtikçe kolaylaşacak.Sende yaparsınnnn Birbirimizi motive edelim Happen94 dün beni heveslendirdi hemen başladım İnşAllah devamı gelir
Yaaa çok sevindimm çok güzel yaptin isteyince çkk güzel oluyo arti biliypmsn yumurtlaıkara acayip iyi geliyo yürümek bak doktorun sna da sölicek görürsn altina imzami atiyorum

Allah'ım inşallah sana da nasip etsin tez zamanda rabbim çok teşekkür ederim
Rica ederim cnm burda ancak biz birbirimizi anlarız buradakiler biz dışarıdan oyle gözükmez ama ne zorluk çektiğin neler yaşadığın o yüzden buraya katildim en azından biri anliyo ❤ben tesekur ederim cnm

Aynen öyle ailesini gider istediği zaman görür hepsinde gitmem ben Onlarda başlarda garipsediler bunu arayıp sitem ettiler ama umursamayınca kabullendiler. Ben eşimi her seferinde ailemin yanında olacaksın diye zorlamıyorum o da beni zorlamaz çok şükür Tabi bayram gibi önemli günlerde gidiyorum tıpış tıpış ama ikinci gün doooğru kendi ailemin evine

O enerjiden banada gönder
Ya inanır mısın spor yapmak yürüyüş yapmak o kadar zor geliyorduki bana da. Ama bir alışınca da bırakamıyorsun. Üstündeki o atalet gidiyor resmen. Daha enerjik oluyorsun, spor için fırsat yaratmaya çalışıyorsun falan. Bir de spor yapmak bana hep sıkıcı gelir. Baya sıkılıyorum. Ama işte her insanın motivasyon kaynağı farklıymış. Benimki online pilates hocam oldu

Aynen saat beni çok motive ediyor ödül fln veriyor bak atıyım bugünkü ödülümü. Çizim yaparken çok oturuyorum bir saat olunca saatim uyarıyor kalk hareket et diye ekranında da minnak bir adam spor yapıyor o anda

Eklentiler

• 4EC97299-F33E-4796-BE50-45946CD619CF.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 50
Yoruldum ama direndim gün geçtikçe kolaylaşacak.Sende yaparsınnnn Birbirimizi motive edelim Happen94 dün beni heveslendirdi hemen başladım İnşAllah devamı gelir
Kürtajdan önce bende sabahlar yürüyordum yumoşlar içinsonra bıraktım..bence çok erken daha iyi çıkmam..dün doktorun dediklerini aklımdan çıksa önüme bakarım

Kızlar iğnenin 6.günündeyim bugüne kadar çok iyiydim.Bugün başımı yerden kaldıramıyorum uyku ve halsizlik.Daha önceki aylar da hep böyle yaptı Etkisi çok ağır geçiyor.Sizin de böyle oluyor mu

Hastalık derecesinde değil öyle abartıldığı gibi değil ama her şey düzenli olsun isterim. Başkasının yaptığı bir şeyi genelde beğenmem illa üstünden geçerim en kötü özelliğim bu bence.Beni yoruyor karşıdakini üzüyor. Ama törpülüyorum kendimi Eşimle baya sıkıntı yaşadık bundan dolayı ama alıştık birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…