💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ayyyy bi şey kalmadı cumartesiye kuzum inşallah sağlıcakla kucağına alacaksın

bende yine regl oldum canım dr gittik testler temiz eşim sperm testi verdi oda iyi çıktı doktorda beni kovar gibi başından savdı klomen isticektim vermedi 6-7 ay dır deniyorsun 1 yıl olmamış dedi amh bakalım dedi onunda testini verdim sonuc daha cıkmadı rahim filmi isticektim onun lafını bile ettirmedi bulunduğum yerde sadece bir özel var orasıda hiç hoşuma gitmiyor ovulasyon aldım onunla takip ediyorum ne yapacam böyle bilmiyorum ramazandan sonra cevre illerde bakacam artık inşaallah gerek kalmaz gelir mucızem

öğrendikten 20 kusur gun sonra gordum bende ultrasonda benımde ogrendıgımde yazdıgımda uygulamaya 2+5 dıyordu program 6+0 da gıttım ilk :) bugunde randevum var kavusma anı cok uzun oldu valla heyecanla saglıklı bır sekılde hersey yolundadır inşallah amın

Kuzucum bısey yoksa bosuna hormon tedavısı alma.olur elbet kafanı takma.stres en buyuk dusman.ama hsg yı onerırım.bende işe yaramıstı belkıde tesaduftu bılemem ama hsg cekıldıgım ay hamıle kalmıstım(bızdede bır sorun cıkmamıstı hsg sonucuda temızdı)..guzellıklerle hayırlarla gelsın mınıklerDegerlendırmelerını nasıl yapıyorsun.yumurtlama zamanı yapıp bırakıyordum ben hep, dr devam etmelısın yumurtlamadan sonra dıyor bu ay oyle deneyım dedım,ama yıne basaramadım tum enerjımi oncesınde harcadım bugun 3. Gun oldu degerlendıremedım.bunun etkısı olabılırmı dıye dusunuyorum acıkcası.

Eklentiler

• C348EC9A-4BDA-4AAB-B329-7BF9E834129C.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 43

Rekor sende bence canım oy maşallah çok güzel geçer inşallah kontrolün canım Amin inşallah bende 6+1 de gitmiş olacağım Allah im sağlıkla ilerlesin inşallah gebeliklerimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı Amin

gayet güzel degerlendirmişsin canım bende önceki aylar takvimle bazen boş dolu veya aralıkla degerlendiriyordum bu ay ovulasyonla takip ediyorum reglim biteli 2 gün oldu daha degerlendirmeye gecmedik hemen enerjimizi harcamayalım diye eşim bi kac gün üst üste olunca sonrasında isteksiz oluyor bende pike saklıyorum bu ay o jelide aldım bakalım işe yaracak mı

Rekorluk degıl aslında da oyle oldu ıste ha gıttım ha gıdıcem derken kanı hemen verdım ama 4 gun sonra kese gorursun kuzum sanslıysan makıne ıyıyse belkı vajınal bakarsa yolk da gozukur belkı degerıne gore konusuyorum hafta degıl endıselenme hıc tamammı bak ben oglumda 6+2 falandı gıttım kese ve yolk gorundu sadece(bebegın esı) , bu bebıskoda ıs gordum aynı haftada kendısını her gebelık kendıne ozeldır , değişir sağlıkla büyüsünler sağlıkla devam etsinler sağlıkla doğsunlar mınnoşlar amın kuzucum

Harcama kuzum enerjını evet ama pıkı gordukten sonra bır hafta bırakma.cunku bazen pıkten 3 gun sonra fln catlama oluyor.orası bıraz tahmın edılemez oluyor.benım luteal faz 11 gun kadar suruyor.o yuzden bıraz daha sona saklayacagım bırdahakı aya.tabııı ınsallah gerek kalmaz.jelı deneyınce ınsallah pozıtıfı gorursun bende alırım o zaman

Kuzum 19'u değerlendirme olmuş zaten. 2 gün boşluk var sadece ve o sürede de sperm içeride yaşıyor zaten. Gerçekten bahtında varsa tutmuştur bile bakarısn. Ancak ne olur ne olmaz eğer uyguynsanız bu akşam son bir deneyin derim.

O kapıyı bu ay açacağım hepimiz doluşalım içeri tamam mıııı

Insallah bebegımYorgunluktan bayıldım kuzum dun.pazartesıde moral bozuklugundan olmadı bugun son kez degerlendırrız ınsallahsonra bekleyıs.sen nasılsın test yaptınmı bugun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…