2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yumurtlamayı mi catlamayi mi baz aldın canım ve örneğin 28-29 yumurtlama devam ettiyse 30 unu 1. Gün olarak mi aldın yoksa 29 u mu 1. Gün kabul ettin
Yumurtlamayı baz almıştım direkt ondan itibaren saydım gün gün 11. Günde silik çıktı , biraz bekle öyle yap daha geç günlerde de silik çıkabilir döllenme süreci farklı olabilir pek nazlı ilerliyor bu minnoslar 😅😅

S.tirsin afedersin de. Ne alakası var. Ay kuduruyorum sinirden şuan. Yahu kanda pıhtılaşma varsa kimyasal olması olası zaten iğne yada hap ne gerekiyorsa verilir. Okumuşun cahili doktora bak sen
Ohhh içimdekileri söyledin🤣🤣🤣bir sürü iş kadınları var 35 sonra evleniyor hepside çocuk yapıyor...işte bu doktorların sayesinde tüp bebek merkezleri para kazanıyor

Kuzucum ben dıs gebelık gecırdıgım ıcın ne sakıncası oldugunu cok ıyı bılıyorum dıs gebelıgı ıyıce tutunduruyor tüplere kan akımını artırdıgı ıcın kan sulandırıcılar,kurtulmak daha zor oluyor sonrasında ve hayatı tehlıkesı var kanama oluyor dıs gebelıkte ve durmuyor.sebep bu
Dış gebelikte ne gibi belirtileriniz olmuştu hcg normal miydi yükselişleri

Kızlar az önce doktordan geldim famera başlattı solda güzel yumurtaların var dedi 16sında kontrole gel bakalım iğneni vuralım olucak inşallah bu ay dedi 🤲🏻😍 dua edin olsun artık elimden başka birşey gelmiyor 😢 bu son şansım
Balık burcu bebeği olacak belli nazlı nazlı gelecek 🙈🙈 oldu diyelim olsun 🙏🏻🙏🏻🧿 bu ay umudu bırakmıyoruz 😍😍

Kızlar buraya güzel haberle geldim ama bugün çok yıprandım cumartesi kan verdim bata 5 gün varken 15 di bugün kan verdim 215 çıktı bata 2 gün var çok yükselmedimi bukadar yükselmesi normalmi ben Aralık'ta kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum birde kist çıktı napcam bilmiyorum karnimda ağrıyor stresten nolur başına gelen varsa aydınlatsın 😔🤲
Cevap yokmu 😔🙏

Babam balık burcuyu ne güzel olur 😍🤲🏻
Ya ben bir şey fark ettim. Yeni doğan çocuklar da nesil nesil hep aile bireylerinden birinin doğduğu ay doğuyor. Ya rastlantı ya tesadüf. Ben ve ablam da öyle. Eşim öyle.Arkadaşlarım çocuk yaptı onların çocuklar da öyle.

Çok şükür o konuda rahatım kimse işime karışmıyor söylemiyor neden olmuyor.Tüp bebeğe gitdim ne oldu?kadın doğumcular ilk kürtajımdan sonra bana dedilerki senin cocuğunun kalb durmaması için git tüp bebek yaptır..o zaman olmucak dediler.En güzel sperm yumurta olucak...eee ne oldu?yine alamadım.Ve kürtajdan sonrada bir doktor bile bana demediki git genetik test yaptır..bana dediler amaaan ilkte oluyor..ben kendim gitdim verdim.Benim bir akrabamın 7 sene hep hamile kalıyor düşük yapıyor kızda bıkmış ama kız köyde kaldığı için doktorlar bir şeyler yapamıyor.En sonuncuda hamile kalarken görümcesi götürmüş onu şehire ve doktorlar neler neler etmedilerki çocuk tutunsun şimdi 3 ayı atlatmış..keşki burdada öyle olsa keşki
O kadar korkuyorum ki artık anne olmak çok uzak gelmeye başladı bana . Herşeyden korkar hale getirdi tüp bebeğe bile güvenimiz kalmadı . Nasıl bitcek bu zorlu süreç bizde bir gün çok şükür 3. Ayı atlattık diyebilecekmiyiz

Ya ben bir şey fark ettim. Yeni doğan çocuklar da nesil nesil hep aile bireylerinden birinin doğduğu ay doğuyor. Ya rastlantı ya tesadüf. Ben ve ablam da öyle. Eşim öyle.Arkadaşlarım çocuk yaptı onların çocuklar da öyle.
Evet bende fark ettim babama çok düşkündüm çok isterim aynı burçta olsunlar 😍

Tikabasa Tikabasa sen aralikta kimyasal yaptiginda ben düşük yapmistim. Subat mart gibi ikimiz de bi pozitifi gördük devami gelmedi. Bu ay yine ayni sey oldu. Umarim en kisa zamanda ikimize de nasip olur
Ben de kizlara katiliyorum bu arada. Coraspine madem bisey demedi doktor iyi yapmissin dedi
Öncesinde baslayalim o zman biz de . Bu ay ben de kullanmayi düşünüyorum. Zaten bende var pihtilasmaya yatkinlik. Ilk gebeligim nasil oyle kendiliginde olmus sasiyorum simdi burdan bakinca. Ki ben onda clexan kullanmaya 20.haftada baslamistim. Bu 1 seneyi de oyle kendiliginden kalmayi bekleyerek gecirdim. Olmadi.
Bu arada igne ile ecopirin arasinda ne fark var? Kese görmeden niye veremiyormus doktor? Ne gibi bir sakincasi varmis onu soyledi mi?
Cnm senle aynı aylarda hamiş kalmışız
İğne ecopirinden daha kuvvetli cnm

Coraspine bişy dıyemez ama iğne başka bısey, ya dış gebelikse dedi, kanama vs olabılırmış
Bn buarada salı gunune randevu aldım tıbbi genetıkten

Kuzucum ben dıs gebelık gecırdıgım ıcın ne sakıncası oldugunu cok ıyı bılıyorum dıs gebelıgı ıyıce tutunduruyor tüplere kan akımını artırdıgı ıcın kan sulandırıcılar,kurtulmak daha zor oluyor sonrasında ve hayatı tehlıkesı var kanama oluyor dıs gebelıkte ve durmuyor.sebep bu
Eger öyleyse
Bazı doktorlar neden gebeliğin ilk evrelerınde verebılıyor iğneyi

X