2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Değer yüksek ne kdr güzel işte🙏
Kimyasaldan herkes korkar oldu
İnşallah guzel ilerler
2 gün sonra tekrar baktır
Aynen yaşadım çünkü Aralık ta Çarşamba gidicem artık hayırlısı olsun inşallah kuzum sende baktır ihmal etme

Eşime de bu takviyeyi aldım kızlar eczacı bunu önerdi promen alıcaktım ben eczacı uygun hemde içerikleri aynı dediği için bunu tercih ettim hiç kullanan var mı aranızda
Bız aldıkta kullanmadık daha kuzum ozellıkle kadın ıcın olanın tadıı ıgrencc.ıcemedık hıc henuz.ama mecbur kalırsak ıcecez bıkac deneyelımde😊😊dr tavsıye etmıstı bu arada

Valla ben sinovac oldum çok şükür sadvee 2 doz oldum ama evet dediğin gibi biontech okadar kuvvetli Bi aşıydı ki normal hasta olmayan insan bile aşı olduktan sonra perişan oluyordu. Yani açıkçası ben aşılardan ve özellikle çoğu şeyin biontechten dolayı olduğunu düşünüyorum.. Rabbim herkese şifa versin inşallah. O dediğim teyzenin kızıda öğretmen olduğu için bir sürü aşı olmuş doktoru işte aşılardan demiş tedavi oluyormuş şimdi kadın öyle dedi.
Allah yardımcımız olsun korkuyorum artık 😢

Allah yardımcımız olsun korkuyorum artık 😢
Korkma canım hersey olacagına varır.oyle bısey olsa tum dunya kısır kalırdı,haa ama pıhtılasmayı artırdıgı bır gercek asının ve covıdın.hakkımızda hayırlısı korkarak gecıremeyız hayatımızı.kaderımızde ne varsa o gerısı vesıle..guzelı cagıralım guzel olsun🌸

Korkma canım hersey olacagına varır.oyle bısey olsa tum dunya kısır kalırdı,haa ama pıhtılasmayı artırdıgı bır gercek asının ve covıdın.hakkımızda hayırlısı korkarak gecıremeyız hayatımızı.kaderımızde ne varsa o gerısı vesıle..guzelı cagıralım guzel olsun🌸
Doğru diyorsun ferahlatıyorum ben de içimi 🤗☺️

Bız aldıkta kullanmadık daha kuzum ozellıkle kadın ıcın olanın tadıı ıgrencc.ıcemedık hıc henuz.ama mecbur kalırsak ıcecez bıkac deneyelımde😊😊dr tavsıye etmıstı bu arada
Kızda öyle desi devlet promen öneriyor özeldeki doktorlar bunu öneriyor dedi baktım içeriğinde de bitki ekstratları var içimede sindi kötüyse nasıl içecek eşim yandık 😂 bunu bende içebilirmiyim erkeklere özel satılıyor ya

Biraz araştırdım sanirım o da pahalıymış sanki 40 bin bir yerde okudum..ben zaten tüp bebek için yeni 60 bin ödedim..sen yine bana haber verersin canım
Prp nin hiçbir faydası yokmuş canım yabancı kaynakları araştırın makale vs.Hepsi paraföz doktorların oyumuymuş

Eşime de bu takviyeyi aldım kızlar eczacı bunu önerdi promen alıcaktım ben eczacı uygun hemde içerikleri aynı dediği için bunu tercih ettim hiç kullanan var mı aranızda
Şifa olsun can olsun ikinize de takviyeler 🥰
Kullanmadık ama içeriği aynıysa etkileri de aynıdır bu ay güzelliklerle gelecek 🙏🏻

Kızda öyle desi devlet promen öneriyor özeldeki doktorlar bunu öneriyor dedi baktım içeriğinde de bitki ekstratları var içimede sindi kötüyse nasıl içecek eşim yandık 😂 bunu bende içebilirmiyim erkeklere özel satılıyor ya
Hayırrrr erkeklere özeli içmemeliyiz içindeki bitkiler vs belki yumurtlamaya engel olur 👍🏻 yapılarımız çok farklı bu ürünün kadın için olanı var mıydı

X