2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ayyy hadi inşallah çok güzel bir hediye olur.

Kızlar bende mfk alacağım onun dışında almam gereken bir takviye var mıdır acaba onun pakette herşey var bence bide çayım var benim zayıflamak için doğal içeriği. Onuda kullansam bir sıkıntı olur mu acaba onunla 10 kilo verdim ben yine aldım bıraktım kendimi saldım

Ben bu ay her gün yürüdüm. Doktorum yumurtan çok iyi dedi yürüyüşün ve avakodpnu. Sağlikli beslenmenin çok katkisi var 9kilo verdim 65e düştüm hala devam ediyorum 59a kadar düşücem inş :)
avakadoyu bende denedim bi kaç ay, şimdi eşimle yürüyüşe başlıcaz, bu ağrım kesmiyor ki, bi de bu ay sigara içmemeye çalışıcam, bırakabilirsem önümüzdeki ay doktora giderim

Evet canım bende çok inanıyorum aşırı bilgili grldi bana.eliyşe 20 sn kadar hem kasık hem alt muayene etti ve dedi rahim ucu kalkık

Ayy ben de yapim, nasıl yapılıyor bacım
Kahvaltıyı normal yapıyorsun yumurta peynir zeytin vs. Yanında bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği de tüketiyorum ben. Öğle ve akşam yemeğine kabak yemekleri yapıyorsun ekmeksiz tüketiyorsun. Ben genelde yoğurt yiyorum yanında. Yada üzerine sos olarak yoğurt kullanıyorum.
Eğer aralıklı oruç olarak yaparsan da öğlen öğününü atlayabilirsin yerine kahve ceviz badem fln koyarsın Kabakları da istediğin şekilde yaparsın ben fırında pişmiş kabak yemeğini ve kabak spagettiyi çok severim. Müko müko

KAç gün yapmak lazım peki. 1 ay mı

Kızlar selam bugün benim döngümün 8. Günü ovulasyona basladım sizcede 8. Güne göre bi koyu cıkmamıs mı ovulasyon böylede olunca yumurtlama erken mi oluyor cok büyümüyor mu diye düsündüm sizce öyle mi etkiler mi erken yumurtlama

Koyu değil olması gerektiği gibi sen degerlendirmeye başla istersen günaşırı.

Koyu değil olması gerektiği gibi sen degerlendirmeye başla istersen günaşırı.
Şöyle aslında normalde benim bugünler daha soluk olur teste normal baktıgımda koyuluk daha bariz ben bugün baslıyorum degerlendirmeye canım tek kafama takılan erken yumurtlama görmek bi ay mesela o yumurtanın yeterince olgunlasmaması demek mi ya da alakalı degil mi bunla yani yumurta belli bi olgunluga gelince mi ztn test pik gösteriyor her pik demek yumurta yeternce olgunlaşmış demek mi babam böyle psta yapmayı nerden ögrendi fjdjksksjakaka

Şimdi bu konuda kesin konuşmak yanlış olur ama erken yumurtlayip gebe kalan da var bu durumda yumurta döllenecek boyuta ve kaliteye erkenden gelmiş oluyor. Yumurta yeterli boyuta gelince test pik oluyor fakat her büyüyen yumurta kaliteli olmuyor malesef o yüzdendir ki pik gördüğümüzde tutmuyor bence böyle..

Etti canım valla.Adetin 3.günü gel göbeğini de kaldıracam dedi.Teyze arabça tek biliyordu torunu çeviriyor du bana bayağı yaşlı idi valla
Eğer etrafında o kadına gidip olumlu sonuç alan var ise şansını dene. Malesef herkes bu işi bilmiyor. İnşallah sana şifa olur

Eğer etrafında o kadına gidip olumlu sonuç alan var ise şansını dene. Malesef herkes bu işi bilmiyor. İnşallah sana şifa olur
Bakalım canım inşallah güzel olur sonucu.Buraya mutlaka yazarım gebe kalırsam.Şuam çatlatma iğnesinin 5.günindeyim ama zaten teyze gebelik yok sence bütün heves gitt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…