2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İnstada gördüm 🤩 çok tatlı

Eklentiler

• C349A266-7B26-47C2-8431-554C9277A6EE.jpeg
    C349A266-7B26-47C2-8431-554C9277A6EE.jpeg
    55,9 KB · Görüntüleme: 96
Akıntı olmadı sabahtan beri , göğüs ise biraz değişik ağrı yok ama hassas dolgun sadece 😅
Ben de aynı ama kasık ğrısı karın ağrısı hiç geçmedi 1 haftadır , beta negatif. Pazara kadar regl olmazsam pazartesi tekrar vereceğim çünkü belirtilerim var gibi🤭 eğer bu belirtileri vücudum uydurmuşsa zaten aferin ona 😂

Ayyy görüyorum. İnşallah vardır. Sabahları ilk idrarla yapmaya devam et kuzum. YArın daha belirgin çıkabilir.
Ay bugun de bu sekil, daha cok test yaptim ama. Kasik agrim var sadece hatta dun regl olucam sandim ama olmamisim.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-06-06 at 09.24.49.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-06 at 09.24.49.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 87
Ben de aynı ama kasık ğrısı karın ağrısı hiç geçmedi 1 haftadır , beta negatif. Pazara kadar regl olmazsam pazartesi tekrar vereceğim çünkü belirtilerim var gibi🤭 eğer bu belirtileri vücudum uydurmuşsa zaten aferin ona 😂
Adetle o kadar aynı belirtiler ki 😅 benim tek ayırdığım benim bat 18 Haziran daha var şimdiden olması normal değil 🫣
Eskiler ne güzel adet geçince hamileliği anlıyordu bi de bize bak yumrtlamadan sonra gün sayıyoruz 🤣 bilmemek ne güzel şeymiş

Adetle o kadar aynı belirtiler ki 😅 benim tek ayırdığım benim bat 18 Haziran daha var şimdiden olması normal değil 🫣
Eskiler ne güzel adet geçince hamileliği anlıyordu bi de bize bak yumrtlamadan sonra gün sayıyoruz 🤣 bilmemek ne güzel şeymiş
Evet kesinlikle valla aaa günüm geçti herhalde hamileyim falan diyorlarmış ne güzel zhdjsjks biz de yok kimyasal yok pıhtılaşma gün gün takip

Dün patlıcak gıbı agrıyodu bugun agrı yok cok ılgınc yaa😊 acaba tuttumu kııı senın ıcıne ne doguyor😊🐥🐥
Ben tuttuğunu düşünüyorum ikimizin içimde öyle bi his var 🫣 tekrar yine ağrı olabilir gün içinde , gel git yapıyor ağrı olayları 🤩

Ya bence yaşla alakalı değil benim iki teyzemde 40 tan sonra doğum yaptılar gayette sağlıklı doğdu çocukları
Benim halam 41 yaşında evlendi kızlar şu an 43 yaşında ve 3 aylık hamile o kadar yumurta geliştirici kullandı kimi zaman çatladı kimi zaman kiste döndü bir kere de kimyasal yaşamış doktoru rahim filmi isteyince iki tupum de kapalı çıktı dedi biri kolay açılmış biri zor acilmis falan dedi ki filmin 7. Ayı hamile olduğunu öğrenmiş

X