2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar Tikabasa 9. Gün silik gördüm diyince ben de 8. Gün deneyim dedim innovitanin testini negatif çıktı. Daha Cook mu erken, innovita 7 gün önce çıkartıyor falan diyince bi üzüldüm

Canım merhaba
Pıhtılaşma İçin fakülteyemi gittim üniversite hastanesine mi nasıl bir yol izledin bahsedermisin 3 kimyasalım var bende baktırmak istiyorum
Evet üniversite hastanesinde genetik bölümüne gidip 3 kez tekrarlayan gebelik kaybım var derseniz onlar gerek gördükleri tetkikleri isterler çok geçmiş olsun

C. Tesi gündüz 3 gbı yaptım
Ama o erken gebelikti
O yuzden çok kıyaslama yapamıyorum

S simurgggg cnm ayın 23ünde silikti bnım ovü testi
Ya iste evet kiyaslama yapacak bir test olmayinca elinde hemen karalar baglamaya gerek yok canim benim. Umut her zaman iyidir. Bugun git bir bak bakalim neler diyecek doktor? Beta kac cikacak?

Ya iste evet kiyaslama yapacak bir test olmayinca elinde hemen karalar baglamaya gerek yok canim benim. Umut her zaman iyidir. Bugun git bir bak bakalim neler diyecek doktor? Beta kac cikacak?
Tamam cnm
Kan verdım saat 10 gbı çıkıcak
10küsürlü bişy çıkar kesın
Sonrada doktorun odasına grıcem, anlatıcam
2 gün sonraki betada belli olur zaten ne olduğu

Teşekkür ederim çok sağolun.
Valla bu konuda hiç bir bilgim yok ama inşallah yerleşmeden oluyordur

Kızlar merhaba. Geçen hastanede sıra beklerken kadının biriyle karşılaştık konuştuk falan. Kızının bebeğinin 8. Haftada kalbi durmuş. Ve şuan kızının tedavi aldığı doktor bu kalp durma boş gebelik kimyasal gebelik çoğaldı bunların hepsi yaptıkları covid aşılarından oldu diye. Kadında bana aynısını demişti. Ve bende öyle düşünüyorum
Bu sene sağlıksız gebelik kalp krizleri olmak üzere bir sürü hastalıkra artış var

Benim arkadaşım hamileyken aşı oldu, corona geçirdi çok şükür sağlıklı 1 yaşında şimdi kızı, ben aşı olduktan sonra hamile kaldım 8. haftada kalp durması sonrası kürtaj oldum, bazen böyle sebep arıyor insan, ben biontech aşısı oldum, arkadaşım sivonac aşısı oldu acaba aşılar arası etkiler de mi farklı diye düşünmüyor değilim.

Evet annem hep der ananem hep düşük yapıyormuş düşük dediği kanamayla embriyoyu kaybetme aslında kimyasal vs. Annem küçükken hep hatırlıyormuş ananem kanamalar yaşarmış hamileliklerinde kaybettikleri olmuş çok üç tane çocuğu doğdu doğmayan daha fazla diye..
Eskilerden kimle konuşsam çok kanamayla kaybeden varmış gebelikleri kimyasal olan hiçbiri takmamış kafaya ,annemde çok düşük yapmış çok takmamış o da.. biz çok düşünüyoruz bende kaybettim aralıkta :/ akışta kalmak lazım demek ki sağlıklı değil ki vücut atıyor

Bence de istemsizce çok takıyoruz, Annem ilk çocuğuna hamile kalmadan önce 3 defa düşük yapmış çok kan kaybetmiş düşüklerde hiç hastaneye gitmemiş, 4.ye hamile kalınca bi hastaneye gideyim artık deyip gitmiş iğne yapmışlar düşmemesi için öyle abim olmuş.

Kızlar Tikabasa 9. Gün silik gördüm diyince ben de 8. Gün deneyim dedim innovitanin testini negatif çıktı. Daha Cook mu erken, innovita 7 gün önce çıkartıyor falan diyince bi üzüldüm
İnnovita 10. Gün nerdeyse mikroskopla bakınca çok çok çok gölge silik gösteriyor 11. De ancak silik veriyor örnek atıcam

Kasımda böyle öğrenmiştim gebeliği innovita , 11. Gün silik verdi böyle

Eklentiler

• C5D90A11-C9BD-4845-A8D4-AF00360BAA66.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 66
Aynen sana katılıyorum tatlım. Niqu takmamaya calıssan bence olacak canım senın bebıslerınde.çok stres yapıyorsun.unutma stres bır numaralı düşman.sakin ol arastırma,oluruna bırak tadını cıkar,başka seylerle vakıt gecır kursa fln git,kafandan uzaklastır,ben ınanıyorum o zaman alacaksın guzel haberı

Hiçte vazgeçmemiş masallah ananem daha çocuk meselesi bende gündemde yokken evli bile değilken annemle konuşurduk hep sorunlu gebelik yaşamış 3 de çocuğu olmuş ama hiç korunmamış heralde diye
Eskiler hiç takmıyor belli ki. Diğer akrabalarda da çok duydum hep kayıplar var 3-5 çocuğu olanın 5-6 kaybı var neredeyse eskilerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…