2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Valla ben sinovac oldum çok şükür sadvee 2 doz oldum ama evet dediğin gibi biontech okadar kuvvetli Bi aşıydı ki normal hasta olmayan insan bile aşı olduktan sonra perişan oluyordu. Yani açıkçası ben aşılardan ve özellikle çoğu şeyin biontechten dolayı olduğunu düşünüyorum.. Rabbim herkese şifa versin inşallah. O dediğim teyzenin kızıda öğretmen olduğu için bir sürü aşı olmuş doktoru işte aşılardan demiş tedavi oluyormuş şimdi kadın öyle dedi.

Yumurtanı azaltmıyor canım femare sadece kaliteli olan yumurtayı büyütüyor diyorlar ondan az büyümüş olabilir. Femarayı bilmem ama ben klomen kullanıyorum saçlarım avuç avuç dökülmeye başladı

Kızlar ben yarın inşallah hacamat yaptıracağım, yarın senenin altın günüymüş, imkanı olan düşünsün, gebelik öncesi tavsiye ediliyor. Benim 2 oğlum var bir de hayırlısıyla sağlıklı bı kızım olsun istiyorum geçtiğimiz ay kürtaj oldum bebeğimin kalbi durduğu için, diğer iki hamileliğimde bı sorun yaşamamıştım, gerçekten çok arttı sağlıksız gebelikler, Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin ve sağlıkla kucagimiza alalım inşallah, bu arada 36 yaşındayım, yaş faktörü de işi zorlaştırıyor benim.

Kızlar cuma günü çatlama iğnesi vurundum cumartesi ve pazar günü birliktelik oldu bugün yine birliktelik olsun mu yads bir gün ara birgün birliktelikmi olsun

Kızlar yumurtlamanın 4. Günündeyim iki gündür karnım davul gibi şiş , 4-5 aylık bebek var gibi karnım kasıklarım şişti şişkinlik mahvetti ya anlamadım niye siz de var mı bu durum

Hanımlar iyi akşamlar gebelik öncesi yerleşme kanaması yaşayan var mı aranızda ?
Benim bugün kahve rengi sürüntü gibi bi lekelenmem oldu adetime 2-4 gün var bilemedim tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz
Ben yaşadım canım adet oluyorum sanmıştım sonra birden kesildi meğer hamileymisim

Kızlar yumurtlamanın 4. Günündeyim iki gündür karnım davul gibi şiş , 4-5 aylık bebek var gibi karnım kasıklarım şişti şişkinlik mahvetti ya anlamadım niye siz de var mı bu durum
Bendede akıntı var böyle beyaz gıbı,daha yumurtlamadımmı nedır anlamadım.bebıs tutmus olabılır kuzucum kasıklarda sıskınlık ondan olabılır

Bendede akıntı var böyle beyaz gıbı,daha yumurtlamadımmı nedır anlamadım.bebıs tutmus olabılır kuzucum kasıklarda sıskınlık ondan olabılır
Bende de beyaz akıntı var peçete koyuyorum yumurtlamayı da çatlamayı da geçtim demek ki normal süreç baya beyaz akıntı geliyor krem rengi gibi

Kızlar eve geldim
Betam tahmin ettıgım üzere 10 çıktı
Çatlamanın 14. Gunu
Hocanın yanına girdim
O da değer biraz düşük evt ama 2 gun sonraki artışa bakmk gerek dedi

Dedim hocam bn 15 gündür tedbir amaçlı coraspin kullandım, iyi yapmışsın onda bi sıkıntı yok dedi. Erkenden size geldım iğne istıyorum dedim
Keseyi görmeden iğne veremem dedi, ya dış gebelikse dedi
Dedim bn keseyi hiç goremedım ki

Pekı dedim genetik test yapmış olsaydık, pıhtılaşma olsaydı iğne vrecekmıydınız?
Keseyi gormeden verılmez dedi
Pekı hocam bn ne yapayım şimdi, neden böyle oluyor surekli, ne yapıcaz dedim?

Hiçbişy yapılamıyor, tıp buna bısey yapamıyor, sen akıllı bı kadınsın, bilgılısın bellı dedi
Buyuk ıhtımal yaştan dolayı yumurtaların kalitesiz, yaşlanmış ve saglıksız dedi.
Bnım 5 düşük yasayıp 6. Da doğuran bi sürü hastam var dedi, ya bu işi bıtırecen ya da olana kdr devam edicen dedi.

Bunun öncesınde yapılacak bsey yok maalesef dedi. İstersen kendın git oksapar vurul dedi ama bı faydası olcagını düşünmüyorum dedi, ben yazamam o şeye gıremem dedi

Betam guzel çıkmış olsaydı kendım gdip alacaktım, betayıda boyle görünce grek kalmadı oksapara

Yumurta kalitesizse ne folik asit, ne iğne nede progestan fayda etmez dedi
Ki bndede öyle oldu hep

Bz bunları konusurken o arada baska bi kadın doğumcuda geldi yanımıza, zorla bısey olmaz dedi, sağlıksız gbelık bunlar dedi, bısey yapılamıyor dedi. Hiçbişeyın önune geçilemıyor dedi, tıp bu kadar dedi

O şekılde bayaa konuştuk..

Peki bunun çaresi neymiş tüp bebek mi orada mı sağlıklı yumurta ayrıştırılıyor İnşallah sağlıkla artar beta tutunur doktor da haklı dış gebelikse vereceği iğne belki canınıza mal olacak Allahım korusun onlar da haklı
Yine de varsa başka doktor oraya da mı danışsanız

Benim dediğim bu işte..bu kadar kalçadan göbekten iğneler vuruldum tutsaydı tutardı benimki..oksapar progestan fitil günde 6 tane iğnesi 2 tane ve + ilaçlar.Ama o dedikleri söz yok yaşmış neymiş o zaman vay bizim halimize hiç çocuğu olmayanların bitdik o zaman biz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…