2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kürtaj dönemimde çok içtim rahmi yumurtaları çok güzel toparladı 🙏🏻 adetim Düzene girdi ağrılar gitti tam bir östrojen deposu günde 2-3 içtim
Erkeklere önermiyorlar eşleriniz içmesin asla
Hemen aldırıyorum😂😂😂 bilmezdim bunu bak söylim de alsın benim koca. Kız aklıma ne geldi hahahahahHa ay krize girdim. Bizim okulda bi gay öğretmen arkadaş var o içer böyle ada çayı falan acep ondan mı 😂😂😂😂😂

Hemen aldırıyorum😂😂😂 bilmezdim bunu bak söylim de alsın benim koca. Kız aklıma ne geldi hahahahahHa ay krize girdim. Bizim okulda bi gay öğretmen arkadaş var o içer böyle ada çayı falan acep ondan mı 😂😂😂😂😂
Ayyyyyy hahahahah 🤣🤣 valla olanilir mi ya testesteronu zayıflatıyor diyorlar hep 🤣 bunlar hep dişil enerji

Kızlar bol bol tütsü yapıp yakın adaçayını
Aktardan tutamlı alın bir iki dalı yakın evde gezdirin negatif enerjiyi götürüyor enerjisi çok iyi hem yakmak hem içmem mis 😍😍😍

Merhaba bana adetin 4. Günü fsh bakılmıştı 3.83 çıkmıştı sizce düşük mü çıkmış bilmediğim için soruyorum daha 3 aydır deniyoruz olmuyor gebelik bundan kaynaklı olabilir mi
Evet canım olabilir kalitesiz yumurta denk geliyor ben saglık ocagında her ay baktırıyorum. Amh da önemli baktırdınız mı hiç

Benim çok hafif kasık ağrım oldu sonra geçti.Benim 3.iğnem artık alıştı bünye ondan canım.Pko var bende.inş bu ay kalırız
Ben ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi vurundum
Doktorum bana aşılama önerdi ama yumurtam bir tane olduğu için bu ay iğne vurun dedi önümüzdeki aylardan yumurtlama çok olursa aşılama yaparız dedi

Evet canım olabilir kalitesiz yumurta denk geliyor ben saglık ocagında her ay baktırıyorum. Amh da önemli baktırdınız mı hiç
Yok baktırmadım hiç söylemiştim aslında gebelik düşünüyorum diye ona göre baktım ben tahlillerine demişti ama demek ki benim tekrar gitmem gerekiyor, insan ilk aydan tutacak sanıyor cahillik işte 🤦‍♀️

arkadaşlar bir sorum olacak sizlere kasıklarımdaki ağrı artık bacağıma vuruyor daha keseyi de göremedik dış gebelik olabilir mi diye çok korkuyorum :KK43:

X