2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Terslemedikçe kurtulamazsın canım tüm kadınların ortak derdi.bize bunu yapanda kadın işin kötü tarafı
Maalesef bizim erkek tarafi erkekleri de terbiyesiz erkekleri bile sorabiliyo kadına yine alişiğiz da buda bni kötü gelin konumuna getiriryo. Açicam ağzmi yuöcam gözmü valla

Kızlar ovulasyon testi mi yorumlar mısınız acaba hangi gün yumurtlama oldu hangi gün çatladı kafam karıştı

Eklentiler

• IMG_0929.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 72
Maalesef bizim erkek tarafi erkekleri de terbiyesiz erkekleri bile sorabiliyo kadına yine alişiğiz da buda bni kötü gelin konumuna getiriryo. Açicam ağzmi yuöcam gözmü valla
En güzeli kötü gelin olmak. Bir çok gereksiz insandan kurtuluyorsun.Eltim beni bu konuda delirtti kendisinin 4 çocuğu var. Ciddi bir şekilde tartıştım bundan sonra görüşmeyeceğiz dedim engelledim.kayınvalidemlere gidince oraya gelmesini istemiyorum.bayramda da yok gibi davranıyorum.tüm ailenin gözünde kavgacı psikolojisi bozuk gelinim ama umrumda bile değil kafam rahat.en ufak bir şey diyen olunca abartı tepki veriyorum eşimde onlara tepki gösteriyor doğal olarak ailesine. Tamamen bitmiyor ama büyük oranda azaldı.

Valla ağzina dağlık öyle olmak gerekiyo bnde evine gitmek istemiyorum böylelerinin sanki bizim yemeğimizi aşimizi onlar veriyo ya

Merhaba kızlar yumurtlamanin 8.gunundeyim hic bir belirtim yok benim durumda olan varmi bu aydamı olmadi
Tüm belirtiler kişiye göre değişmekte canım bende yumurtlamanın 8. Günündeyim göğüslerim şiş acı içinde ama hamile olan bir arkadaşımla konuştum yeni hiç belirtisi olmamış o yüzden belirtiler kişiye özel sakın moralini bozma belki de içindedir hissetmesin stresini

Bende omega yok hemen alayım eksik olmasın doktor mu tavsiye etti canım
Ben valla inofolic herkes biliyo o yüzden aldim diğerni eczaci tavsiye etti omepayi içeriğini araştirdm iyi geleceğini süşünüyorm yum kalitesi için kalitesiz değil bnmkler ama yine de ek takviye olsundie aldm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…