2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim de çatlamanin 10. Günü benim de negatif geldi belki çıkmıyordur daha, gönlünüzü rahatlat tutun inşaallah olur

Kızlar bir de çocuğu hiç düşünmedik daha 2-3 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz. 2 yıl olacak evleneli nerdeyse bayramda da tatile gitcem. Ee ne zaman bebek falan denilince önceden takmiyordum, aklimda olmayınca ama şimdi derler de moralim bozulursa diye korkuyorum. Moralim bozulunca da inşaallah patavatsızca olmuyor mu falan demezler. Kısa veya uzun süredir deniyor olsak bile bu soru ne kadar aciymis yeni anladım

bende öyle yapayım normalde iki kişiyiz diye az yapıyorum kalınca kalıyor yemiyor bizimki

Kızlar bu duayi özellikle dışarı çıkarken vs hep okuyalım. Korunma duası bu

daha cok yenisin canım olur elbet biz artık negatiflere de gülüp geciyoruz ne yapalım o gelecek zamanı biliyor

Kuzum burada negatif gören tam regl günü pozitif gören kişiyi gördüm. Sen bir iki gün daha bekle bence. Mesela yumurta çatladı bugün 10. gün diye düşünüyor kimisi ancak yumurta sperm ile geç buluşabiliyor ya da daha yumurtlamamış oluyor kişi geç yumurtluyor. Sen 10 gün diye düşünüyorsun mesela yumurta çatladı diye ama halbuki daha 8.9. gün olabilir.

Canım pai heterozigot sadece ama o gende mnemli daha önce hiç kaybın varmı? İnstada prof dr osman develioğlu var ona sonucunu at fikir iste o adam ne derse onu yap benim çok uzun zamandır takip ettiğim biri inanılmaz bilgili benim sonucumu görür görmez iğne demişti direk

Canım benim protein c de düşük gelmişti lupusla ilgili bi değerim de yüksekti zaten 3 tane genimde problem vardı o yüzden direk iğne dediler ama senin hepsine baktılarsa bi tek paide sorun varsa gerek görmemiş olabilirler. Pıhtılaşma da protein c antitrombin felanda önemli mesela benim antitrombinde referans dışı çıkmıştı

Dalga geçerek siz bakıcaksınız herhalde de geç başka konuya.Hiç üzerinde durma. Üstelerse de ne zaman istersek Allah nasip eder inşAllah dersin. Ama en güzeli diyebilirsen bu sadece eşimle beni ilgilendirir sonuçta bizim özelimiz demek :)

Aaa öylemi canım benim.aöylediğin çok iyi oldu.bendr adeti bekliyorum göbek kaldırmak için

Hayırlı zamanda güzelliklerle gelsinler minik bebeklerimizz

Yazdım aklımın bir köşesine gerçekten de kendileri bakacak sanki. Eşim doğum günüm Nisan ayıydı bebek kıyafeti de almış hediye olarak, ben daha düşünmüyordum o zamanlar. Ondan sonra içime bir şey oturdu, istemeye başladım birdenbire yoksa ben daha da düşünmüyordum belki 6 ay daha

Kuzum senin eşin Azeri olmalıgenelde biz severiz dolmayı etli her şey etle..hele yeni gelerken eşim hiç sevmezdi eti..şimdi alıştırdım ondan kilo almışama mesela güzel yemeklerimiz var etli onlardan etdim yemedi..etli sarmayı bir tek beğendi..geri kalan kısmını yiyemiyor bende hiç etmiyorum

Yumurtlamanın 7. Günündeyim

-Şu an belirti akıntı var yumurtlamadan beri hafif ıslaklık ve akıntı var (ama bende hep ıslaklık oluyor o yüzden emin olmadım)
Arada sarı krem akıntı geliyor

-Göğüslerim çok acıyor elleyemiyorum şiş ve uçları normalde küçük bende ama şuan büyüdü
-Dünden beri baş ağrım var
bat haftaya , test için 13 haziranı bekliyorum

Şimdilik böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…