2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

vallahı has doğulu kuzu cevirsen o kuzuyu oturur yer azerilerin çok etcil olduklarını bilmiyordum burda birbirimizden cok şey öğreniyoruz

canım ben üzerinde taşımanın bir fayda getirdiğine inanmıyorum.Bence felak nas ayetel kürsi anlamlarını bilerek okuyunca daha fazla etki ediyordur diye düşünüyorum :)
Bebeğim ya pattadanak daldım ama son üç sayfayı okuyayım dedim bayağı ilerleme var. Aradığım düşünce. Ben bunu söyleyince herkes bana tepki gösterdi. Yani reçeteyi al üzerine as gibi bir şey bu okuyup anlamalı. Zira ilk ayet ilk Emir İkra. Ama yok benimle tartışmaya giriyor insanlar ve bu dediğimi anlamak için bir çaba yok ne okumak ne anlamak

Sağlıkla gelsinler İnşAllah Demek ki eşinde istiyormuş sana mesajı vermiş

Çok iyi gidiyor belirtilerin İnşAllah bebiştendir

Tamamen aynı düşüncedeyim Bunu söylediğinde sanki imanından şüphe eder gibi bakıyorlar. Halbuki tesettürlü namazlı biriyim çok şükür Bazı kalıplara sokmuşlar büyüklerimizi sanki o doğruymuş gibi inanıyorlar. Kuran’ın mealinde açıkça belirtiyor her şeyi ama insanlar işlerine geldiği gibi değerlendiriyor. Bak mesela beni dinsiz ilan ettikleri bir diğer konuda mezara gidip Yasin okunmasının çok saçma olduğunu söylemiştim. Ooo neler oldu Yasin suresinde geçiyor Kuran’ın diriler için indirildiği galiba 70.ayetti

Sübhanallah ve elhamdülillahi rabbilalemin çok mutlu oldum çok. Elhamdülillah aklın ve ilmin yolu. İman.. imanı sağlam olan insan fıtratı gereği bidat i reddetti. Söyle ki dinde olmayan peygamber efendimiz zamanında yapılmayan o kadar çok şeyi yapıyor uz ki. Hem Yasin meselesi hemde Fatiha. Ben çok araştırdım. Peygamber efendimiz s.a.v bunları ne yapmış ne söylemiş. Fatiha mesela anlamı sadece yaşayan insanların kalplerini diri tutması ve iman tazelemek üzere olduğunu görmüyor lar mı. Ölülerin amel defteri kapanıyor üç durum harici başka bir fayda olmaz bizim ölüler e Allah bizi oraya imanlı ve Salih amel işlemiş olarak alsın inşallah

Al bide benden yak yani aynı dert bnde de var gerizekalilar işte

Amiiin amin bunları dile getirince suçlanan taraf oluyorum, her zaman bir tartışma içinde oluyoruz. Susmayı tercih ediyorum. Belkide yanlış yapıyorum. İnşAllah çevremizdekilerde her duyduğuna inanmaz okuyup doğrusunu bulmak ister Bizlerde daha çok okuyup daha çok bilgi öğrenebiliriz İnşAllah

Ben soranlara "yaptık biz size söylemedik" diyorum. Öyyyyle suratıma bakakalıyolar eheheh. Sonra diretirse "altın takıcansın galiba bu kadar merak ettiğine göre" diyorum.

vallahı has doğulu kuzu cevirsen o kuzuyu oturur yer azerilerin çok etcil olduklarını bilmiyordum burda birbirimizden cok şey öğreniyoruz
Aynen öyle ben sandım kimse sizde sevmiyor eşimin aileside et çok kullanmazlar..ya benim işim çok zor sebzede sevmezyine bu çocuk için zorluyorum

merhaba kaç gün kala negatifti ve ne zaman pozitife döndü testiniz acaba? ben de pazartesi yaptım negatifti ama yumurtlamanın 7.günüydü daha. 10.günü falan çıkar mı diyorum acaba

Kiz bize 10aylık olduk şimdi dha cok soruyolar da 4.ayda sordular yaaa kabus gibiler yanii kabus

Allahümme amin amin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…