2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar günaydın.
Dün akşam kasık ağrısı ile hastaneye gittim kesenin etrafında kanama var dediler hastaneye yatışımı yaptılar. İğne vuruldum progestan ilaç kullanıyorum 2 adet lütfen dua edin 🥺🙏🏻
İnşallah bebegin sana sıkı sıkı tutunacak kuzum dualarım seninle ♥️♥️ Geçmiş olsun canım benim

Kızlar bugün doktora gittim çatlatma iğnesi vurmustum yumurtan catlatmamis bu ay ara ver ilaç kist yapabilir dedi sizce ara vermeli mi doktor değiştirmeli mi birde yumurta iğneye rağmen neden çatlamaz

kızlar fnd_50 fnd_50 inda dediği gibi artimedin azizliğine uğradım, bu arada mide bulantım, karın ağrım, belim falan devam ediyor, muhtemelen o da soğuk algınlığıdır bilmiyorum artık

Eklentiler

• IMG_0950.jpg
    IMG_0950.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 60
Kankileeeeerrr çok şükür artık doktor onayıyla gebelik çalışmalarına devam edicem 🤲🏻 Klomen vermiycem bakalım yumurtaların kendisi de büyüyor olabilir dedi. İnofolic verdi şase olanından haftaya çarşamba tekrar kontrole gidicem büyümesine bakıcaz ☺️Dualarınızda bana da yer verin 🥰 ayy çok heyecan yaptım 😂😂

Hahah🤣🤣cok sevıyorum napayım her yaptıgında ınsan aynı heycanla beklermı ya oyun gıbı😍😍 ıkızlerımı nasıl annoşuu💃🐥👼👼meleklerımıze ıyı bak🥰🥰

Ayyy evet sımdı sen dıyınce bunu idrak ettım😊🤪🌸bıraz dandık test alıyım haklısın çok😍
Bir hamilelik ne kadar zor geçerse o kadar dor geçiyor 😂😂🙄 önce mide bulantısı leveli açıldı onu tam atlattım alerji ataklarım başladı 10 gün olmuştur herhalde burnumdan nefes almayı özledim bildiğiniz alerjik rinitten çekiyorum ilaç felanda yok kullanayım sürünüyorum işte 🥲🙄

kızlar fnd_50 fnd_50 inda dediği gibi artimedin azizliğine uğradım, bu arada mide bulantım, karın ağrım, belim falan devam ediyor, muhtemelen o da soğuk algınlığıdır bilmiyorum artık
O kadar net belliydi ki bu kez testten kaynaklı değildir diye düşünmüştüm tabi belirtilerde olunca 😔 İnşAllah önümüzdeki ay hayırlısıyla nasip olur canım benim

Ya şayet bu test bozuksa da hep birlikte artık imza mı toplucaz yoksa cimer den mi şikayet etçez edelim valla bu nedir. Baya hamilesin diyor. Silik de değil.
canım test bozukmuş, valla çok sevinmedim iyi ki )) ama bu kasık ağrıları adet olucakmışım hissi beni rahatsız ediyor, en iyisi bi doktora görünmek

Bir hamilelik ne kadar zor geçerse o kadar dor geçiyor 😂😂🙄 önce mide bulantısı leveli açıldı onu tam atlattım alerji ataklarım başladı 10 gün olmuştur herhalde burnumdan nefes almayı özledim bildiğiniz alerjik rinitten çekiyorum ilaç felanda yok kullanayım sürünüyorum işte 🥲🙄
Eğer tıkalı ise nazal yıkama yap gebeliğe hiç bir zararı yok aşırı rahatlatıyor ☺️ Birde yatarken yastıkları üst üste koyup yat daha dik pozisyonda

Kızlar bugün doktora gittim çatlatma iğnesi vurmustum yumurtan catlatmamis bu ay ara ver ilaç kist yapabilir dedi sizce ara vermeli mi doktor değiştirmeli mi birde yumurta iğneye rağmen neden çatlamaz
Bende cuma günü çatlama iğnesi vurundum daha sonrasında beni çağırmadi kontrol amaçlı kanaman olunca gelirsin deri

Canım Saraçoğlu ada çayı gargarası tavsiye ediyordu hamilelere çok iyi geliyor bi dene istersen.içmeden🤲❤️

Çatlamamış olması şaşırtıcı canım kiste dönüşmeden dağılır İnşAllah 🤲🏻 Yani şu anda bunun çözümü ne ben tam bilmiyorum benzer şeyler yaşayanlar vardır yazarlar İnşAllah

Kankileeeeerrr çok şükür artık doktor onayıyla gebelik çalışmalarına devam edicem 🤲🏻 Klomen vermiycem bakalım yumurtaların kendisi de büyüyor olabilir dedi. İnofolic verdi şase olanından haftaya çarşamba tekrar kontrole gidicem büyümesine bakıcaz ☺️Dualarınızda bana da yer verin 🥰 ayy çok heyecan yaptım 😂😂
D vitamini de al mutlaka canım bir de her gün ceviz ye mutlaka ceviz tam bir progesteron deposu

bu ay doktora gitmedim, artık açıkcası pek umudum da yok, olmuyorsa zorlamanın anlamı yok
Önce ümitleniyoruz sonra üzülüp ardından öfkeleniyoruz.döngüye girdik çıkamıyoruz sanki. Ama çıkıcaz canım emin ol. Bir süre kafanı dinle regl zamanı gelince doktora gidersin bakarsınız durum ne. Yani bu bebişler öyle yada böyle bulacak bizi İnşAllah 🤲🏻😍

Ben bu kürü yaptığım zaman 4 gün geç yumurtlama görmüştüm. Haliyle adetim de geçmişti. Ama olumlu olanı da çok okudum umudunu kaybetme 💞
İster istemez Korku dolu umutlara kapılıyoruz. Sanırım benim de kürden dolayı gecikme. 24günde bi adet oluyorum.Son adet 13 Mayıs. 19,21,23,24 değerlendirdim. Bakalım nasipte varsa olur inşallah.

Canlar biz doktordan çıktık, her şey yolunda çok şükür🤲🧿 6+2 idim ben doktor 6+4 ölçtüm, kese, bebek, kalp atışı hepsini gördük duyduk çol şükür 🤲 Rabbim hamişleri tamamına erdirsin, bekleyenlerinde bir an önce göbişleeini doldursun 🤲🤲🤲🤲🤲 imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Mervenur277 Mervenur277 destinesiaa destinesiaa @Deepblues pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 cans16 cans16 C cnlrm Niqu Niqu Woodys Woodys bebekheyecani bebekheyecani ekimm24 ekimm24 Safransari Safransari savascii savascii sevayd sevayd B Buffalosos onbirmayis onbirmayis M mucizeOldu mutluanne2779 mutluanne2779 ve diğer canlar

Alın sıze bır 4. Gun testı verıyımde gozumuz gonlumuz acılsıın🤣😊😊😊 aynurland aynurland kalkacakta test yapacaktaa 🤪sabah 8 de yaptım B Buffalosos melisaa93 melisaa93 Mervenur277 Mervenur277 ve dıger bebeklerım
canım bugün randevun kaçtaydı? T TASUU
Kız sen hala uyanmadınmı testi yapsana merak ediyorum 👀😂🙈 aynurland aynurland
aynurland aynurland canım inş pozitif çıkmıştır da kan vermeye koşmuşsundur ondan ses çıkmıyordur 😃
yaa kızlar ben akşam uyumaz sabah uyanamaz)))))

X