💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

kızlar bakabildiniz mi? anlayan var mı?
Kuzum bıraz iyi çıkmamış malesef.ama takvıyelerle fln çözülür sanırım.doktorunla gorusmen en dogrusu o yuzden.en guzelı olsun ınsallah hakkındasende adetın 3. Gunu yapıla hormon testını yaptır,normalse eşine takvıyeyle yola devam edersın

NE KONUDA İYİ ÇIKMAMIŞ anlıyorsan yazar mısın canım doktora attım bir sorun yok dedi ama içim rahat etmedi ona göre takviye kullanacağım. hızımı iyi değil sayısı mı nesi acaba kuzum söyler misin?

yaptırdım canım birşey yok hormonlarımda prolaktin yüksekti düşmüş

Bence hızlı sperm sayısı az ama tabıkı doktorun daha ıyı bılır canım.ben esımınkıne gore karsılastırma yaptım.benım esımınkı ıyı olmasına ragmen takvıye kullandırtıyorum ben ona.sen nıhaı sonucu doktorunla konus ama.sonucta bız kendımızce yorum yapabılırız

çok teşekkür ederim canım hangi takviyeyei kullanıyorsun acvison Maxigo Saşe SACHETS markasını buldum

%80 artmış canım gayet iyi bence. Aynı saatte mi vermiştin

Ekran görüntüsü alıp atsana canım

çok teşekkür ederim canım hangi takviyeyei kullanıyorsun acvison Maxigo Saşe SACHETS markasını buldum
Kuzum promen yada orzaxın bı vıtamını daha var evde adını hatırlayamadm ıkısınden bırını kullanıyor canı hangısını ısterse (dr verdı bu arada) bıde ben bu ay bal arı sutu polem karısımı alcam mıgrostan.kecıboynuzuda yedırırsen ıyı olurbence sonuclarınızı baska bı doktora gostermeden rahım fılmı cekılme.cok ıyı bulmadın sanırım doktorunu

Proceıve m miş adı canım ınternetten baktm sımdı. gossipbusra

yok buldum aslında ilk doktorumu değştirdim şimdi profesöre gidiyorum memenun kaldım ama sizede sormak istedim doktor sıkıntı yok dedi ama ben gene burada daha rahat hissediyorum :))) zaten takviye kullanıyorduk ocean pembesini eşim kullanıyordu şimdi değiştireceğim işte dediğimi alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…