2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Tüp bebek yaptır dedi
Dedim onunda garantisi yok, bı ton stres masraf...
Saglıklı gebelıgın onunde bısey durmuyor, anlıyosun zaten, beta hıphızlı yukselıyor

Yani hocanın demesi oksapar iğnede bı işe yaramıyor,
Bnım bı hastam var dıyo 5 kere oksaparla düşük yaptı dıyo,
6. Da yıne oksaparla doğurdu diyo
Söyle bakalım oksapar mı fayda etmiş dıyo

Bak canım atayim fluu çikiyor ama resmde test atayim yine de ya inş ama hiç umudum ypk bu ay boşvermiştim toplasan ayda 3kez beraberlik oldu bizim
Ayyy görüyorum. İnşallah vardır. Sabahları ilk idrarla yapmaya devam et kuzum. YArın daha belirgin çıkabilir.

Daha dün sanki birisi burada yumurta gençleştirme yönteminden bahsediyordu. Kendi kanımızdan ayrıştırılıp bir şey enjekte ediliyormuş tekrar bizer sanırım. Yanlış hatıtlamıyorsam. Önceki yazılarda vardır, bir kaç gün önce ya da dün konuşulmuştu sanki. Belki o yöntemi denersen uygun fiyatlı ise.

Canım üzgünüm ama doktorun yanlış biliyor. Ben 20 betam varken doktorum iğne kullanmaya başlamam gerektiğini söyledi adetime daha 6 gün vardı. Hocam beta çok düşük ya düşerse biraz daha yükselse öyle başlasam dediğimdede çok geç kalırsın bebeği kaybedersin dedi. Bide kese gördükten sonra demiş doktor ki normalde bu kadın doğumcuların alanı değil Hematoloji seni yönlendirir iğneye ne zaman başlıyacağın konusunda

Al işte, doktordan doktora fark var. Kesin odaya gelen diğer doktor da meslektaşını korudu. Devlet hastensi miydi acaba Tikabasa gittiğin yer. Özele mi gitsen hızlıca bugün bir de?

Bencede o zaman genetik test neden yapıyoruz..oturak keseyimi bekleyek..keseyi beklicemse sen doktoru ben ne edicem..En güzeli riskli gebelik doktor yanına gitmek uzman

Canım reglken hacamat olunabiliyor mu? Biliyor musun?

Sen nasılsın peki canım?

Ömrü olan yaşıyor işte

Yaa şok oldum şu an. Nasıl bu kadar farklı değerlendirebiliyorlar acaba

Al işte, doktordan doktora fark var. Kesin odaya gelen diğer doktor da meslektaşını korudu. Devlet hastensi miydi acaba Tikabasa gittiğin yer. Özele mi gitsen hızlıca bugün bir de?
Cnm özel hastane
Prof. Dr tüp bebekçi ve riskli gebelik takipçisi
İnan betam 30lu bısey çıksaydı kendım alıp vurulurdum. Ama betam çok düşük.
Şu saatten sonra faydası olmaz
Artık bnde inofolic kombi falan ona baslamam lazım

savascii cnm bnde senın gbi düşünüyorum ama ne yapıcam bılemıyorum
Genetık test yaptırsam onun sonucuna o doktor baska dıyo, öbür doktor baska dıyo

Sen şuan kullanıyomusun iğne?

Benimde yumurtalarım kalitesizdi ben yumurta kalitesini arttırmak için takviyeler kullandım bence işe yarıyor

Canım iki gün sonra test ver bence ona göre ne yapacagına karar verirsin kuzum.

Üzüldüm inşallah sağlıkla artar.
Yaşınız kaçtı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…