2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

S.tirsin afedersin de. Ne alakası var. Ay kuduruyorum sinirden şuan. Yahu kanda pıhtılaşma varsa kimyasal olması olası zaten iğne yada hap ne gerekiyorsa verilir. Okumuşun cahili doktora bak sen
Ki ben tedbir amaçlı 15 gündür coraspin yutuyorum bide düşün
Demekki pıhtılaşma varsa bnde coraspin bile fayda etmıyor gebelik öncesıne
E napıcam ben, gebeliği ögrenir öğrenmez hemn gttım, daha napıcam ki

Ki ben tedbir amaçlı 15 gündür coraspin yutuyorum bide düşün
Demekki pıhtılaşma varsa bnde coraspin bile fayda etmıyor gebelik öncesıne
E napıcam ben, gebeliği ögrenir öğrenmez hemn gttım, daha napıcam ki
Sana uygulanacak adımları bilemezsin ki belki de öğrenir öğrenmez iğne artı corasprin dicek ya da mgsi yüksek ilaç vercek. O yüzden adım adım ilerle

Kız valla tokatlayasım geliyo böylelerini. Ne kolay ya pat pat demek. Ben mi hassasım bunlar mı tam öküz bilemedim. İyi doktor bulmak da zor anam. Valla burası olmasa karalar bağlamıştım ben şimdiye😂
Yemin ederim bende çıldırdım resmen bide Tikabasa Tikabasa o doktora para verip muayene oldun en çok ona yanarım. Adamın hak ettiği iyi bir dayak

Tamam canım teşekkür ederim benim en son ocakta bakılmış 8,5 çıkmış.tam sınırlarda
Melısoşum sende antıoksıdanlı vıtamın ıcebılırsın.benımde bı baktırdıgımda 8.5 en son baktırdıgımda 7.4 cıkmıstı.o vıtamının ıcınde kalıte artıran seyler ve tum dıger vıtamınler var folık asıtte dahıl.ama tabııkı once druna sorarsın yıne de kullanmadan.bu ay tutmadıysa bende kullancam.evde var almıstımda tadını begendmedıgmden ıcemedım orzax proceıve f i.prowomen alcam yıne onun tadıda guzel ısede yarıyor.ben kullandım daha evvel

Kuzucum belkide senin 2-3 ay corasprin tarzı bişey kullanıp öyle hamile kalman gerekir iğne kullanman için süre kalsın diye sen sadece 10-15 gün kullanıp gebe kaldın çünkü belkide corasprin doz olarak yeterli olmadı yani o yüzden o mantıkla düşünme hiç
canım görmedin galiba lütfen olumsuz düşünme sebeb bu saydıklarım olabilir Tikabasa Tikabasa

Yemin ederim bende çıldırdım resmen bide Tikabasa Tikabasa o doktora para verip muayene oldun en çok ona yanarım. Adamın hak ettiği iyi bir dayak
Cnm bn nrden bılım adamın ne dıyeceğını
Mecbur para verıyosun
Bedavaya kımse bakmıyor

Nyse şu genetik testi yaptırım
Pıhtılaşma çıkarsa zten bu doktor keseden önce iğne yazmayacagı için buna gitmem

Cnm bn nrden bılım adamın ne dıyeceğını
Mecbur para verıyosun
Bedavaya kımse bakmıyor

Nyse şu genetik testi yaptırım
Pıhtılaşma çıkarsa zten bu doktor keseden önce iğne yazmayacagı için buna gitmem
Canım iğneyi aile hekimi bile yazıyor ben demiştim benim pıhtılaşmam var Hematoloji kullanmam gerektiğini söyledi diye yazmışlardı bana hemen. Ama doktorunu değiş iğneyi destekleyen farklı bir doktor bul kendine

Kuzucum belkide senin 2-3 ay corasprin tarzı bişey kullanıp öyle hamile kalman gerekir iğne kullanman için süre kalsın diye sen sadece 10-15 gün kullanıp gebe kaldın çünkü belkide corasprin doz olarak yeterli olmadı yani o yüzden o mantıkla düşünme hiç
Şimdi gordum
Evt cnm belkıde dedıgın gbi 2,3 ay öncesınden baslmk gerekıyor coraspine

Genetık testte hrsey bellı olcak

Bu gün 12. Günüm iğne vurulalı test yapmadım moralim bozulur diye erken gebelik testi prodictör var adetine bu günü saymazsak 5 gün var ilk iğnede 4 gün erken olmuştum hasta sizce ne yapmalıyım

Melısoşum sende antıoksıdanlı vıtamın ıcebılırsın.benımde bı baktırdıgımda 8.5 en son baktırdıgımda 7.4 cıkmıstı.o vıtamının ıcınde kalıte artıran seyler ve tum dıger vıtamınler var folık asıtte dahıl.ama tabııkı once druna sorarsın yıne de kullanmadan.bu ay tutmadıysa bende kullancam.evde var almıstımda tadını begendmedıgmden ıcemedım orzax proceıve f i.prowomen alcam yıne onun tadıda guzel ısede yarıyor.ben kullandım daha evvel
Tamam canım yarın yada çarşamba gidicem doktora onunla da konuşurum artık nasıl bir yol izleyeceğimize karar veririz.Ben klomen yada femara istiycem yumurta takibiyle deniycem İnşAllah bu ay. Denemeye başlayalı daha 7 ay olmuş bunun 5 ayı tiroid tedavisi ama sanki bana yıllar geçmiş gibi

Tikabasa Tikabasa sen aralikta kimyasal yaptiginda ben düşük yapmistim. Subat mart gibi ikimiz de bi pozitifi gördük devami gelmedi. Bu ay yine ayni sey oldu. Umarim en kisa zamanda ikimize de nasip olur
Ben de kizlara katiliyorum bu arada. Coraspine madem bisey demedi doktor iyi yapmissin dedi
Öncesinde baslayalim o zman biz de . Bu ay ben de kullanmayi düşünüyorum. Zaten bende var pihtilasmaya yatkinlik. Ilk gebeligim nasil oyle kendiliginde olmus sasiyorum simdi burdan bakinca. Ki ben onda clexan kullanmaya 20.haftada baslamistim. Bu 1 seneyi de oyle kendiliginden kalmayi bekleyerek gecirdim. Olmadi.
Bu arada igne ile ecopirin arasinda ne fark var? Kese görmeden niye veremiyormus doktor? Ne gibi bir sakincasi varmis onu soyledi mi?

Tikabasa Tikabasa sen aralikta kimyasal yaptiginda ben düşük yapmistim. Subat mart gibi ikimiz de bi pozitifi gördük devami gelmedi. Bu ay yine ayni sey oldu. Umarim en kisa zamanda ikimize de nasip olur
Ben de kizlara katiliyorum bu arada. Coraspine madem bisey demedi doktor iyi yapmissin dedi
Öncesinde baslayalim o zman biz de . Bu ay ben de kullanmayi düşünüyorum. Zaten bende var pihtilasmaya yatkinlik. Ilk gebeligim nasil oyle kendiliginde olmus sasiyorum simdi burdan bakinca. Ki ben onda clexan kullanmaya 20.haftada baslamistim. Bu 1 seneyi de oyle kendiliginden kalmayi bekleyerek gecirdim. Olmadi.
Bu arada igne ile ecopirin arasinda ne fark var? Kese görmeden niye veremiyormus doktor? Ne gibi bir sakincasi varmis onu soyledi mi?
Kuzucum ben dıs gebelık gecırdıgım ıcın ne sakıncası oldugunu cok ıyı bılıyorum dıs gebelıgı ıyıce tutunduruyor tüplere kan akımını artırdıgı ıcın kan sulandırıcılar,kurtulmak daha zor oluyor sonrasında ve hayatı tehlıkesı var kanama oluyor dıs gebelıkte ve durmuyor.sebep bu

Kuzucum ben dıs gebelık gecırdıgım ıcın ne sakıncası oldugunu cok ıyı bılıyorum dıs gebelıgı ıyıce tutunduruyor tüplere kan akımını artırdıgı ıcın kan sulandırıcılar,kurtulmak daha zor oluyor sonrasında ve hayatı tehlıkesı var kanama oluyor dıs gebelıkte ve durmuyor.sebep bu
Aa anladim.. dogru evet o ihtimali hic düşünmemiştim. Sagol canim bilgilendirme icin👌

Kızlar buraya güzel haberle geldim ama bugün çok yıprandım cumartesi kan verdim bata 5 gün varken 15 di bugün kan verdim 215 çıktı bata 2 gün var çok yükselmedimi bukadar yükselmesi normalmi ben Aralık'ta kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum birde kist çıktı napcam bilmiyorum karnimda ağrıyor stresten nolur başına gelen varsa aydınlatsın 😔🤲

X