2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aynen canım silikleşmeye başladığı gün yumurtanın çayladığını gösterir o günden itibaren üç gün mutlaka değerlendir
Normalde daha koyu oluyor ama demekki benim yumurtam bu kadar büyüdü ya da ben günde 1 kere yaptım pik olduğunda kaçırdım

ekledim hepinizi kızlar hayırlı uğurlu gelsin
Benide ekler misin?
Sat
merhaba bende bu ay gonal-f 450 başladım 100mg bugün ilk iğnemi vurdum bende pcos var sizin sorununuz neydi acaba daha önce femara klomen ve başka iğnelerde vuruldum ama tutmadı sşılama öncesi son çare gonaş-f başladık yazınız bana umut oldu açıkçası

Canım inan umut olmama ben de sevindim benim de maalesef pcosum var ben de iki ay klomen kullandım birinde hiç yumurtam oluşmadı sonraki ay da ise bir tane yumurtam oluştu sadece. Doktorun ısrarıyla son olarak gonal f-450 kullandık günde 75 mg şeklinde 10 tane yumurtam oluştu bu iğne sayesinde ben de siz gibi son çare diye başladım bugün değerim 20 çıktı inşallah yükselir. Ama inanın doğru yoldasınız gonal f çok daha iyiymiş bu yumurta olayında

İlk günümdi bıgün 1 yıl aradan sonra tekrar başladım tedaviye hakkımızda hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…