2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

T

Tatlım kelin merhemi olsa ilk önce kendine kullanır misali benimde yumurtlama kaliteli olmuyor galiba çünkü son aylarda pik göremedim ovulasyonda yarın dr gidecem ayrıntılı soracam inşallah bilgileri burdan paylaşırım benim araştırdığım kadar yeşil yapraklı sebzeler ve kuru baklagiller artırıyor bende son aylarda dikkat ediyorum yememe içmeme bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız
Tamam canım benim çok teşekkür ederim ♥️ inşallah iyi gelir bize de inşallah güzel sonuçlar alırız🤲🏻

Merhabalar kızlar. Hormon bozukluğu ve pkodan gebe kalamayan var mı ? Benim fsh ve prolaktin değerim biraz yüksekti diğer değerlerim normaldi. Bitki çayı kullandım ve o ay gebe kaldım

kızlarrr helppp kafayı yicem, çok halsizlik, mide bulantısı kasık ağrısı, koku hassasiyeti falan yaşıyorum şimdi 1 saatlik idrarla test yaptım böyle çıktı, boyle bir şey ola bilir mi? adetten bir gün önce kan testi 0.01di şimdi test mi bozuk nedir yani, bozuksa benim bu halim ne?

Eklentiler

• IMG_0945.jpg
    IMG_0945.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 87
kızlarrr helppp kafayı yicem, çok halsizlik, mide bulantısı kasık ağrısı, koku hassasiyeti falan yaşıyorum şimdi 1 saatlik idrarla test yaptım böyle çıktı, boyle bir şey ola bilir mi? adetten bir gün önce kan testi 0.01di şimdi test mi bozuk nedir yani, bozuksa benim bu halim ne?
Ama ben burda çok okudum kana geç gece bilir canım..şimdi kan testinden kaç gün geçti?

Kaçtı değerlerin hangi bitki çayı? Hayırlı olsun İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻
Fsh 11 prolaktin 32 . Tanıdık bir kadın doğum vardı (komşumuz) ona attım değerlerimi. Yumurtlama gününe kadar her gün 2 kupa testere dişli aslan pençesi kullanmamı söyledi, kullandım ve o ay gebe kaldım ☺️ çok amin çok teşekkür ederim, darısı isteyen herkese inşallah 🙏🏻

X