2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

jeli bende kullandım 2 ay olmadı sonrada burdan cok kişi kullanıp kimyasal olmuş deyince kullanmaya korktum sağlıksız sperm gider diye regli bekliyorum clife aldım inofolic aldım bu ayda öyle deneyecem degerlerine mutlaka baktır benide etiketle olumlu etkisi olmuştur diye düşünüyorum herşeyin hayırlısı 🙏
Ben de inofolic kullanacağım, c life aynı anda kullansam mı bilemedim, Haziran ayında hamile kalmayı çok istiyorum, olursa doğum gunlerimiz çok yakın olacak bı de takvimler bu ay kız diyor 🙈

Ben de inofolic kullanacağım, c life aynı anda kullansam mı bilemedim, Haziran ayında hamile kalmayı çok istiyorum, olursa doğum gunlerimiz çok yakın olacak bı de takvimler bu ay kız diyor 🙈
ben c life sayfasına sordum folik asit oldugu için kullanabilirsin dedi günde 1 tane bende kombi olanından aldım bitince şase olandan alayım olmazsa adetle başlamak gerekir adeti bekliyorum yarın bat günü artık hazıranda olsun bari 🙏

ben c life sayfasına sordum folik asit oldugu için kullanabilirsin dedi günde 1 tane bende kombi olanından aldım bitince şase olandan alayım olmazsa adetle başlamak gerekir adeti bekliyorum yarın bat günü artık hazıranda olsun bari 🙏
Hadi inşallah 🤲

Kızlar pik günü mü önemli çatlama günü mü sizce
Bence çatlama önemli çünkü çatladığında ilişki olursa hemen kapar yumurta 😃 önceden yapmak da orda hazır beklesin diye diyorlar. Ama çatlatma iğnesi vurulunca şimdi de yapın demiyorlar çatlama saati ve sonrasını söylüyorlar bence sen akşam test yap silikleşirse kesin yap 😂

Bence çatlama önemli çünkü çatladığında ilişki olursa hemen kapar yumurta 😃 önceden yapmak da orda hazır beklesin diye diyorlar. Ama çatlatma iğnesi vurulunca şimdi de yapın demiyorlar çatlama saati ve sonrasını söylüyorlar bence sen akşam test yap silikleşirse kesin yap 😂
Bir de şey okudum mesela çatlama öncesi ilişki olursa kız olur diyorlar doğru mu acaba 🙈 y ler çabuk ölüyormus x kalıyormuş o yüzden kız isteyen catlama öncesi erkek isteyen catlama sonrası yazmışlar acaba ne kadar doğru sağlıklı olsun tabiki hepsi bir ama gönülden geçen de var şimdi 😅😅❤️🙈🙈

X