2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Şimdi kimin terbiyesiz olduğu belli oldu terbiyesiz lik etme senin yaşında çocuğum var benim!
31 yaşındayım ve eminim senden daha çok kitap okuyup daha çok bilgi edinmişimdir. Şimdi sen burdan yavaşça uzaklaşıp bebeğine odaklanıyosun. Hadi gülüm hadi yavrum hadi ablası hadi annem

31 yaşındayım ve eminim senden daha çok kitap okuyup daha çok bilgi edinmişimdir. Şimdi sen burdan yavaşça uzaklaşıp bebeğine odaklanıyosun. Hadi gülüm hadi yavrum hadi ablası hadi annem
Mahalle ağzıyla gelme haddini bil bende 42 yaşındayim canım sen önce büyü gel

Maşallah kız 31 yaşında çocuğun varsa helal kaç yaşında doğurdun 😂
16 yaşında evlendim 19 yaşında oğlum var canm tedavi görüyor um çocuk için siz çok pislik insansiniz bu kadar zor bir dönem deyken söylediğiniz şeyler sizin önünüze çıksın!

12 yaşında evlendim 19 yaşında oğlum var canm tedavi görüyor um çocuk için siz çok pislik insansiniz bu kadar zor bir dönem deyken söylediğiniz şeyler sizin önünüze çıksın!
12 yaşında nasıl evlenebilirsin? Eğer trollüyorsan iğrençsin. Böyle bir şeyin şakası yapılmaz. Lütfen daha fazla uzatma gerçekten

16 yaşında evlendim 19 yaşında oğlum var canm tedavi görüyor um çocuk için siz çok pislik insansiniz bu kadar zor bir dönem deyken söylediğiniz şeyler sizin önünüze çıksın!
Buradaki herkes bir şekilde tedavi görüyor. Dünya sadece senin etrafında dönmüyor. Yaşının kaç olduğu da umrumda bile değil çirkinleştin iyice yorma bizi teyzecim

Sana mı soracam gruba ne zaman girecegime ben kimseye beddua etmedim baştan sona kadar oku bilip bilmeden yazma istediğim kadar yazarım aynı şeyi 199 kere de yazsam sen rahatsız oluyorsa cevap vermessin olur biter keşke konuyu bilip oyle yazsaydın ben burda herkese saygiliyim taki kadın bana sürekli kimyasal diyrousn diye bana gelemez rahatsız oluyrosa cevap vermez benim başımdan geleni siz bilmiyorsunuz tabi geniş bir şekilde takıntılı diyrosunuz dediğim gibi ben kimseye beddua etmedim haddime değil bana sürekli beddua ile gelmeyin orda Allah korusun yazmışim neyse Allah herşeyi görüyor sizede hakkım helal değil ben gruba istediğimiz zaman girip cikarim sizi hiç ilgilendirmiyor!
Canım arkadaslar aslında kötü bir şey demediler üzgünüm durumunu anlıyorum ama katılıyorum arkadaşlarıma buradaki hemen hemen herkes kimyasal geçirdi dış gebelik geçirdi 3. Trimester da çocuğunu kaybeden var hiçbiri senin gibi sorusuna cevap verilmesine rağmen tekrarlamadiklarindsn bu sana karşı olan tutumları anlıyoruz korkuyorsun endişeleniyorsun ama emin ol hep aynı cevaplari alaraka ve soruyu tekrarlayarak için rahatlamayacak

Önceki mesajlarında 8 yaşında oğlu olduğu 27 yaşında olduğu yazıyor zaten. Bakın ben buna ayar oluyorum. Beni tanımaz etmez tıkabasayı tanımaz etmez beddua ediyor. Yalan konuşuyor 42 yaşındayım 19 yaşında oğlum var diyerek. Herkesten özür dilerim polemiğe şahit olduğunuz için kızlar ama içimdeki karadenizli durmadı kusura bakmayın. ♥️

Önceki mesajlarında 8 yaşında oğlu olduğu 27 yaşında olduğu yazıyor zaten. Bakın ben buna ayar oluyorum. Beni tanımaz etmez tıkabasayı tanımaz etmez beddua ediyor. Yalan konuşuyor 42 yaşındayım 19 yaşında oğlum var diyerek. Herkesten özür dilerim polemiğe şahit olduğunuz için kızlar ama içimdeki karadenizli durmadı kusura bakmayın. ♥️
Allahım yarabbim ya acaba gerçekten hamile miydi diye bile düşünüyor insan. Neyse zaten ya ceza yedi yada tribe girdi 😂

X