2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Keşke 2 3 içsem ama azalttım bende 3 ünde bir sigara alıyorum normalde 2 günde bir alırdım böyle böyle biticek inşallah
İnşallah bırakırsınız sigaranın zararlarını araştırdıkça soğuyor insan her icisinde aklına geliyor bence. Bizim toplumumuzda çok normallestirildi maalesef. Artık her icisimde bebek varsa zararı dokunur ona diye vicdan azabıyla içiyorum hatta çoğunu yeter bu kadar diye küllüğe basıyorum. 5 lira da zam gelmiş yine 😏

Eger öyleyse
Bazı doktorlar neden gebeliğin ilk evrelerınde verebılıyor iğneyi
İşte kanıtlanmıs pıhtılasması varsa bebegı rıske atmamak ıcın canım.fayda analızı yapıyorlar orda.kanıtlanmıs pıhtılasması olmalı bıde.ben mesela salak gıbı kese gorulmedı 2.500 ken kendı drum asla aspırın ve progestan vermemıstı bu rısk yuzunden,baska dr a gıttım o verdı kullandm,sonra cok zorluklar yasadım.o yuzden sen ılk kan testını ver,pıhtılasman yoktur belkıde.varsa zaten her halukarda kullancaksın hem aspırın hem ıgne.

Kızlar buraya güzel haberle geldim ama bugün çok yıprandım cumartesi kan verdim bata 5 gün varken 15 di bugün kan verdim 215 çıktı bata 2 gün var çok yükselmedimi bukadar yükselmesi normalmi ben Aralık'ta kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum birde kist çıktı napcam bilmiyorum karnimda ağrıyor stresten nolur başına gelen varsa aydınlatsın 😔🤲
2 günde 15ten 215e çıkmış sen ne beklıyordun ki? Bata 2 gun var üstelik

Bnım bata 2 gün var bugun beta 10 çıktı

Dış gebelikte ne gibi belirtileriniz olmuştu hcg normal miydi yükselişleri
Evet normaldı canım hatta ıkı gunde bır 3 katı artıyordu.ama kese yoktu ortada basta anlayamadılar cok ıı arttıgı ıcın betam.belırtım sadece lekelenme baska bıseyım yoktu.düşük yaptım kğrtaj oldum betam tekrardan yukselmeye basladı taa oyle anladılar ama cok kanama yasadım düşğk ve sonrasında.o yuzden keseyı gormeden rahat edemem artık

İşte kanıtlanmıs pıhtılasması varsa bebegı rıske atmamak ıcın canım.fayda analızı yapıyorlar orda.kanıtlanmıs pıhtılasması olmalı bıde.ben mesela salak gıbı kese gorulmedı 2.500 ken kendı drum asla aspırın ve progestan vermemıstı bu rısk yuzunden,baska dr a gıttım o verdı kullandm,sonra cok zorluklar yasadım.o yuzden sen ılk kan testını ver,pıhtılasman yoktur belkıde.varsa zaten her halukarda kullancaksın hem aspırın hem ıgne.
Benım doktor pıhtılaşman olsa bile keseyi görmeden iğne veremem dedi 🙄
En iyisi doktorumu değiştrmek

O kadar korkuyorum ki artık anne olmak çok uzak gelmeye başladı bana . Herşeyden korkar hale getirdi tüp bebeğe bile güvenimiz kalmadı . Nasıl bitcek bu zorlu süreç bizde bir gün çok şükür 3. Ayı atlattık diyebilecekmiyiz
Valla bilmiyorum riskli gebelik doktoruna gitmek düşünüyorum ben zaten zor hamile kalıyorum kalıncida kucağıma alamıyorum..

Benım doktor pıhtılaşman olsa bile keseyi görmeden iğne veremem dedi 🙄
En iyisi doktorumu değiştrmek
Evet o ılgınc kuzucm cunku etrafımda pıhtılasması olan arkadaslarım var hemen ıgneye basladılar ogrenır ogrenmez.hatta ılerı boyutta pıhtılasması olanda oncesındede aspırın kullandı hergun.cunku pıhtılasma durumunda bebek kanlanamıyomus oksıjensız kalıyormus.tabıkı en ıyısını dr lar bılır ama tecrube ettık ıste bazı seylerı bızde

Kırmızı kartı yedim an itibari ile. Bana da çizik atabilirsiniz. Bu ay eşime söz verdim. Takip yapmayacağım. Ateş ovu hiçbirinin takibini yapmıcam. Yoruldum zaten artık. Akışına bırakıyorum. aynurland aynurland Safransari Safransari T TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss C cnlrm imagination forever imagination forever S simurgggg savascii savascii Tikabasa Tikabasa Perlitik Perlitik unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar nolur. Canım yine sıkkın…
Bir süre rahatlamak iyi gelir belki canım. Önemli olan sensin. Yakında olacaktır inanıyorum ben.bugünlerde ailenle oğlunla keyifli vakit geçirmeye kafandan atmaya çalış lütfen. Oğlunun sana ihtiyacı var seni gülümserken görmek isteyecektir ☺️

Kırmızı kartı yedim an itibari ile. Bana da çizik atabilirsiniz. Bu ay eşime söz verdim. Takip yapmayacağım. Ateş ovu hiçbirinin takibini yapmıcam. Yoruldum zaten artık. Akışına bırakıyorum. aynurland aynurland Safransari Safransari T TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss C cnlrm imagination forever imagination forever S simurgggg savascii savascii Tikabasa Tikabasa Perlitik Perlitik unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar nolur. Canım yine sıkkın…
Akışına bırak sadece canım iyi kötü ne zaman yumurtlama olduğunu biliyorsun düzenli ilişkiyle zaten denk gelir zamanı gelmişse

Evet normaldı canım hatta ıkı gunde bır 3 katı artıyordu.ama kese yoktu ortada basta anlayamadılar cok ıı arttıgı ıcın betam.belırtım sadece lekelenme baska bıseyım yoktu.düşük yaptım kğrtaj oldum betam tekrardan yukselmeye basladı taa oyle anladılar ama cok kanama yasadım düşğk ve sonrasında.o yuzden keseyı gormeden rahat edemem artık
Bende dış gebelikten korkuyorum ya kasıklarımda ağrı var inşallah her şey yolundadır

Cnm bnde bitik vaziyetteyım
Haftaya yazlığa gdıyorum 3 ay yazlıktayım
Eşim 1.5 ay izinli ama parça parca kullanıyor o da denk gelırse

Salı gunu genetık teste randevu aldım bnde
Yaz sonuna sonuçlar anca çıkar

Zaten aklımdaydında canının sıkkın oldugunu bıldıgımden yazmamıstım kuzucum..🙏 evet bırak bu ay belkıde stresten kendımızı kastıgımızden olmuyodur.en guzel zamanda en guzel seylerın senın ıcın geleceggıne bızım ıcın gelecegıne emınım .laf olsun dıye degıl emınım yanı..

İnşallah bırakırsınız sigaranın zararlarını araştırdıkça soğuyor insan her icisinde aklına geliyor bence. Bizim toplumumuzda çok normallestirildi maalesef. Artık her icisimde bebek varsa zararı dokunur ona diye vicdan azabıyla içiyorum hatta çoğunu yeter bu kadar diye küllüğe basıyorum. 5 lira da zam gelmiş yine 😏
Daha da gelecek zamlar daha 2 ay önce özel 560₺ muayene ücreti ödedim bu ay 665₺ödedim yerinde durmuyor hiçbir şey bindikçe biniyor

Eşime de bu takviyeyi aldım kızlar eczacı bunu önerdi promen alıcaktım ben eczacı uygun hemde içerikleri aynı dediği için bunu tercih ettim hiç kullanan var mı aranızda

Eklentiler

• Screenshot_20230605_160956_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230605_160956_com.android.gallery3d.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 60
2 günde 15ten 215e çıkmış sen ne beklıyordun ki? Bata 2 gun var üstelik

Bnım bata 2 gün var bugun beta 10 çıktı
Kuzum kimyasal olmasından korkuyorum yoksa değere bişe dediğim yok çok şükür ama değer çok yüksek ya ondan dolayı

X