2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet ben de duydum geçen ay ona göre çatlamaya kadar denedim bıraktım tutmadı. bende dedim ki tuttu da kızı erkeği seçmem kaldı

Evet ben de duydum geçen ay ona göre çatlamaya kadar denedim bıraktım tutmadı. bende dedim ki tuttu da kızı erkeği seçmem kaldı
Şu cinsiyet olayı da hamile kaldığımız anda kandan alınıp bakılsa keşke

Kızlar merhabalar yakin bir arkadasim bir kere sadece korunmadan ilişki yasadi ve suan hamile bazen hayret ediyorum nasil oluyor bu isler tamamen sans
CANIM ASLINDA YANLIŞ ANLAMAYIN AMA SADECE BEBK İÇİN DEGİLDE GERÇEKTEN İLİŞKİ YAŞADIGINIZDA YANİ İLİŞKİ YAŞARKENDE BEBEK DÜŞÜNMEDİGİNİZZ DE OLUYOR. GÜN AŞIRI İLİŞKİ DE ERKEK DE SPERM KALİTESİNİ DÜŞÜRÜYOR. YANİ BENCE KAFANI BİRAZ BAŞKA BİRŞEY İLE MESGUL ETMEYİ DENE SORUN YOKSA KAFANI BAŞKA ŞEYLE MESGUL ETTİĞİN AY OLUYOR :)

bende cok duydum bunu gönlünden ne geciyosa onu uygula o zaman

Ama ben hem çatlamadan önce hemde çatladıktan sonra beraber oldum eee hangisi tuttuki şimdi

Ama ben hem çatlamadan önce hemde çatladıktan sonra beraber oldum eee hangisi tuttuki şimdi
Biz de her gün yaptık bugün pik bakalım muhtemelen akşam da çatlar havuç ağacı çıkacak içimde dünkü mü tutar bugünki mi ay hiç bilemiyorum koştur koştur gittilerse

Lh testi yaptım su içimine de dikkat etmedim

Eklentiler

• Screenshot_20230601_150535_com.android.gallery3d.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 85
  • Screenshot_20230601_150402_com.android.gallery3d.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 80
kızlar hemen çıktı, gözle daha net, heyacandan ağlıyorum resmen, bi de idrar çok seyrekdi, su çay çok içmiştim
Isık yaptım resmen ben burdayım diyooooo

Eklentiler

• 89C7159F-F249-41C8-A385-005CC9F98927.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 95
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…