2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Buradaki herkes bir şekilde tedavi görüyor. Dünya sadece senin etrafında dönmüyor. Yaşının kaç olduğu da umrumda bile değil çirkinleştin iyice yorma bizi teyzecim
Şokdayım valla yazılara..şimdi okuyorum bir bir..Bende sandım senelerdi cocuğu olmuyor ondan kaç defa aynı soruyu veriyor..insan diyorum sonuçta..çocuğu varmış bile..o zaman bizim hiç yok..biz ne edek

Valla insan kime inanıcanı şaşırıyor ya bide bu gruptaki herkesin hayali aynı bebiş yani böyle bi durumda yalan söylemek bilemedim ya
Hamilelik konusunda yalan söylemediğine inanmak istiyorum.onun haricinde üste çıkmak için, vicdan yaptırmak için yalan söyledi ☺️

Bu hayatda en sevmediğim haraket beddua etmek..yüzüme küfür bile etseler hayatda beddua etmek..dönüb dolaşıcak kendisine..ne kadar kalbin kirli olsunki beddua edesen

T
Peki östrojen hormonu nasıl kazanılıyor takviye vs ne olmalı mesela
Tatlım kelin merhemi olsa ilk önce kendine kullanır misali benimde yumurtlama kaliteli olmuyor galiba çünkü son aylarda pik göremedim ovulasyonda yarın dr gidecem ayrıntılı soracam inşallah bilgileri burdan paylaşırım benim araştırdığım kadar yeşil yapraklı sebzeler ve kuru baklagiller artırıyor bende son aylarda dikkat ediyorum yememe içmeme bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız

T

Tatlım kelin merhemi olsa ilk önce kendine kullanır misali benimde yumurtlama kaliteli olmuyor galiba çünkü son aylarda pik göremedim ovulasyonda yarın dr gidecem ayrıntılı soracam inşallah bilgileri burdan paylaşırım benim araştırdığım kadar yeşil yapraklı sebzeler ve kuru baklagiller artırıyor bende son aylarda dikkat ediyorum yememe içmeme bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız
B Buffalosos adaçayı önerdi bana. İyi geliyormuş östrojen artışına fnd_50 fnd_50

Aaa süper yaaa senin kaç tane yimuttan vardı benim bir tane yumurtam vardı 22.90 cm çatlama vurundum iki gün değerlendirme oldu dün ara verdikten bugün devam 😅 ama iki gündür sümüksü akıntım var çok da değil arada sende de birşeyler varmı

Ya birde bazı kadınlarda çatlama iğnesi den sonra bir kaç belirti oluyor mu karın ağrısı kaşık ağrısı kusma fln gibi bende hiç birşey olmadı sende de oldu mu
Benim 1 yumurtam vardı 22mm iğne vuruldum canım..Bugün çok koyu kıvamlı çok çok afedersin 🙏bembeyaz akıntım var ama iğneden muhtemelen

B Buffalosos adaçayı önerdi bana. İyi geliyormuş östrojen artışına fnd_50 fnd_50
Kürtaj dönemimde çok içtim rahmi yumurtaları çok güzel toparladı 🙏🏻 adetim Düzene girdi ağrılar gitti tam bir östrojen deposu günde 2-3 içtim
Erkeklere önermiyorlar eşleriniz içmesin asla

Haberim yokki başka topiklerden..ben bu çocuk konusunda bura kim yazsa demek çok ciddiye alıyorum😂😂
Profiline girip baktım bende mesajlarına defalarca yazmış. Bir çocuğu varmış o da 7-8 yaşlarındaymış.şimdi ikinciye hamile ama bize 19 yaşında çocuğum var diyo 😂😂

Aaa süper yaaa senin kaç tane yimuttan vardı benim bir tane yumurtam vardı 22.90 cm çatlama vurundum iki gün değerlendirme oldu dün ara verdikten bugün devam 😅 ama iki gündür sümüksü akıntım var çok da değil arada sende de birşeyler varmı

Ya birde bazı kadınlarda çatlama iğnesi den sonra bir kaç belirti oluyor mu karın ağrısı kaşık ağrısı kusma fln gibi bende hiç birşey olmadı sende de oldu mu
Benim çok hafif kasık ağrım oldu sonra geçti.Benim 3.iğnem artık alıştı bünye ondan canım.Pko var bende.inş bu ay kalırız

X