2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar 1.5 yıldan sonra ilk kez çift çizgi görüyorum gidip kan vereceğim inşallah bir aksilik yoktur dualarınızda unutmayın beni de Eki Görüntüle 3256040
hayırlı olsun canım tez zamanda bizede gelsin bu çizgiler tatlım 1 yılı gecmiş seninde rahim filmi çektirdin mi bu sürecte yoksa sadece yumurta takibi ile mi oldu

yok yok haziran sonu belli oluyor bizim canım temmuza hamile girelim inşaallah ay eşiminde doğum günü temmuzda onada dogum gunu hediyesi olur inşaallah
Yaaa sen diyince aklıma geldi benim eşimin de doğum günü 3 Temmuz tam bat günüm. İnşAllah doğum günü hediyesi olarak gebelik haberi verebiliriz ikimizde

Yaaa sen diyince aklıma geldi benim eşimin de doğum günü 3 Temmuz tam bat günüm. İnşAllah doğum günü hediyesi olarak gebelik haberi verebiliriz ikimizde
ay doğruya daha önce konuşmuştuk ikimizinde eşi yengec diye hadi bakalım bu ay ikimiz içinde cok verimli gecmesi lazım inan ben kendimden cok ona üzülüyorum her regl yaklaşında kesin bu ay oldu diyor yine olmayınca belli etmesede benden cok üzülüyor

hayırlı olsun canım tez zamanda bizede gelsin bu çizgiler tatlım 1 yılı gecmiş seninde rahim filmi çektirdin mi bu sürecte yoksa sadece yumurta takibi ile mi oldu
Bu ay olmasaydı rahim filmi çektirecektim bende pcos var canım yumurta takibi yaptım bir de gebelik takibi için danışmanlık aldım ilk kez

Bu ay olmasaydı rahim filmi çektirecektim bende pcos var canım yumurta takibi yaptım bir de gebelik takibi için danışmanlık aldım ilk kez
Gebelik takibi danışmanlığı doktordan mı aldınız bu bizim gebelik için yumurta takiplerimiz mi oluyor o danısmanlık yoksa başka bisey mi

İnşAllah bu ay güzel sonucu alırsınız canım

Dün bende onun ne kadar istediğini görünce çok kötü oldum. Bu ay her şeyi yapıcam İnşAllah nasip olur 29 Haziranda oğlumun da bir yılı doluyor. Haziran sonu benim için hem hüzünlü hem heyecanlı bir bekleyiş olacak. Geçen sene bugünlerimi düşünüyorum da sanki hayalmiş gibi

benimde 9 aya girdim rahim filmi çektirsem diye düşünüyorum ama daha önce ilaç falan kullanmadım benim degerler iyi sadece biraz amh düşük bu ay klomen isticem bakalım dr ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…