2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ayyy bat yerine sat yazmışım tam tersi olmuş ben de aylardır tedaviyle deniyorum bu ay kendi kendime ovülasyon takibini denemeye karar verdim kim bilir belki tutar günlerimiz çok yakınmış haberdar edelim birbirimizi
Ben bi iki ay ovulasyonla takip ettim. Geçen ayı salmıştık biz ne ovulasyon ne uygulamaya baktım ne düzenli ilişki oldu ama sanki kimyasal oldu gibi benim.
Neyse bakalım bu ay da gün aşırı deniyoruz bi de aralarda ovulasyon testi yapıyorum son iki tane kaldı. Bi de farklı olarak her gün bi maden suyu içiyorum 2 haftadır. Kahve bisküvi vs kestim adet bitiminden beri. Bu ay da böyle deneyelim dedim

Hayırlısıyla o ay nasip olur inşAllah Banada doktor bugün inofolic verdi içeriğinde inositol var İnşAllah iyi gelir

Aaa bunu duydum ben kim kullandıysa o ay hamile kaldığını söylüyor
doktorumda aynı şeyi dedi, kullanıp 2ci ayda hamile kalan çok hastam var dedi de, bana kesinlikle sigarayı bırak, stres olmasın dedi, bende maşallah bol bol sigara da var, streste, bi de yürüme önemli demişti hiç birini yapmadım

Yaa maşallah canım bu şekilde sağlıkla devam etsin inşallah kuzum

Mesela bir de benim sağ tarafımda yumurta gelişmişti. Çatlamanın olduğu akşam sağ tarafımda aşırı ağrı vardı. Doktor çatlamadan olur dedi. Bu da işaret olabilir doktorla takip ediyorsanız :)

Evet testleri doğru kullanmakta önemli ama günde bir kez yerine ben bazen iki kullanırım yoksa piki kaçırabilirim diye düşünüyorum

Ben ovulasyonla denediğim aylar pikten sonra bırakmıştım burda bi hafta daha deneyin falan yazanları gördüğüm halde. Gerçekten bırakmamak lazım demek.

Evet testleri doğru kullanmakta önemli ama günde bir kez yerine ben bazen iki kullanırım yoksa piki kaçırabilirim diye düşünüyorum
Doktor bana yanlış olduğunu söyledi bunun. Her gün aynı saatte yaparsan kaçırmazsın iki kez yapmak seni yanıltır dedi. Mesela lh gece bakılmazmış artık gün sonu olduğu için pik günü bile olsa zayıf gösterirmiş seni yanıltır dedi

Herhangi bi probleminiz var mı doktora gittiniz mi yoksa kendi kendinize mi deniyorsunuz

Eğer tıkalı ise nazal yıkama yap gebeliğe hiç bir zararı yok aşırı rahatlatıyor Birde yatarken yastıkları üst üste koyup yat daha dik pozisyonda
Herşeyi yaptım kuzum banamısın demiyor. Deniz suyuda aldım. Şimdide hava nemlendirici sipariş ettim netten okaliptüs yağı damlatıcam bide onu denicem bakalım

Canım Saraçoğlu ada çayı gargarası tavsiye ediyordu hamilelere çok iyi geliyor bi dene istersen.içmeden
Ay bunu ilk defa duydum napıyormuşki burun akıntısınamı iyi geliyormuş hemen bir bakayım çok sağol canım ya

Herşeyi yaptım kuzum banamısın demiyor. Deniz suyuda aldım. Şimdide hava nemlendirici sipariş ettim netten okaliptüs yağı damlatıcam bide onu denicem bakalım
Benim dediğim deniz suyu değil canım. Kendi tuzları var paket paket.kaynamış soğumuş suyu şişesine döküp tuzla karıştırıyorsun burun deliğinin birine dayayıp sıkıyorsun öbür taraftan çıkıyo ne var ne yok

Kuzum her şeyi denedim yok banamısın demiyor napalım ya sağlıkla gelsinlerde mecbur çekeceğiz artık

Herhangi bi probleminiz var mı doktora gittiniz mi yoksa kendi kendinize mi deniyorsunuz
Olursa ikinci olacak. Yaş da 35. Şimdilik kendi kendimize deniyoruz. Dr olmadı hormon testi yapıcaz dedi. Düz ultrasonda problem görünmedi.
Bi testle belli olan kimyasalım oldu. Bi de galiba geçen ay oldu. Test yapmamıştım. Öbürlerinde de bu bi hafta öncesi başlayan belirtiler yüzünden hep galiba tutunuyor dedim adet oldum hepsinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…