💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Görüyorum canım ama testin niye böyle dağılmış gibi duruyor varsa elinde başka bir test ile yapsana daha net anlaşılır 🙏🏻☺️
Başka testle yaptım ama ilk idrar değildi idrarım da birikmemişti. Oruçluyken de sağlıklı sonuç olur mu bilmiyorum ama negatifti 😔 adetime 7-8 gün var çatlamadan 6 gün geçti

Başka testle yaptım ama ilk idrar değildi idrarım da birikmemişti. Oruçluyken de sağlıklı sonuç olur mu bilmiyorum ama negatifti 😔 adetime 7-8 gün var çatlamadan 6 gün geçti
Daha erkenmiş ya çatlamadan 10 . Gün ve sonrası daha net sonuç olur. Ya valla ben ilk idrarla yapmadım hiç hep gün ortasında yaptım zaten varsa çıkıyor ilki sonu yok . Gün ortasında test yaptığımda beta HCG 10.98 iken ikinci çizgi silik pembe olarak çıkmıştı . Varsa çıkar zaten canım

Daha erkenmiş ya çatlamadan 10 . Gün ve sonrası daha net sonuç olur. Ya valla ben ilk idrarla yapmadım hiç hep gün ortasında yaptım zaten varsa çıkıyor ilki sonu yok . Gün ortasında test yaptığımda beta HCG 10.98 iken ikinci çizgi silik pembe olarak çıkmıştı . Varsa çıkar zaten canım
Şimdi hala umut var mıdır yani ?

Askımmm standart adet sendromu🤣🤣bıde yemek hazırlamaktan bıtap dustum artık😊😊 cok gıremesemde gozum elım burada tabıkı 😊💕sen napıyosun gectımı lekelenmeler atraksıyonlar basladımı
Yok ya benim moralim çok bozuk kanamam arttı kırmızıya döndü git gide korkmaya başladım doktora sordum 15 güne kadar normal dedi. Yarın başka bir doktora gideceğim

Adetime 7 8 gün var demişsin adet olana kadar umut hep vardır ☺️ Hatta çevremde adetten bir iki gün önce yumurtlayan hamile kalan da var . Sen günlerini değerlendir adet olmazsan kan verirsin adet olursan önümüzdeki aya hazırlanırsın ☺️🙏🏻
Yumurtlamadan 7 gün geçti canım zaten değerlendirdik o günler hayıröısı bakalım 🥲umutlanmıştım

baltonik in hangi ürününü kullanıyorusunuz. şifa karışımı mı? mucize karışımı mı ?
Mucize karışımı gebelik isteyenler için olanı. Bende yumurtlama dönemi şeffaf akıntı pek olmazdı. Kullandığımdan beri bayağı yoğunlaştı. İlk kavanozda kimyasal oldu. Bu ikinci kavanozum bu ay inşallah birşeyler olur. Rabbim duamı biliyor sesimi duyar inşallah🤲

Yok ya benim moralim çok bozuk kanamam arttı kırmızıya döndü git gide korkmaya başladım doktora sordum 15 güne kadar normal dedi. Yarın başka bir doktora gideceğim
Allah allah benım hıc olmamıstı ılk gun lekelenme olmustu 1 gun ve bıraz adet agrısı gıbı agrı okadar.ney normalmıs okadar kan.kan nıye olsunkı zaten.gıt tabıkı bebegım ıhmal etme

Allah allah benım hıc olmamıstı ılk gun lekelenme olmustu 1 gun ve bıraz adet agrısı gıbı agrı okadar.ney normalmıs okadar kan.kan nıye olsunkı zaten.gıt tabıkı bebegım ıhmal etme
Çok korkuyorum hiç kendimde değilim kaç saattir. Tuvalete gidince su gibi kan akıyor artık tuvalete gitmeden de kan geliyor. Vajina girişim de tahriş olmuş acıyor. Rahmime bir şey mi oldu diye düşünmekten kafayı yicem. Yarın olsa da doktora gitsem

Çok korkuyorum hiç kendimde değilim kaç saattir. Tuvalete gidince su gibi kan akıyor artık tuvalete gitmeden de kan geliyor. Vajina girişim de tahriş olmuş acıyor. Rahmime bir şey mi oldu diye düşünmekten kafayı yicem. Yarın olsa da doktora gitsem
Bence bu normal değil artık ya yarın git kesin doktora çok garip

Şimdi biraz araştırdımda canım rahim filminden sonra kanama olabilirmiş bu normalmiş tabi yinede ihmal etmeyip doktora gitmelisin ama illa kötü bir şey diye düşünüp kendini yiyip bitirme. Belki bir tıkanıklık yapışıklık vardı o açıldı ve o sebeple kanama olmuş olabilir

Yaa kuzum acilemi gitsen acaba :KK43: neden kan gelsınkı oyle.bende korktum sımdı.haber et mutlaka cok gecmıs olsun.eger boyle tansıyonun fln duserse acıle gıt bı hemen.

Abla o kanama bende de oldu içerideki ilaç dışarı aktığı için kan fazla geliyor sanabilirsin korkma demişti doktorum aynı şeyleri yaşadım, tahriş olması da bence aparatlardan ve tenine alakalı olabilir doktorla görüşmen çok daha iyi olur tabi ki

X