2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bana doktor adetimin 9. Günü İnofolic combi başlattı hemen başla dedi yumurtam büyümemişti tam 15. Günü gittim 17mm yumurta büyümüş hızlıca ☺️ bence hemen de başlayabilirsiniz
Aa ne güzel, hadi inşallah dollenir yumurtan. Ben geçen ay bebeğimin kalbi durunca kürtaj oldum, bir adet dönemi geçmesini bekliyorum yeniden denemek için, teşekkür ederim

Ay pik bugün bendeeee ben dün ki pik sanıyordum bugün yapınca kopkoyu kırmızı oldu demek en pik bugün
Dün değerlendirdik ondan önce de değerlendirdik onlar çoktan ulasmıstır eğer olacaksa ya 😅🤣
Mesaj atayım benimkine koş diye 🤣🤣🤣

Eklentiler

• A1BE1E60-1A4D-47CD-B872-FA5CF4173D24.jpeg
    A1BE1E60-1A4D-47CD-B872-FA5CF4173D24.jpeg
    125,8 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba kızlar dün doktora gittim yumurtalarıma bakicakti adetten bir hafta sonra gittim baktı yumurtan çatlamış dedi sol taraftan çatlamış ağrın olmadimi dedi yani ben okadar erken olmaz diye onemsememistim doktor ultrasondan nerden yumurtladigimi gördüğüne göre yenimi catladi acaba ya kafam çok karıştı

10.gün sütü kaynattım kaynadıktan sonra içine maydonoz attım bir tutam.sonra iyice sarılıp üstüne oturun dediler de bacaklarım ağrır diye ben klozetin içine oturacak bir kaba koyup öyle normal oturdum buharına 😂 ama benin hep adetin düzenlidir bunu yapınca 5 gün falan kaydı bununla mı alakalı mevsim geçişi mi emin değilim
sağol canım bunu da deneriz :KK70:

Hacamatcının kapısından döndüm ben anksiyete sahibi olmak böyle bisey 🤣 arkadaşım yaptırdı hafif tansiyonu düştü hemen şekerli su verdiler çok iyi geldi ona hacamat ben korkumdan yaptıramadım ama herkes öneriyor
ya aslında çok rahatlatan bir şeymiş ama bende canım yanar mı diye korkuyorum :)

Anladım canım benimde önümüzdeki hafta perşembe günü randevum var 7.5 haftalık olucak hemen hemen acaba diyorum cumartesi günü özele gitsem tam 7 haftalıkken görünürmü ki ya da 6+6 olmuş olucak
eğer sabredemiyosan git canım nolacak ya :) ama vajinal ultrasonla baktırma çişini tut karından baksınlar :)

Ay pik bugün bendeeee ben dün ki pik sanıyordum bugün yapınca kopkoyu kırmızı oldu demek en pik bugün
Dün değerlendirdik ondan önce de değerlendirdik onlar çoktan ulasmıstır eğer olacaksa ya 😅🤣
asıl pik bugunmüş akşam tekrar yap çatlarsa degerlendir tekrar 😅

Aaa bende regenesis max kullanıyordum. Regl olunca bırakıp inofolic combi alıcam. Ama balık yağı içerdiği için de tavsiye eden çok. Kafam karıştı yine 😂
Regenesise hamile kalınca başlarsın, yumurta kalitesini artırıp döllenme ihtimalini yükselten inofolic, hatta ben biraz araştırdım, toz halinde olan daha etkili diye kombi yerine ondan aldım.

ooo tam pik olmuş :) hadi sağlıkla tutar inşAllah

Merhaba kızlar dün doktora gittim yumurtalarıma bakicakti adetten bir hafta sonra gittim baktı yumurtan çatlamış dedi sol taraftan çatlamış ağrın olmadimi dedi yani ben okadar erken olmaz diye onemsememistim doktor ultrasondan nerden yumurtladigimi gördüğüne göre yenimi catladi acaba ya kafam çok karıştı
çatladıktan sonra görüyorlar içinde bulunduğu sıvı yayılıyor ya yaliba ondan anlıyorlar

X