2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Anladım canım benimde önümüzdeki hafta perşembe günü randevum var 7.5 haftalık olucak hemen hemen acaba diyorum cumartesi günü özele gitsem tam 7 haftalıkken görünürmü ki ya da 6+6 olmuş olucak
Gonunme ihtimali yuksek bence.. ama 7.5 haftalikken kesin kese kalp atımı hepsini görürsün diye düşünüyorum canim.. insallah guzel haberlerle gelirsin😊

Gerçekten stres çok büyük etken rabbim sana en yakın zamanda nasip etsin duydum haberini çok üzüldüm ama demekki döllenme oluyor olucak Allahın izniyle 🤲🏻🤍
Bende gelişme olmuyor o beni çok düşündürüyor..zaten hemşire aradı diyor doktor sizi çağırıyor durumu anlatmak için..ben doktora çok sinirliyim kaç defa dedim 2 tane koyma yedekte embriyom yok..yok diyor öyle pozitif görüceksin..pazartesi diyecek çok güzel sözlerim var..tüp bebek doktorlar için önemli olan pozitifi görmek sonrasını hiç düşünmüyorlar kucağına ala bilecekmi..sanıyorlarki fazlasıyla paramız var gidicem yeniden yapıcam..olsa bile yapamam çok zor sürec

ben koçum aşkım, koç gibi de kavga ediyorum :KK70: ben sinirlenince eşim gülüyor, soruyorum neye gülüyorsun, diye keçi gibi o taraf bu tarafa atlıyorsun )))
Hahaha ay bende koçum diyorum niye benziyoruz 🤣🤣 kaç kez ayrıldım ayrılmıyor adam ya o da kova daha sakin bana göre. Hep bir mantıklı açıklama peşinde ben ise saç baş yolma sinir krizleri ve cinnet 🤣

Hahaha ay bende koçum diyorum niye benziyoruz 🤣🤣 kaç kez ayrıldım ayrılmıyor adam ya o da kova daha sakin bana göre. Hep bir mantıklı açıklama peşinde ben ise saç baş yolma sinir krizleri ve cinnet 🤣
haha aynı ben, benimki yengeç, erkeklerin burcu yok ya hepsi aynı)) boşancaktımsa niye evlendim diyordu eskiden, şimdi boşanalım dediğimde tamam boşalalım diyor))

Bende gelişme olmuyor o beni çok düşündürüyor..zaten hemşire aradı diyor doktor sizi çağırıyor durumu anlatmak için..ben doktora çok sinirliyim kaç defa dedim 2 tane koyma yedekte embriyom yok..yok diyor öyle pozitif görüceksin..pazartesi diyecek çok güzel sözlerim var..tüp bebek doktorlar için önemli olan pozitifi görmek sonrasını hiç düşünmüyorlar kucağına ala bilecekmi..sanıyorlarki fazlasıyla paramız var gidicem yeniden yapıcam..olsa bile yapamam çok zor sürec
Genetik test mi verseniz birde acaba bir problem var demek ki ki gelişme olmuyor 🥺 nasıl bu kadar emin oluyorlar anlamıyorum embriyo yoksa koyma işte niye bu kadar aceleciler olmazsa birdahaki aya koy dediğiniz gibi zaten zor bir süreç para için insanların psikolojisiyle oynuyorlar doktor iyi değil bence keşke Türkiyede olsaydınız bahçecik çok iyi diyorlar

Genetik test mi verseniz birde acaba bir problem var demek ki ki gelişme olmuyor 🥺 nasıl bu kadar emin oluyorlar anlamıyorum embriyo yoksa koyma işte niye bu kadar aceleciler olmazsa birdahaki aya koy dediğiniz gibi zaten zor bir süreç para için insanların psikolojisiyle oynuyorlar doktor iyi değil bence keşke Türkiyede olsaydınız bahçecik çok iyi diyorlar
niqu türkiyede yaşıyor

Eklentiler

• Screenshot_20230601_112408_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230601_112408_com.android.gallery3d.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 64
Genetik temiz bizde testlerimi gösterdim bize dedi MaşAllah bütün testleri yapmışsınız.Ben Türkiye'deyim doktor sözde en iyi doktor yani aslında kötüde diğil Allah var..ama zaten 2 embriyom var birini koyaydın..biri yedekte kalaydı..Memorialda yaptım ben lüks bir yer

İnşAllah canım büyük ihtimal yarın gidicem 😍 dua edin ne olur 🙏🏻
Ayrıca bu hangi markaydı?
Orcomed diye bir marka 😌 ederim tabi canım güzel haberle geliceksin Allahın izniyle 😍🤲🏻

Eklentiler

• IMG_20230601_113342_edit_1062301307695714.jpg
    IMG_20230601_113342_edit_1062301307695714.jpg
    109,9 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar ben artık resmi olarak hamileyim diyebilirim🙈 kan testi verdim salı günü beta 4307 çıktı 17sine de doktora randevu aldım😊 inşallah bir sıkıntı olmaz bu sefer kucağımıza alırız🙏 son adet tarihine göre bugün 6+2 haftalık hamileyim🥳🥳
Hey maşallah canım ne güzel sabretmişsin

Genetik temiz bizde testlerimi gösterdim bize dedi MaşAllah bütün testleri yapmışsınız.Ben Türkiye'deyim doktor sözde en iyi doktor yani aslında kötüde diğil Allah var..ama zaten 2 embriyom var birini koyaydın..biri yedekte kalaydı..Memorialda yaptım ben lüks bir yer
İnşAllah doktora birdaha gerek kalmadan doğal hamile kalırsın çok dua ediyorum sana hep aklımdasın 🤲🏻🤍

X