2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Meyveliyse denedim ben bundan acayip baş ağrısı bide mide bulantısı yaşadım ben
Sana dokunmuş olabilir bende hiç böyle şeyler olmadı fazla içmemek gerekiyor ben aklıma sigara geldikçe 2 - 3 çekip bırakıyorum sonra su içiyorum arkasından tutuyor beni baya

Canım nereden alabiliriz bende eşime alıyım azaltsın bıraksın istiyorum
Akraba satıyordu ordan aldım bende ama tabaccolar da bulabilirsiniz keyif için bu biraz ama bırakmakta kararlıysanız direk bırakın daha iyi abla ben beceremedim onu şuan buna odaklıyım işe yaradı sanki 2 günde bir sigara alırdım şimdi 3 çıktı böyle böyle biticek inşallah

hoş geldinn :)) benimde gecen yıl kromozom bozuklugu sebbeiyle 14 haftakık bbegimi kaybettim:) mucizemi bekliyoorum hepimizin yaşanmıslıkları farklı ama duygular aynı. rabbim hepimize saglıklı sıhhatli hayırlı minnoşar nasip etsinn

onlarda bizim gibi olsa iyice kafayı yeriz :) bir tarafın sakin olması daha iyi bence. test yapacak mısın o günü mü bekleyeceksin? :)
onlarda bizim gibi olsa iyice kafayı yeriz :) bir tarafın sakin olması daha iyi bence. test yapacak mısın o günü mü bekleyeceksin? :)
Aslında sabredebilirsem beklemeyi düşünüyorum dış gebelikte ben beta değerini 4000lerde gördüm hatta sol tüpte kalp atışı da dinledim o yüzden sürecim kötü geçti 15 gün hastanede yattım şükür ki ameliyatsız kurtuldum kan takibi yapıp kalp atışı duyana kadar kimseye söylemeyi düşünmüyorum bi sizlerle paylaşırım gidişatı ben sadece doktora sormayı unuttum bu gün aşırı değerlendirme işini kaç kez yapacaz çünkü ben yumurtamın çatladığını düşünüyorum şeffafımsı bi akıntı başladı bugün bende

Amin kuzum aynen yaşananlar farklı ama hissiyat aynı rabbim hepimize mucizelerimizi nasip etsin inşallah

Ya bu doktorlar sigarayı bırak diyo onca insan vakti çevremde o kadar fazla sigara içişte hamile kalan
Herkesin bünyesi farklı olduğu için öyle bakmamak gerekiyor benimde çevremde var kadın doğuma kadar günde 2 paket sigara içerdi sağlıklı da çocuğu oldu ama o şanslıydı diyelim, dün doktordan geldim şaşırdı kaldı her şey güzel rahim temiz değerler de güzel dedi o vurucu şeyi sordu sigara içmiyorsundur umarım dedi bende içiyorum maalesef diyince böyle oldu yüzü sigarayı bırak dedi. Bende o zaman karar verdim kaç saattir de sigara içmiyorum

İşte Memorial canım laboratuvarı çok iyi diyorlar..benide korkudan o bu kadar yumurtadan 2 tane embriyo ve 6 günün embriyosu zor geliştiler..

Merhaba kızlar, 30 mayıs regl olmuştum bu ay denemelere başladık artık.
Şunu sormak istiyorum yumurtlama haftanızda (öncesinde 2 gün, o gün, ve sonraki 2 gün) gün aşırı mı her gün mü değerlendirmeliyiz. Sperm kalitesi için gün aşırı diyorlar ama o 4-5 günü her gün değerlendirmek daha doğru değil mi?

Aynı yolda ilerliyoruz Bende sadece inofolic kullanıp yumurta yeterince büyüyor mu diye bakacağız. Sende yumurta ölçümüne gidecek misin
ben c life de almıştım duruyordu onuda kullanayım barı belki oda faydalı olur ya en azından kafam rahat eder nede olsa bi daha ki ay tedavi başlıcam diye rabbim hepimize doğal yoldan nasip etsin inş

Valla bunu başarabildiysen ne güzel umarım içmezsin yok ya ben sigarayı bırakabileceği düşünmüyorum hiç

Ben gün aşırı değerlendirdim bu ay ama önümüzdeki ay ovulasyon testiyle bakıp pik ve çatlama gününü peşkeşe değerlendirmeyi düşünüyorum. Ama fazlası bence kaliteyi düşürebilir bence

Ya ben ovülasyon testi almadım ilk ay biraz relax olsun, daha sonra alırım diye düşündüm. Bakalım kısmet.

nerden bu kanıya varmış ki embriyolar genetiğemi gitti ordan öyle bi sonuc mu cıkmış sen genetik yaptırmıştın sanki bişey cıkmamıştı yanlış mı hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…