2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar günaydın.
Dün akşam kasık ağrısı ile hastaneye gittim kesenin etrafında kanama var dediler hastaneye yatışımı yaptılar. İğne vuruldum progestan ilaç kullanıyorum 2 adet lütfen dua edin 🥺🙏🏻
Dualarım seninle canım benim.bir çok hamile kadın böyle stresli bir dönem atlatıyor endişelenme sen de iyi olacaksın 🤲🏻 Bebişin sıkı sıkı tutunacak sana İnşAllah 🤲🏻

Kızlar günaydın.
Dün akşam kasık ağrısı ile hastaneye gittim kesenin etrafında kanama var dediler hastaneye yatışımı yaptılar. İğne vuruldum progestan ilaç kullanıyorum 2 adet lütfen dua edin 🥺🙏🏻
Kaç haftalıksınız? Progestan güzelce tutuyor inşallah güzelce tutunur minnosun 🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• 91EEE97F-2436-4CD6-AFB3-A0F3B0AAA5A1.jpeg
    91EEE97F-2436-4CD6-AFB3-A0F3B0AAA5A1.jpeg
    50,7 KB · Görüntüleme: 84
Kız bu çatlamanın 4. Günümü 😂😂😂 birilerinin canı bardağa işemek istemiş belli 😂
Hahah🤣🤣cok sevıyorum napayım her yaptıgında ınsan aynı heycanla beklermı ya oyun gıbı😍😍 ıkızlerımı nasıl annoşuu💃🐥👼👼meleklerımıze ıyı bak🥰🥰
Eğleneceksen de başka dandiklerle yap bu testleri boşa verme tek satılmıyor bak 😂
Ayyy evet sımdı sen dıyınce bunu idrak ettım😊🤪🌸bıraz dandık test alıyım haklısın çok😍

Napayım grubun eglencesı bu tesler🤪🤪ben en cok testlere bakmayı sevıyorum😊😊
Gece takıldım kaldım hamilelik belirtileri bölümünde bir sürü konu okudum testleri inceledim 🤣 inşaat izleyen dayılara döndük burda hahahah

X