2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kaç defa verdiniz ? Ben iki defa verdim bi daha istedi
Aslında iki üç defa artışı görmek için yeterli oluyor da benim bu 5. ve son verişim. Çünkü evde her iş yaptıktan sonra pişman olup bu sefer düşecek diye panikliyorum 😳Belki o kadar kolay değil düşmesi ama içim rahat olsun orada mı diye kendimi kontrol ediyorum işte🫢 salı ilk dr kontrolü haftamı keseyi öğreneyim de hayırlısı ile 😅 🙏🏻

Canım kızlar yoluma ilk sizinle çıkmıştım transferim ertelenince Aralık topiğine geçtim beni burda hatırlayanlarınız olacaktır 🙃🙃 bende dün ilk kan sonucumu aldım 10.gün 278,4 🥹🙈 Allah herkesin kucağını tez zamanda doldursun inşallah 🙏🏻😍 burada pozitif alan arkadaşlarımda sağlıkla bebişlerini kucağına alsın inşallah 🩷🩷🩷

Aslında iki üç defa artışı görmek için yeterli oluyor da benim bu 5. ve son verişim. Çünkü evde her iş yaptıktan sonra pişman olup bu sefer düşecek diye panikliyorum 😳Belki o kadar kolay değil düşmesi ama içim rahat olsun orada mı diye kendimi kontrol ediyorum işte🫢 salı ilk dr kontrolü haftamı keseyi öğreneyim de hayırlısı ile 😅 🙏🏻
Ben Dr istiyor sandım 🤭

Canım kızlar yoluma ilk sizinle çıkmıştım transferim ertelenince Aralık topiğine geçtim beni burda hatırlayanlarınız olacaktır 🙃🙃 bende dün ilk kan sonucumu aldım 10.gün 278,4 🥹🙈 Allah herkesin kucağını tez zamanda doldursun inşallah 🙏🏻😍 burada pozitif alan arkadaşlarımda sağlıkla bebişlerini kucağına alsın inşallah 🩷🩷🩷
Gözün aydın sağlıkla gelsin bebişin 💕💕😇🥰

Canım hayırlı olsun çok sevindim senin adına, sağlıkla kucağına da alırsın inşallah :nazar:

Canımm tebrik ederim hayırlısıyla sıra kesede ,kalp atışında , maşallah 🧿😍🤗 amin canımm Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ❤️

Kızlar herkese merhaba. Birşey sorucaktım. Ben 20 gün önce kimyasal gebelik geçirmiştim. 20 gündür kanamam var ama bu sürede beta hcg 170 den 120 düştü sadece. Başına böyle birşey gelen oldu mı daha önce doktorum şimdiye kadar sıfırlanmış olması gerekti normal bir durum değil dedi korktum açıkçası

Kardeşim evleneli 2 ay oldu 🙈 o da diyor şimdi aynı anda doğuracağız sen anlayamayacaksın teyzeliği 😂😂
Ahhahahaha sende hazır ol ikinci teyzeliğe deseydin 😁😁😁
Maşallah kuzum böyle sağlıkla ilerlesin inşallah 🌹
Kızlar perşembe günü randevum var tam 6+1 olucam o gün sizce kalp atışı duyulur mu 😇
Perşmbe benimde randevum var 🤭 5+3 bende 😂😂😂

• Muhteşem
Reactions: ztt
X