2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canlar biz doktordan çıktık, her şey yolunda çok şükür🤲🧿 6+2 idim ben doktor 6+4 ölçtüm, kese, bebek, kalp atışı hepsini gördük duyduk çol şükür 🤲 Rabbim hamişleri tamamına erdirsin, bekleyenlerinde bir an önce göbişleeini doldursun 🤲🤲🤲🤲🤲 @imagination forever melisaa93 melisaa93 @melegim can @Mervenur277 @destinesiaa @Deepblues @pozitifbiri @Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @canancan11 @cnlrm Niqu Niqu @Woodys bebekheyecani bebekheyecani @ekimm24 @Safransari @savascii @sevayd B Buffalosos @onbirmayis @mucizeOldu @mutluanne2779 ve diğer canlar
Çok şükür canım..MaşAllah🙌🏻😍Allah bizlerede nasip etsin🙌🏻🙌🏻

bu ay doktora gitmedim, artık açıkcası pek umudum da yok, olmuyorsa zorlamanın anlamı yok
Güzel şeyler ve yolu gözlenen şeyler maalesef hemen olmuyor bazen. Sakın karamsarlığa kapılma. Dün fnd_50 fnd_50 yazmıştı sanki. regl dönemim geldiği için de olabilir bu karamsarlık sonrasında geçiyor diye. Önümüzdeki şu günlerde kafanı dağıt. Belki de senin bebiş ben yaz sıcağında olcam diye inat ediyor. 😊

Canlar biz doktordan çıktık, her şey yolunda çok şükür🤲🧿 6+2 idim ben doktor 6+4 ölçtüm, kese, bebek, kalp atışı hepsini gördük duyduk çol şükür 🤲 Rabbim hamişleri tamamına erdirsin, bekleyenlerinde bir an önce göbişleeini doldursun 🤲🤲🤲🤲🤲 @imagination forever melisaa93 melisaa93 @melegim can @Mervenur277 @destinesiaa @Deepblues @pozitifbiri @Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @canancan11 @cnlrm Niqu Niqu @Woodys bebekheyecani bebekheyecani @ekimm24 @Safransari @savascii @sevayd B Buffalosos @onbirmayis @mucizeOldu @mutluanne2779 ve diğer canlar
Çok mutlu oldum canım benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻🥰 hepimize bu mutluluğu yaşatsın İnşAllah 😍 bak işte vakti gelince nasılda tek ilişkiden oluverdi maşaAllah size 🧿

Allahımmmm masallah kuşuma benimmm 6+4 de kalp atışı masallah ona minik mercimek 🥰🤩🤩🤩 teyzosları öper onuuuuu

Önce ümitleniyoruz sonra üzülüp ardından öfkeleniyoruz.döngüye girdik çıkamıyoruz sanki. Ama çıkıcaz canım emin ol. Bir süre kafanı dinle regl zamanı gelince doktora gidersin bakarsınız durum ne. Yani bu bebişler öyle yada böyle bulacak bizi İnşAllah 🤲🏻😍
ya canım benim çocuğum olmuyor ki kafasına girdim artık, benim kimyasalım bile olmadı))) bi tek artimedin sahte testleri ile karşılaştım böyle 2-3 defa))

Güzel şeyler ve yolu gözlenen şeyler maalesef hemen olmuyor bazen. Sakın karamsarlığa kapılma. Dün fnd_50 fnd_50 yazmıştı sanki. regl dönemim geldiği için de olabilir bu karamsarlık sonrasında geçiyor diye. Önümüzdeki şu günlerde kafanı dağıt. Belki de senin bebiş ben yaz sıcağında olcam diye inat ediyor. 😊
yok baby karamsarlık diğil hiç moodum düşük falan diğil, sadece kafama benim çocuğum olmuyor fikri

B Buffalosos bebeğiiimmm bu arada doktorumu da çok sevdim çok tatlı minyon bir kadın😍 kapıdan girince melisaaaa sen nasıl 30 yaşında olabilirsiinnn diyo ben bu kadını nasıl sevmeyim şimdi 😂😂
Ayyy doktorun pozitif enerjilisi bir başka oluyor 🙈❤️🙏🏻 Çok sevindim sevmene 😍 sürecinde çok yardımcı olacak kesinlikle

Can
İnşallah canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍

Kankileeeeerrr çok şükür artık doktor onayıyla gebelik çalışmalarına devam edicem 🤲🏻 Klomen vermiycem bakalım yumurtaların kendisi de büyüyor olabilir dedi. İnofolic verdi şase olanından haftaya çarşamba tekrar kontrole gidicem büyümesine bakıcaz ☺️Dualarınızda bana da yer verin 🥰 ayy çok heyecan yaptım 😂😂
hayırlı güzel haberler inşallah ilk 1 2 ay genelde öyle yapıuorlar normal akışında yumurtalarn büyümesine çatlamasına bakıyolar

yok baby karamsarlık diğil hiç moodum düşük falan diğil, sadece kafama benim çocuğum olmuyor fikri
Kuzum önce bunu iptal ediyoruz “benim çocuğum olmuyor” kelimelerin cümlelerin gücü.
Ortada sorun yok kendin de diyorsun temiz çıktı her şey diye.
Eskilerde ordan burdan tanıdığım yaşça büyük kişilerden duydum hiç korunma yok 2-3 çocuklu aileler var hiç korunmamışlar ancak bu kadar çocukları olmuş , her seferinde kalınabilse onca zamanda 10-15 çocuk olurdu demek..
Senin de olacak.
Şuan bence sizdeki sorun da naçizane eşle ilgili bir durum olabilir geçmiş yorumlarında görmüştüm ilişkinizde stres vs durumları da etkiliyor olabilir..
Önce arayı düzeltip sık ilişki iyi gelebilir 🙏🏻 görev gibi değil de daha keyifle , mutlulukla yapmak gibi..

Yinemi inofolic..kesin ben bu vitamini sonuçta alıcam.Amh kaç sende?
canım benim doktorum ocean polysitol verdi, inositol yumurta gelişimi için çok iyi demişdi, içtiğim sürede de hem psikolojik, hem de kasık ağrılarıma iyi gelmişdi, ilişkide hep ağrı oluyordu o kalkmıştı, bırakınca ilacı yine aynı yere döndüm, yeniden başlıcam da hap olanından alıcam muhtemelen, amh bakılmadı diye biliyorum, ulturasonda doktorlar bakıp amh iyi dediler sadece

Kuzum önce bunu iptal ediyoruz “benim çocuğum olmuyor” kelimelerin cümlelerin gücü.
Ortada sorun yok kendin de diyorsun temiz çıktı her şey diye.
Eskilerde ordan burdan tanıdığım yaşça büyük kişilerden duydum hiç korunma yok 2-3 çocuklu aileler var hiç korunmamışlar ancak bu kadar çocukları olmuş , her seferinde kalınabilse onca zamanda 10-15 çocuk olurdu demek..
Senin de olacak.
Şuan bence sizdeki sorun da naçizane eşle ilgili bir durum olabilir geçmiş yorumlarında görmüştüm ilişkinizde stres vs durumları da etkiliyor olabilir..
Önce arayı düzeltip sık ilişki iyi gelebilir 🙏🏻 görev gibi değil de daha keyifle , mutlulukla yapmak gibi..
evet stres çok oluyor, o da galiba benim yüzümden, ilişki istemiyorum, istemiyince hep gergin oluyoruz, önümüzdeki ay bi tek doktorun dediği günleri değerlendirdik, o da 2 mizde strese girdik yeniden

X