2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Dün yumurtlama pik günüydü dünden beri gecede kasık ağrım var bazen tek taraflı bazen de adet olacakmış gibi ağrı var

Kızlar ben totem yapıyorum, Haziran ayına da girdik şayet gebelik olmayan varsa diye paylaşayım dedim. Temmuz/Ağustos için başlık açtım. Buradan isim yazdırabilirsiniz, ama inşallah gelmezsiniz. :KK200:

Aramızda şubat annelerine geçiş yapan varsa olursa konuyu üstüne alsın editöre yazıp, tablo yapın arkadaşlar diğer gruplar gibi 🙈
Biz geç geliriz muhtemelen daha bat 18 i 🤣

İnofolic kullanmaya adet olunca başlayacağım, onu kullanırken başka folik asit kullanmayacagim canım. Şimdi elenatal 1 kullanıyorum adet olana kadar.
Bana doktor adetimin 9. Günü İnofolic combi başlattı hemen başla dedi yumurtam büyümemişti tam 15. Günü gittim 17mm yumurta büyümüş hızlıca ☺️ bence hemen de başlayabilirsiniz

Günaydın sabaha bembeyazlarla uyandım 🤍😂 negatif Elendim hayırlısı olsun birdaha ki aya olucak inşallah umut her zaman var 🙏🏻

Eklentiler

• Screenshot_20230601_092331_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230601_092331_com.android.gallery3d.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20230601_092226_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230601_092226_com.android.gallery3d.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 53
Insallah canimcim🥰 isteyen herkese en kisa zamanda nasip olsun insallah ya 🙏bundan once de silik cizgiler görüp hep hayal kirikligi olunca emin olamiyorum simdi. Pazar gunu bat günü.
pazara daha 3 gün var o zamana koyulaşır bence cünkü bariz belli canım bu sefer tutmuştur inşaallah bende silik bile cıkmıyor 🤣

kızlar kilolarınız ne durumda bu arada ben diyetisyene gidiyorum 160 boyum 80 klioyum biraz versem hamile kalmadan dedim ama bakalım
benim kilom iyi bence ama yinede spor yapıyorum yumurtalıkları daha iyi çalıştırıyor gün içinde daha az yorgun hissediyorum sabahları daha dinç uyanıyorum :) spor yapıyorum dediysem salonda değil evde kendi halimde :KK70:

X