💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kullandığınız bir ilaç oldu mu, ben dönem içinde bi profenid içmiştim ağrı kesici olarak, onun etkilediğini düşünüyorum

kızlar selam ben hastalandım ve adetli iken doktora gittim doktor vajidan muayene yaptı ve bir sıkıntı yok dedi. eşimden sperm testi istedi. anlayanınız varsa göndersem bakar mısınız ayrıca istersen bir daha ki ay adetten sonra gel rahim filmine bakalım dedi rahim filmi nasıl iyi mi kötü bir bilgim yok buradan okuduğum kadarını biliyorum. dönüş yaparsanız sevinirim.

Kızlar bugün doktora geldim kan sonucum iki gün önce 342 çıkmıştı bugün 617 çıktı tam iki katı çıkmadı acaba sizce bir sıkıntı olur mu? Biraz stres yaptım. Doktor 10 gün sonra gelmemi istedi

kızlar selam ben hastalandım ve adetli iken doktora gittim doktor vajidan muayene yaptı ve bir sıkıntı yok dedi. eşimden sperm testi istedi. anlayanınız varsa göndersem bakar mısınız ayrıca istersen bir daha ki ay adetten sonra gel rahim filmine bakalım dedi rahim filmi nasıl iyi mi kötü bir bilgim yok buradan okuduğum kadarını biliyorum. dönüş yaparsanız sevinirim.
Benim çok bilgim yok canım ama fnd_50 fnd_50 yakında rahim filmi çektirdi.sperm testini de at istersen bilen arkadaşlar yorumlar

Kızlar bugün doktora geldim kan sonucum iki gün önce 342 çıkmıştı bugün 617 çıktı tam iki katı çıkmadı acaba sizce bir sıkıntı olur mu? Biraz stres yaptım. Doktor 10 gün sonra gelmemi istedi
Bence normal iki katına çok yakın zaten ☺️ Önemli olan 2 günde en az %60 oranında artması zaten ☺️ Hem bence anormal bir durum olsa doktor 2 gün sonra bir ölçüm daha isterdi ama sana 10 gün sonra gel demiş. Keseyi görürsünüz İnşAllah o zaman 🤲🏻

sonuç bu kızlar bakabilir misiniz?
1680514282139.png

Bence normal iki katına çok yakın zaten ☺️ Önemli olan 2 günde en az %60 oranında artması zaten ☺️ Hem bence anormal bir durum olsa doktor 2 gün sonra bir ölçüm daha isterdi ama sana 10 gün sonra gel demiş. Keseyi görürsünüz İnşAllah o zaman 🤲🏻
Sağ ol canım. İnşallah. İşte doktor kan vermeden önce vajinal ultrasonla baktı keseyi göremedi hemen belki dış gebelik olabilir dedi kan vermeden. Kan sonucundan sonra da 10 gün sonra daha sağlıklı olur gelmeniz dedi

Haber ver canım.
Canım Dr gittim vajinaya baktı problem olmadığını söyledi ama hala kanamam devam ediyor. Kan testi yaptı öğleden sonra olmayacağı için yarın tekrar gideceğim .ben sonuçlara baktığımda Beta-hCG (Total hCG) 74-106 çıkıyor ne demek acaba ?bilginiz varmı

X