2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Başka marka test ile tekrar bence canım kaç dakikada çıktı ay şok oldum

İnşAllah canım isteyen herkese nasip olur

Yok baktırmadım hiç söylemiştim aslında gebelik düşünüyorum diye ona göre baktım ben tahlillerine demişti ama demek ki benim tekrar gitmem gerekiyor, insan ilk aydan tutacak sanıyor cahillik işte
Yok kuzum cahillikle alakası yok benim çocugum var bu zamana kadar amh nedir fsh nedir bilmezdim enfeksiyon için doktora gitmiştim alttan bakınca yumurta az görünce amh testi istedi ve 0.68 çıktı ondan sonra araştırdım ögrendim canım 2 senedir de doktordan geri kalamıyorum bir ayagım hep orda belki olur umudu ile bekliyoruz bakim

Bence geç döllenme oldu yarın tekrar verin kan olmazsa inanılmaz bi şey bu yaaaa

Başka test ile teyit etmek lazım test bozuk mu diyeceğim de bu kadarda net göstermez herhalde Kanama oldu mu sende
evet, ama farklı oldu, siyah kahve tonlarında, 2 gün oldu, et parçacığı gibi bir şeylerde vardı, 2 gündür dü lekelenme oluyor, bide bu gün adet olucakmışım gibi ağrım var

kızlar 15-20 dakka içindede böyle koyulaştı, ve bunu çok çok açık idrarla ettim, su gibiydi idrar
Canım eğer bu artımed ise adetken bile pozitif gösterebiliyor. Bizzat denedim adetin 5. Günü yaptım ikinci çizgi seninki gibi çıktı. 11 aydır hamile değilim bu testler aşırı sinir bozucu. İki ay böyle net çıkmıştı iki ay hamileyim ve kimyasalım sanmıştım ama kan testi negatif çıkmıştı. Kan ver derim ya da başka test dene bence. İnşallah bebeğin seninledir

evet oldum ama, içime şüphe düştü test yaptım böyle çıktı, belki test bozuktur bilmiyorum
Hiç de bozuk gibi durmuyor canım hemen bu kadar pembe çıkması var gibi canım inşallah vardır da sana süpriz olur. Sabaha bekliyoruz testini sonra hemen kan vermelisin bence

canım şimdi nobetçi eczaneden farklı marka test alıp sabah yeniden bakıcam, inşallah doğru gösteriyor

canım şimdi nobetçi eczaneden farklı marka test alıp sabah yeniden bakıcam, inşallah doğru gösteriyor
İnşallah doğrudur canım ama artımed ise üzülmeni istemem çünkü beni çok ağlattı bu marka. Diyorum ya sırf merakımdan adet iken yapmıştım onda bile böyle net ikinci çizgi çıkmıştı buraya arkadaşlara atmıştım. Ama inşallah sende doğruyu gösteriyordur temennim o yönde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…