💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Yok canım cumartesi saat 14.00 civarında verdim. Dünde sabah 10.30 gibi verdim. Beni korkuttu doktor keseyi göremedi henüz. Dış gebelik olabilir filan dedi. Zaten değerime göre kese gözükmez diye biliyorum
Bence her ihtimal olabilir diye öyle söylemiştir. Benim değerim ilk ölçümde 41di ikinci ölçüm 4 gün sonra yapıldı 200 çıktı ve başka ölçüm yapılmadı. Doktor bana henüz bebek bekliyorsun diyemem dedi. Kese gördük yine demedi içinde bebeği gördük yine demedi ta ki kalp atışını duyunca hayırlı olsun dedi.

Öyle söyledi aynen. Rahimde beyaz bir şey görüyorum ama çok küçük dedi. Kese demem için belli bir seviyeye gelmesi lazım kan sonucunun dedi.

Canım tam bilmiyorum takip etmedim seni de sonuç ne oldu peki senin

Kizlar adetim duzenlidir normalde ama 4 gün gecikti, dun test yaptim tek cizgi cikti, sizce pozitif cikma ihtimali var mi ilerleyen gunlerde? Ne buyuk stres o testi yapmak, ve negatif sonucu gormek?

Sağ ol kuzum benim çok sağ ol rahatlattın beni. Azaldı bugün. Kan aslında azalır gibi olunca ilişki oldu o gün. İlişkiden sonra kanama dün tekrar çok arttı o yüzden çok korktum rahim filminden sonra 7 gün ilişki olmadı bir şey olmaz diye düşünerekten oldu olunca da öyle oldu. İnşallah bir şey olmamıştır

Canım benim ilk günler o ilaç kalıntıları geldi onun rengi koyuydu biliyorum ilaç olduğunu ama 2-3 gündür benden kıpkırmızı kan aktı su gibi. Hala peçeteye sildikçe kırmızı kan geliyor o korkuttu beni. Sende de kırmızı mıydı

gebeliğim sağlıklı bir şekilde devam etti bir sıkıntı yoktu canım. başka bir sebepten son haftalarda kaybettim. Ömrü o kadar yazılmış demek ki. İnşAllah tekrar nasip olur diye bekliyorum :)
Anladım canım. Allah'ım sana öbür dünyada şefaat etmeyi nasip etsin. Hayırlı evlatlar nasip etsin. Allah'ım sabır versin

Kizlar adetim duzenlidir normalde ama 4 gün gecikti, dun test yaptim tek cizgi cikti, sizce pozitif cikma ihtimali var mi ilerleyen gunlerde? Ne buyuk stres o testi yapmak, ve negatif sonucu gormek?
stres yaptıkça da gecikiyor canım. Bazı kişilerde böyle mucizeler oluyor tabi ama beklentiyi bu yönde yüksek tutup sonrasında üzülmek daha kötü oluyor.

rahim sonuçta bir işleme maruz kaldı belki de tahriş olan bir yer vardı ilişkide tetikledi. Azalmasına sevindim normale dönecektir bugün yarın :)

Cumartesi randevum var belki vajinal ultrasonla gözükür canım
burada okuduğum kadarıyla keseyi görmeyi bir süre daha bekleyip karından baktırman daha iyi olur bence. Senin kararın tabiki ama hamile kaldıktan sonra vajinal ultrasonu bazı doktorlar önermiyormuş. her şey olacağına varır tabide tedbirli olmakta fayda var :) Hem belki cts günü karından da görünebilir çişini iyice tutarsan :)

Anladım canım. Ben de bilmiyorum ki işte doktorum diğer hafta cumartesi tekrar gelmemi istedi bilemedim açıkçası büyük ihtimalle karından gözükmez vajinal de belki bakmaz Tamam öyle gideyim giderken

Perlitik canım selam gynoseed jel aldım sen kullandın sanırım nasıl yapıyoruz biraz bilgi verir misin kargom bu gün geldi ovülasyonu cuma -cumartesi arası gösteriyor

Cnm bnımde açık kırmızı kan geliyor günde 1 kez
Silince peceteye geliyor
Bnımde bugun 5. Gün arada kan arada leke devam edıyor
Her gce banyo yapıyorum kesilsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…