2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar bata 5 gün var ovulasyon testinin böyle olması normal mi

Eklentiler

• image.jpg
    272,4 KB · Görüntüleme: 63
kızlar fnd_50 inda dediği gibi artimedin azizliğine uğradım, bu arada mide bulantım, karın ağrım, belim falan devam ediyor, muhtemelen o da soğuk algınlığıdır bilmiyorum artık
Ah biliyorum o aptal test daha nicelerinin Umutlarıyla oynuyor iki ay ağladım ilk kimyasal sandım kan verdim negatif çıktı. Sonra adetken yapmıştım böyle pozitif gibi silik çıkmıştı hatta biz bu markayı şikayet etmiştik buradan bir arkadaş bildirmişti. Nerede görsem tanıyorum bu testi ve sinirlerimi bozuyor keşke seninkinin doğru çıkmasını o kadar çok isterdim ki

fnd_50 Aşkitellam napyosun nasılsın. Görüşmeyeli neler oldu bakalım
Aşkom bıraktığın gibiyim mart 27 de hsg (rahim filmi) çekildim sonra ara kanama yaşadım ara kanama adet sayıldı iki adet görmüş oldum rahim filminin üzerine. Şuan adetim. Hala hamile kalmaya çalışıyorum:) sen nasılsın neler yapıyorsun kuzum

Göbek kaldırma diyorlar göbeğin düşüyor bunu eski kadınlar ebe ler yapiyo bana da denk geldi olsun diye her yere başvurdum

Çok sevindim canım benim Rabbim tamamına erdirsin gözümüz aydın olsun

Perlitik imzan duruyor halaa canım
Gul220 gecen bi arkadasla konuştuk
Şuan 4 çocugu var, hepsının hıkayesi başka ve her çocuk mucize gbi olmuş
Dinledım şaşırdım

2-3 düşük yasamış, büyüklerı bunu bı hocaya goturmuş
Sende supyan var demişler, oyuzden düşüyo demişler, muska yazmslar olay bu

ya bi de marifet gibi tum eczaneler bu testi satıyor..

Hah tamam bu olayı ben de biliyorum sadece adını bilmiyormuşum. Benim de çok yakın bir arkadaşımın imam nikahı kiyilirken, imam söylemiş muska yapmadığım sürece olmaz çocuğu. Olursa da erkek olacak diye. Evlendiler hiç planda yokken çocukları oldu ve erkek oldu

Bakalım canım inşallah güzel olur sonucu.Buraya mutlaka yazarım gebe kalırsam.Şuam çatlatma iğnesinin 5.günindeyim ama zaten teyze gebelik yok sence bütün heves gitt
Hem iğne vurup hem gittin mi anlamadım? Ben gittiğimde adet biter bitmez ilişki olmadan gitmiştim. Ama söylediğin gibi adetken de gidiliyor

Ayy kıızzz neymıs dıye bakıyım dedım googledan korktum yaaa tövbe tövbe.Oyle hacı hoca ısıne ben cok karsıyım.kendımız kendımıze felakn nas ayetek kürsi okuruz kuzum Allahım vermek istedıkten sonra kımse bısey yapamaz Allahın ıznıyle.cok korktum Allah korusun

Hem iğne vurup hem gittin mi anlamadım? Ben gittiğimde adet biter bitmez ilişki olmadan gitmiştim. Ama söylediğin gibi adetken de gidiliyor
Canım ben bu ay femara çatlatma iğnesi oldum.bugün çatlatma iğnesinin 5.günü meraktan gittim kadına bakayım bebek varmı diye.ama baktı ve rahim ucu kalkık dedi işte.Ne diyr gittik bambaşka bişey öğremdik

Bende çok korkuyorum..benim kayınpederim hep böyle işlerle uğraşıyor..ben düşük yaparken bana dedi hocayla konuştum demişki düşmez bu çocuk okudum etdim dedi..kaç defa dedimki baba her şey Allahın elinde..öylede oldu zaten

Sen kaç klsn canim

merhaba kızlar ben mart ayında düşük yapmıştım düşükten önce düzenli olan adetlerim düzensiz şimdi normal mi gecikti adetim hamilede değilim

Kizlar acil bakin lütfen klomen tedavisi görüyordum yarın kontrolüm var merakımdan hızlı gebelik testi yaptım yanlış mı acaba anlamadım yardımcı olur musunuz adetime 12 gün var imkansız sanki ama klomenle 3. Gün ovulasyon pozitifti şu an ovulasyon negatif

Eklentiler

• 1686157007452531202243392123977.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 58
Kaldırdım kuzum teşekkür ederim farkında değildim bende gozukmedi

Canım pozitif duruyor ama yumurtlama üstünden kaç gün geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…