2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aynın durum bndede var ve adetim toplasam bi gün sürdü ilk gün leke 2.gün pıhtıyka çok geldi ertesi gün 3.gün bitti rahimde batma var ağrı var kasıklarım kötü

Amiiin canım Şükredip yolumuza devam edelim umudumuzu kaybetmeyelim Yakında hepimiz güzel haberi alıcaz İnşAllah

Zaten eşimde diyor o bizim umutlarımızı böyle etdiyse Allahda onu edicek..kendimize gelek bir karar alırız

Merhaba kızlar bende daha yeni üye oldum buraya adetim en son adet 24 Nisan da oldum hala gelmedi 8 gün önce sağlık ocağında kan verdim çıkmadı bugün tekrar hastanede kan verdim şuanda sonucu bekliyorum inşallah güzel haberler veririm ve bi heyecanla bekleyenlere umut olurum eğer mutlu haberi alırsam inşallah anlatırım süreci

neden öyle dediki senin degerlerin normaldi ay bu dr anlamıyorum cidden
Değerlere tüp bebekçiler bakmıyorki..bende baş vurmasaydım haberim bile olmazdı hiçbir şeyden..o diyorki doğal hamile kalsan bile kucağına alamadın..demek senin genetikte embriyoda sorun oluyor..bu en kötüsü

Amiiin canım Şükredip yolumuza devam edelim umudumuzu kaybetmeyelim Yakında hepimiz güzel haberi alıcaz İnşAllah
İnşallah bakalım 20 Haziran çatlatmanın 14.günü inşallah nasip olur pozitifleri paylaşmak kaç gündür yazışmaları okuyorum eşimi kafayı yedin iyice diyo olursa olur stres yapma bu kadar diyo keşke bu erkekler kadar rahat olabilsek

Bilmiyorum resmen çöktüm..bende öyle düşünüyorum ama bana diyor yok kalsam bile hep kayb edicen..
Bu gerizekalı doktor tövbe haşa Allahın yanındanmı gelmiş böyle doktorlar kendi başarısızlığının üstünü örtmek için suçu hastaya yükleyip işin içinden sıyrılı veriyor. Bi kere o hastanenin laboratuvarı iyi olsa toplanan 11-12 yumurtadan 2 tane döllenen çıkmazdı belliki sana daha en başında uyguladığı tedavide bir sorun var ya yüksek doz verdi yumurtaları birden uyardı kalitesizleştirdi ya yeterli dozu vermedi yada b*k gibi laboratuvar ve embriyoloğa sahip. Bu doktora asla gitme bir daha. Senin yaşın için zaten 2 tane embriyo o laboratuvarın başarısızlığını gösteriyor

onlarda bizim gibi olsa iyice kafayı yeriz :) bir tarafın sakin olması daha iyi bence. test yapacak mısın o günü mü bekleyeceksin? :)

Bilmiyorum resmen çöktüm..bende öyle düşünüyorum ama bana diyor yok kalsam bile hep kayb edicen..
Ya gerçekten birebir de yaşamasam söylemem ama ben kktc'de yaşıyorum burda maalesef çoğunluk için ayaklı euro'sun, ticari gözle bakıyorlar.. 2 sene evvel korunmayı bıraktık ve güya iyi denen bı dr.a gittim genel işte hormon vs bakılsın bı sorun var mı diye.. bir testler istedi burda yapilmiyo tr.ye gitmesi lazm vs.. hepsini gerekli heralde diye yaptırdık, sorun bulmaya çalışıyo bildiğiniz tüp bebege yönlendirecek çünkü.. en son hsg de isteyince bı durdum artık ki bunları isterken ne alttan ne ultrason muayene yapmamıştı daha.. bizde saf saf gerekli heralde diyoruz hsg cektirmedim orda aldm sonuclar başka bi doktora gittim, adam direk dedi ki kaç kere düşük geçirdin.. biz daha yeni korunmayı bıraktık dedim sperm alerji testi niye yapıldı o zaman diyo tr.ye gitmesi lazm çok önemli diip bana binlerce para dokturdugu test oymuş.. çok uzattım yani diyeceğim o ki halden anlamayip umut kıran insanlarla bu yolda ilerlemeyin..kendi modunuzu hiç dusurmeyin maalesef her sektörde olduğu gibi burda da iyisi var kötüsü var. .

Deniyorum canım olmuyor bırakmak kelimesi aklımdan geçtigi an kendimi sigara yakarken buluyorum
Ben sigarayı bununla azalttım buda elektronik sigara ama nikotin 0.05 aklıma geldikçe 2 fırt çekip bırakıyorum yetiyor

Eklentiler

• Screenshot_20230607_144624_com.android.gallery3d.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…