💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Devlet hastanelerının oyle oluyor malesef hadı bakalım guzel heberlerını beklıyorumm

Canım ben 18 ay thromazol kullandım yan etkileri yüksek bir ilaç sen endokrin doktoruna gidiyorsun değil mi aslında yükselmiş değerin ama stabilize etmeye mi çalışıyor anlamadım başka bir görüş al istersen

kuzucum suanda gebelıkten once saglıgını dusunmemız lazım.Bence farklı bır dahılıye uzmanına daha gorun.normalde vucudun duzene gırmesı bıraz zaman alabılır 4 cok yuksek degıl o yuzden,bu troıd hapları cok etkılı annemdede oldugu ıcın bılıyorum azaltınca hemen pat dıye dusurur dr un azaltmama nedenı belkı duzene gırsın dıyedır.ama 6 cıkmıs bence bunu baska bır dr a daha sormalısın.inşallah en kısa zamanda duzene gırer ❤

Evet canım bende sabit tutmaya çalıştığını düşünüyorum çünkü tedaviye başlarken söylemişti bir ayda da yükselebilir bir yılı da bulabilir diye. Benimki ilk ay sonunda yükseldi ama artık birazda düşmesi lazım. Doktorum baya iyi bir doktor bilgisine güveniyorum ama ilacı aynı doz kullanmak istemiyorum. Doktor kendi açısından tedavi uyguluyor ama benim derdim hamilelik. Ondan acele ediyorum dozu düşürmek için

Amin canım İnşAllah düzene girer de bende korkmadan bebiş denemelerine devam ederim. Şu anda da devam etmeyi istiyorum ama korkuyorum ilacın etkilerinden

Bir sorum olacak, regli olmaniz gereken ilk gun (ama olmadiniz) bir degisiklik yasadinizz mi? her sey yine regli olacaksiniz gibi miydi?
Bence ağrı tam olarak regl ağrısı gibi değil. Regl ağrısıyla sanki idrara sıkışık olma ağrısı veya israr yolu enfeksiyonu olunca olur ya öyle bir ağrı oluyor. Özellikle tuvalete sıkışınca artan bir donuk ağrı

Ya ben ara ara giriyorum ya en son gördüğümde beta çok az artıyor demiştin çok üzülmüştüm şu an çok mutlu oldum sağlıkla mutlulukla huzurla kucağına alırsın İnşAllah

Amin kuzum inşallah evet dengesiz arttı bir ara şimdi de %70 lere takıldı kuzum inşallah sağlıkla ctesi keseyi görürüz

Kendi kızı var ama sen mi bakmak zorunda kalıyorsun? Ya Allahım ben bu kaynana görümce anlamıyorum zaten bir onların oğlu kardeşi var gibi davranıyorlar. Bizde yazın yeni evlendik uzak yerde yaşıyoruz öyle çok içli dışlı değiliz ama işte evlendiğimiz gibi ablasında sürekli kardeşim de kardeşim bir senin kardeşin var diyesim geliyor ama ben yapı gereği dayanamam sanırım yani mantığım almıyor benim bu tarz eziyetlere bir susar iki susar üçüncü de dayanamam :)) Allah herkese sabır ve huzur versin

İlaca çok hızlı tepki vermiş vücudun bu çok güzel bir şey, benim en sonunda tiroid bezlerimi aldılar çünkü hiç faydası olmadı bana bu ilacı kullanırken korunmak zorundasın demişti benim aşırı hızlıydı çünkü senin güzelce düzeliyor bence içini ferah tut canım bu arada ben hamile kaldığımda 4 ün üzerindeydi değerim sonra ayarladılar yine şimdi sürekli bakılıyor zaten içini ferah tut hamile kalmak için illa 3 ün altı olması gerekmiyor yani hamileyken altında olması gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…