💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Öyle tabi ailemde çevremde bebek konusu açılırsa bir anda başka bir insana dönüşüyorum köpek gibi kapıyorum herkesi ama burada çok rahat konuşuyorum seviyorum hepinizi

Bende canim valla iyi ki varsınız Rabbim hepimizi mutlu mesut sağlıkla sinasin güzel konularla meşgul etsin topiclerimizi inşallah

Canım masallah ya cok sevindim basta korkuttu minik seni ama güzel gidiyo

Valla çok korkuttu kuzum ben çok inatciyimdir ama öyle böyle değil yani atıyorum iş yerinde pes ederler hayır olmaz bu projeden birsey çıkmaz mal gibi azıcık umut varsa g.tumu yırtarım kurtarırım ama umut varsa güvenirsem kendime yoksa salarım. Arkadaş aha esin yandı 2. İnat geliyor anası gibi tutunuyor hayata diyo kuzum benim ctesi kavusabiliriz inşallah baglanacam diye yok gibi davranmaya çalışıyorum bazen sonra konuşuyorum özür diyorum.

insallah cumartesi keseyi görceksin inanıyorum kuzum zorlu ama güzel süreç

Evet öyle değişik birşey bende bı anlam.vermedim inanın bide asla menun olmuyorlar bazen yani icinde olsanız anlarisniz beni çok değişik bende anlamadım nasıl oldu bu durum kananimin altı oğlu iki tane kızı var bı tane görümcem uzak o çok karışmaz ama.yakin olan sadece fesatlık yapıyor eşim de çok sevemz Allah'tan kocasıyla da konuşmuyor koca karı kıskanç ve hasetler damadı demedigine birakmadi kayın pederime eşim onlar için konuşmuyor ama onlar konuşuyorlar ya şaşırdım vala kaynamam da igularimda ogularim gelinler torunlar olmuş umrunda bile değil yani bende dayanamıyorum inan artık susmiyorum sustukça tepeme biniyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…