💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ayy ben 2015 te ilk işe basladıgım zamanlarda bi müdürüm vardı kendı kınama yollamadı benı aksam 6 da işten cıkıp sacıma fön çektirip gitmiştim🤣yamyam bunlar ya şimdi hayatta yaptırmam ama işte o zamanlar çömezliğimize gelmıs 😊@melisaa93
Ayy sinirim bozuldu 😂 iyi yetişmişin vallahi saçmalığa bak ya

Kızlar bu arada cumartesi günü psikiyatriye gittim kontrol için. 4 ilacı yazdı bana. Bebek düşünüyorum ben dedim. Korun bence dedi 6 ay 1yıl çocuk düşünme dedi. Moralim bozuk napcam bilmiyorum

Kızlar bu arada cumartesi günü psikiyatriye gittim kontrol için. 4 ilacı yazdı bana. Bebek düşünüyorum ben dedim. Korun bence dedi 6 ay 1yıl çocuk düşünme dedi. Moralim bozuk napcam bilmiyorum
Kuzucum neyın varkı senın :KK43: eger oyle dedıyse oyle yap ama onemlı olan oncelıkle senın saglıgın.💕

Senin psikolojin iyi olucak ki bebeğine de iyi bir anne olabilesin. Sen çok onemlisin önce kendi sağlığını düşünmelisiniz bence bir yandan ilaçlarını kullanıp bir yandan da kendini daha iyi hissetmenin yollarını aramalısın bence arkadaşım.

Allah yardımcın olsun, bu mübarek günlerde hayırlı bir kapı açılsın sana 🤲🏻

Hayirli aksamlar kizlar katilmak icin son ani bekledim kac aydir ilk gunden son gune o kadar stres oluyordum ki 😔
Hamile kalabilecekmiyim ne olacak nasil gececek 🤦🏻‍♀️ şuan sat 19 şubat bat bu aralar olursam regl olucam olmazsam insallah gebeyim 😍

Hayirli aksamlar kizlar katilmak icin son ani bekledim kac aydir ilk gunden son gune o kadar stres oluyordum ki 😔
Hamile kalabilecekmiyim ne olacak nasil gececek 🤦🏻‍♀️ şuan sat 19 şubat bat bu aralar olursam regl olucam olmazsam insallah gebeyim 😍
Kız bat ın geçmiş niye test yapmıyorsun.

X