2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

benimde 9 aya girdim rahim filmi çektirsem diye düşünüyorum ama daha önce ilaç falan kullanmadım benim degerler iyi sadece biraz amh düşük bu ay klomen isticem bakalım dr ne diyecek
Doktor bekleyelim desede sen ısrar et canım. Klomen yada femara artık hangisini kullanırsan

Hadi anlat bize neler yaptın belirtilerin var mıydı
Valla ben belirtileri hep progestana yordum ne yaptım anlatayım:
İlk önce tarlusal ile adet oldum kendi kendime adet olamıyordum o sürece danışmanım hem bana hem eşime vitamin başladı daha sonra adetin 5. Klomen başladım başka da bir şey yapmadım yumurta takibi yaptım iki gün değerlendirdik :)

Sadece iki kez mi değerlendirdiniz Çatlatma iğnesi olmadın mı canım? Bir de hangi vitamini kullandınız

Ben geçen ay akışta kalıcam diye söz verdim ama yine kağıt kalemle ovu tutmaya başladım yok akışta kalamıyoruz taktık bi kere aklımız hep orda
Bende öyle ne sözler veriyorum birdaha test yapmıcam diye ama bir bakıyorum dünyalar kadar test yapmışım üzülüyorum da halime bugünde yaptım negatif reglim yarın gelir

Kızlar aşılamanın 11. Günü çatlatma iğnesi nin 13. Öncekiler silikti siliklesme de gittiğine göre negatif bat 6 gün gösteriyor ama bu saatte n sonra olur mu bilemedim size danışayım istedim

Eklentiler

• IMG_20230602_102320.jpg
    152,2 KB · Görüntüleme: 55
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla tutunur. Danışmanlık derken bizde yapalım benim de pcos ve iki yıl oldu bu ay evlilik yıl dönümü hediyesi olsun isterdim ama olmadı. Yoruldum....

Sadece iki kez mi değerlendirdiniz Çatlatma iğnesi olmadın mı canım? Bir de hangi vitamini kullandınız
Yumurtlama günü ve öncesini değerlendirebildik ondan sonra hala hiç birlikte olmadık eşim tedirgin oldu birlikte olmak istemiyor protime women ve men kullandık bir de d vitamini çatlatma iğnesi olmak için gittiğimde kendiliğinden çatlamıştı

Cnm üzülmicez desekte üzülüyoruz işte
Herseyın vaktı zamanı var
Rabbi hebli mines salihin
Ben bırakıyorum kuzum artık yoruldum. Ovu testiymiş ateş takibiymiş bırakıyorum. Hcg testi bile almıcam artık. Testlere harcadığım paraya şimdi aşılama tüp bebek olurdu. Her türlü kontrolden geçtik hiçbir sıkıntımız yok. Denemediğim yol yöntem kalmadı. Mfk kullandım. Her türlü vitamin kullandım.kullanıyorum hala. Düzenli sporunu yapan sağlıklı temiz beslenen sigara alkol kullanmayan biriyim olmayınca olmuyor artık bunlarla alakalı değil durum biliyorum . Zamanı var belki de başka çocuğum olmayacak nasibimde yok belki de. Ama her ay sonu böyle olmaktan yoruldum

Ovu testim bugünde pik havuçta yedim çatlamadı ya havuç suyu sıktırıp içeyim bugün çatlaması lazım başka ne yapılabilir

Doktor arkadaşım buna okşar bir durum anlatmıştı bana..demek oğlan kızın mavi gözlerini sevmiş ve vurulmuş..kızın o gün gözlerinde lens varmış..kızda her görüşte diyemiyorki bu kendi gözlerimin rengi diğil çünkü oğlan hep diyorki ilk gözlerine vuruldumnişan kına oluyor kız bir türlü diyemiyor her kes diyorki bu böyle gitmez söyle yarın evde lenslemi gezicen?evleniyorlar kız sabah akşam lense evde ve yoruluyor söylüyor eşine..eşide bu kadar yalan konuştuğu için boşanma davası açıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…