2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Orcomed diye bir marka 😌 ederim tabi canım güzel haberle geliceksin Allahın izniyle 😍🤲🏻
Yaa sana birşey diyim mi? Bende hep orcomedle yaptım kan verip gebeliğimi öğrendiğim de bile silikti. O test hiç hassas değil 🙄 bende yaptığımda testleri hamileymişim ama belli belirsiz silik çıkıyordu ne zaman başka test yaptım onda gördüm kan verdikten sonra acaba beta artıyor mu diye evde bu olduğu için yine bundan yapıyordum hep silik çıkıyordu taa kese görünmeden 2 gün önce kopkoyu çıkarmıştı 🙄

Kızlar dün yazmıştım adetin 6 günü ovu yaptım koyu çıkmıştı daha sonraki günler silikleşti dedim ovulasyon yapmayı bırakmadım o günden beti tekrar ediyorum bugün adetin 12 günü ovulasyon testim dün silikti baya tekrar artışa geçmiş tekrar mı yumurtluyorum acaba ?

Eklentiler

• IMG_0471.jpeg
    IMG_0471.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 61
haha aynı ben, benimki yengeç, erkeklerin burcu yok ya hepsi aynı)) boşancaktımsa niye evlendim diyordu eskiden, şimdi boşanalım dediğimde tamam boşalalım diyor))
İyi baba olur ama 🥹🥹 sen bebekten sonra durulursun diyor bana 😅🤣 adam illallah etti kavga etmemem için iste kendimi bebeğe verdim ona sarmıyorum artık

Yaa sana birşey diyim mi? Bende hep orcomedle yaptım kan verip gebeliğimi öğrendiğim de bile silikti. O test hiç hassas değil 🙄 bende yaptığımda testleri hamileymişim ama belli belirsiz silik çıkıyordu ne zaman başka test yaptım onda gördüm kan verdikten sonra acaba beta artıyor mu diye evde bu olduğu için yine bundan yapıyordum hep silik çıkıyordu taa kese görünmeden 2 gün önce kopkoyu çıkarmıştı 🙄
Yok artık öyle 😳 bunlar genelde hep aynılar markaları değişiyor diye biliyorum şimdi şüpheye düşürdün beni 🥺

Bende öyle oldu hatta beta yükselmedi diye korkuyordım akşam eve gidince sana atayım testlerin hepsini arkasında saat gün yazıyor hemen hemen
Ama yinede pembelik görmüşsündür diye düşünüyorum atarsan çok sevinirim 💐

kızlar resimde çıkmıyor ama damlatır damlatmaz çok çok silik çizgi çıktı dün bir az geç çıkmıştı bilemiyorum umutlansam mı?)) dün de kayınpederim diyor ki aklın varsa bu kocandan çocuk falan yapmazsın ))))
Ayy kuzum sanki var gibi. Ay hadi inşallah Allahım :dua:

Kızlar bir şey soracağım aile hekimleri sma bakmıyor mu baba adayından bizim aile hekimi öyle bir şey yok diyor arkadaşım başka şehirde eşinden bakmışlar

Kızlar bir şey soracağım aile hekimleri sma bakmıyor mu baba adayından bizim aile hekimi öyle bir şey yok diyor arkadaşım başka şehirde eşinden bakmışlar
Evlilik testinde baktılar bize orda sormuştum bakılıyor demişti aile hekimi küçük bir yerdeyiz biz yerine göre mi değişiyor acaba 😨

Kızlar ben artık resmi olarak hamileyim diyebilirim🙈 kan testi verdim salı günü beta 4307 çıktı 17sine de doktora randevu aldım😊 inşallah bir sıkıntı olmaz bu sefer kucağımıza alırız🙏 son adet tarihine göre bugün 6+2 haftalık hamileyim🥳🥳
Maşallah sağlıklı rahat gebelik geçirirsin inşallah senin için çok sevindim🙏

X