2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok erken yapmışsın transfer günü sayma bugün daha 4.gunun acele etme test gününü bekle

Ayyyyy ne kadar güzel

Bende hasekiden randevu düşürdüm kendi doktoruö doğumla ilgilenemiyorum hastam çok ve tekim falan dedi 1200 muayene ücreti de Allah kolaylık versin ekonomik durumlar çok zor artık
Senin doktorunun muayene ücreti yine iyi benimki 3bin olmuş eşim ailem kendi doktoruma gitmemde ısrar ediyor ne bilim ya bakım aklıma uyan bir doktorla karsilasmazsam kendi doktoruma tekrar gidebilirim

Senin doktorunun muayene ücreti yine iyi benimki 3bin olmuş eşim ailem kendi doktoruma gitmemde ısrar ediyor ne bilim ya bakım aklıma uyan bir doktorla karsilasmazsam kendi doktoruma tekrar gidebilirim
Benim eltim çam sakuraya gitti psikolojisini bozdular resmen bebek için ben pek güvenemiyorum iyi güzel diyen çok ama işte herkes aynı olmuyor 3 kişi hasekide doğum yaptı çokta menunlardı hem yakında bakalım hayırlısı inşallah

Teyzleri bu da biziiz 5+5 kese ile uyumlu dedi drumuz pzt bir kontrolüm daha olacak inşallah kalp atışını da duyarız
Eki Görüntüle 3355396
Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Vajinal muayene ile mi bu görüntü? Benim 6 haftalık ama bu kadar büyük gözükmüyor. Karından muayene etmişti doktorum.

Reactions: ztt
Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Vajinal muayene ile mi bu görüntü? Benim 6 haftalık ama bu kadar büyük gözükmüyor. Karından muayene etmişti doktorum.
Ben de korkuyordum vajinal tehlikeli olur diye ama dr. tehlikeli olmadığını söyledi vajinal baktı

Doktorda şans işi canım ya bakalım daha önümüzde uzun bir yol var o zamana kadar iyi bı doktor bulurum inşallah

Off off bu lekelenmeler canımı çok sıkıyor kızlar hafif koyu akıntı ile açık kahve renginde ve iki gündür geçmedi bu gün ağrılarımda daha fazlaydı
Uzan ayağının altını yüksek yap dikkat et kendine sakin olmaya çalış lütfen zor biliyorum ama Allah yardım etsin

Canım öncelikle çok geçmiş olsun birbirimizi çok iyi anladığımız çok zor bir süreç. Ben de bugün kürtaj oldum genetiğe gönderildi. İnşallah sebebi belli olur ve tedavisi ona göre yapılır bir daha bu acıları yaşamak zorunda kalmayız, En azından hamile kalabiliyoruz ve eğer sebebi bulunabilirse tedavisi de bulunabilir. Ümidini kaybetme. Hayat devam ediyor. Belli ki bir sorunu vardı bebeklerimizin ve öyle dünyaya gelemiyorlardı. Dünyaya gelip eziyet içinde yaşamalarındansa belki de böyle olması onlar için daha iyi oldu. Cennette buluşacağız onlarla ve bize şefast edecekler. Dilerim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza aldığımız günler de gelir

Amin canım bugün işlem yapıldı ağlaya ağlaya girdim inşallah Rabbim bu gözyaşlarımı sevinç gözyaşlarına çevirsin o hastaneden kucağımda bebeğimle sağlıkla çıktığım günleri bana göstersin

Ayyyyy ne kadar güzel

Bende hasekiden randevu düşürdüm kendi doktoruö doğumla ilgilenemiyorum hastam çok ve tekim falan dedi 1200 muayene ücreti de Allah kolaylık versin ekonomik durumlar çok zor artık
Sen hangi hastanede tedavi görüyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…