2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım pozitif duruyor ama yumurtlama üstünden kaç gün geçti
6 gün geçti ama gereksiz mi heycanlaniyorum doktor yumurtalarının büyümesini kontrole cagardi yarın çok şiddetli ağrı çektim 4 gün boyunca suban ağrım yok meraktan baya sıkışıktim öylesine yaptım inşallah vardır ilk hamileligim.olcak nasipse Allah'ım hiç birimizin kucağını boş birakmasin 🤲🏼 kalbim Cok carpti

Güzel şeyler ve yolu gözlenen şeyler maalesef hemen olmuyor bazen. Sakın karamsarlığa kapılma. Dün fnd_50 fnd_50 yazmıştı sanki. regl dönemim geldiği için de olabilir bu karamsarlık sonrasında geçiyor diye. Önümüzdeki şu günlerde kafanı dağıt. Belki de senin bebiş ben yaz sıcağında olcam diye inat ediyor. 😊
Aynen ya ben regl olacağım gün hormonlarımdan anlıyorum. Bir karamsarlık tavan yapıyor. Bir vazgeçme terk etme hissi her şeyi bırakma duygusu. Adet olunca gidiyor bu duygu. O yüzden beni o dakikalar dikkate almamak gerek:) ama bu ay şunu yapmıcam hiçbir şekilde takip yapmıcam aha pik oldu olacak aha çatladı aman ilişki şu gün olsun aman ilişki bugün olsun toplarına girmicem. Akışına bırakıcam gelecek olan her türlü gelir zaten

6 gün geçti ama gereksiz mi heycanlaniyorum doktor yumurtalarının büyümesini kontrole cagardi yarın çok şiddetli ağrı çektim 4 gün boyunca suban ağrım yok meraktan baya sıkışıktim öylesine yaptım inşallah vardır ilk hamileligim.olcak nasipse Allah'ım hiç birimizin kucağını boş birakmasin 🤲🏼 kalbim Cok carpti
Anlamadım ben yumurtlama oldu mu yoksa daha takipte misiniz

Kizlar acil bakin lütfen klomen tedavisi görüyordum yarın kontrolüm var merakımdan hızlı gebelik testi yaptım yanlış mı acaba anlamadım yardımcı olur musunuz adetime 12 gün var imkansız sanki ama klomenle 3. Gün ovulasyon pozitifti şu an ovulasyon negatif
Yarın yumurta kontrolün mu var? Çatlatma iğnesi vurdun mu yoksa vuracak mısın?

Anlamadım ben yumurtlama oldu mu yoksa daha takipte misiniz
Yumurtlama oldu ilacı kullanırken takip ettim bende ilacın 2. Günü köyü iki çizgi oldu hatta akşamda yaptım emin olmak için koyuydu sonra silik çıktı bugünde öylesine yaptım bu şekilde yarın yumurtalarimin büyüyüp buyumedigine bakicakti doktor catlamassa iğneyle catlatiriz demişti ama erken dollenmemi yaşadım klomen HCG değeri yukseltirmiki onu bilmiyorum ama yumurtlama için bu ilaç

Yarın yumurta kontrolün mu var? Çatlatma iğnesi vurdun mu yoksa vuracak mısın?
Yarın normalde iğne olacaktım ama ovulasyon da negatife döndü bugün siparişim geldi öyle heves edip sıkışikken yaptım sabah doktora gidicem inşallah boşa umitlenmem varsasa çok ilginç olur adetime 2 hafta var

Yarın normalde iğne olacaktım ama ovulasyon da negatife döndü bugün siparişim geldi öyle heves edip sıkışikken yaptım sabah doktora gidicem inşallah boşa umitlenmem varsasa çok ilginç olur adetime 2 hafta var
Senin durum biraz karışık açıkçası benim de kafam karıştı doktora gitmemis olsan üzerine adet gördün diyecegim ama klomen tedavisi baslayan doktor elbet muayene etmiştir seni. Ama testte de bariz görünüyor. Yarın sabahtan kan ver istersen durum netleşsin. Ama buraya da yaz durumu

Senin durum biraz karışık açıkçası benim de kafam karıştı doktora gitmemis olsan üzerine adet gördün diyecegim ama klomen tedavisi baslayan doktor elbet muayene etmiştir seni. Ama testte de bariz görünüyor. Yarın sabahtan kan ver istersen durum netleşsin. Ama buraya da yaz durumu
Çatlatma iğnesi olmamış dimi ? İğne etkisi mi acaba diyeceğim

Bununda şimdi yaptım 4 liralık kaset test noluyo uzulsemmi sevinsemmi bilmiyorum alttan muayne etmedi gittim de ultrasonla baktı soktaym varsa gebelik bebeğime bişey olursa napicam 5 gün içtim klomen agliycam şu an

Eklentiler

• 1686160042951372329246184611683.jpg
    1686160042951372329246184611683.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 53
Y
Bununda şimdi yaptım 4 liralık kaset test noluyo uzulsemmi sevinsemmi bilmiyorum alttan muayne etmedi gittim de ultrasonla baktı soktaym varsa gebelik bebeğime bişey olursa napicam 5 gün içtim klomen agliycam şu an
Yani şuan yerinde olsam dayanamaz doktora giderdim kan vermek için. Acile git istersen. Peki son gördüğün adet nasıldı her zamanki gibi mi? En son kacinda adet oldun

Y

Yani şuan yerinde olsam dayanamaz doktora giderdim kan vermek için. Acile git istersen. Peki son gördüğün adet nasıldı her zamanki gibi mi? En son kacinda adet oldun
Kahverengi geldi ilk gün ikinci gün kanama oldu biraz sonra bitti ama adet sancısı aşırı yaşadım ölçem sandım bilmiyorum eşimde vardiyalı calisiyo şimdi ulaşıp acilen gitmemiz lazım sanırım çok kötü oldum ailemden uzakta evliyim bidw korkuyorum çok

X