2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İşte diyorum ya..birde mesela ben anneme diyorum yok yoruldum olmuyor annem diyor olucak sen ilk diğilsin sonuncuda diğilsin.Genetik testi vererken doktor bana sordu annen kardeşin hiç düşük yapmışmı bu da çok önemli..bende anneme sordum yok dedi kardeşimde yapmamış..Ama mesela hep duyardım eskilerden oluyormuş

Annemde öyle diyor ama ben zaten hep diyorum kendime nasıl bu yaşıma kadar hep çalıştım güldüm eylendim evlilik hiç düşünmedim..sandımki evlenicem hemen çocuk olucak..ondan şimdi çocuk görünce o kadar kötü oluyorumki anlatamam.

Çok şükür o konuda rahatım kimse işime karışmıyor söylemiyor neden olmuyor.Tüp bebeğe gitdim ne oldu?kadın doğumcular ilk kürtajımdan sonra bana dedilerki senin cocuğunun kalb durmaması için git tüp bebek yaptır..o zaman olmucak dediler.En güzel sperm yumurta olucak...eee ne oldu?yine alamadım.Ve kürtajdan sonrada bir doktor bile bana demediki git genetik test yaptır..bana dediler amaaan ilkte oluyor..ben kendim gitdim verdim.Benim bir akrabamın 7 sene hep hamile kalıyor düşük yapıyor kızda bıkmış ama kız köyde kaldığı için doktorlar bir şeyler yapamıyor.En sonuncuda hamile kalarken görümcesi götürmüş onu şehire ve doktorlar neler neler etmedilerki çocuk tutunsun şimdi 3 ayı atlatmış..keşki burdada öyle olsa keşki

Sadece anne değil anane ve ananenin annesi de önemli mutlaka vardır ailede bunlar çok normal doğal olaylar.. bir söz var torunlarımızı karnımızda taşıyoruz diye yumurtalarımız aslında ilerideki torunlarımızmıs hep bir yerde duymuştum
Benim ananemde ve annemde düşük olmuş hep , ananemin annesinde de olmuştur
Bazen torunda da vuruyor bu olaylar o yüzden hiç takılmaya gerek yok sağlıklı doğum olsun çocuk sağlıklı olsun da varsın kimyasal olsun sağlıklı bir embriyo güçlü tutunacaktır illa ki vücudumuz saat gibi mükemmel işliyor sağlıklı olmayanı kabul etmiyor ve atıyor , inşallah hepimizin sağlıklı bebekleri olacaktır bir gün

Evet yani anne taraftan soruyorlar..amaan valla ben diyorumki 20 yaşlarda olsaydım hiç takmazdım ama şimdi zaten çok zor hamile kalıyorum..borc harç Edib kalıyorum sonuda hüsran..İn şa Allah canım olsun artık

Kızlar ben hiç aşı olmadım mesela..sonucunu bildiğim için vurdurmadım aman çocuğum olmaz diye.

Kizlar çatlamanın üzerinden 7gün geçti testte çok silik görüyprum bu sabah yaptim kaçinci günde testte görünmeye başlar normalde 10.günde mi ben görüyorum ama resmde çekince çikmiyor

Kizlar çatlamanın üzerinden 7gün geçti testte çok silik görüyprum bu sabah yaptim kaçinci günde testte görünmeye başlar normalde 10.günde mi ben görüyorum ama resmde çekince çikmiyor
Ayyy nasıl bir çizgi aceba

İnşallah vardır kuzum. Valla ben burada 8. günde sadece kendi gördüğü silik çizgi ile hamile olduğunu öğrenen kişiyi gördüm ama genelde 9. gün yaptım bembeyazdı 10. gün yaptım çok hafif çizgi var diyorlar. Daha yaşayamadım o duyguyu

Bak canım atayim fluu çikiyor ama resmde test atayim yine de ya inş ama hiç umudum ypk bu ay boşvermiştim toplasan ayda 3kez beraberlik oldu bizim

Eklentiler

• 39D5B6DD-8B9A-4EF9-AB21-88B17901BEC5.jpeg
    113,4 KB · Görüntüleme: 97
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…