2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya mesela bugün herhangi bir belirti filan hissetmedim sabahtan beri endişeye kapıldım durup dururken. Rabbim kolaylık versin herkese.
Benim hala belirtim yok ama içim kıpır kıpır kötü düşünmeye fırsatım olmuyor gülmekten😁😁😁
Kuzum bugun kan vercektim verdin mi :) Iron Butterfly Iron Butterfly
Evet canısı verdim 2915 çıktı Perşembe kese için çağırdılar 5 hafta 1 günlük olmuşum 💕💕
İnşaAllah Rabbım guzell haberler almayo nasıp etsın♥️🤲🏻
Amin canım aminnnnn

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-16-00-05-55-59_380ee66ce8529d8f29c75d0bc68d3f3a.jpg
    Screenshot_2023-12-16-00-05-55-59_380ee66ce8529d8f29c75d0bc68d3f3a.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar ilaçları hep aynı saatte mi alıyorsunuz 1-2 saat oynayabiliyor benim bazen sıkıntı olur mu. Estrofemi sabah 8de içmem gerekiyor bazen 7 bazen 8 bazen 9 akşam da yine 8 de içmem gerekiyor 10 gibi fln alıyorum. Saatleri tam ayarlayamıyorum ben. Hasta olunca antibiyotik içmeyi de beceremem genelde saati saatine o yüzden enfeksiyonlarım genelde tekrarlar. Umarım bunda birşey olmaz

Kızlar ilaçları hep aynı saatte mi alıyorsunuz 1-2 saat oynayabiliyor benim bazen sıkıntı olur mu. Estrofemi sabah 8de içmem gerekiyor bazen 7 bazen 8 bazen 9 akşam da yine 8 de içmem gerekiyor 10 gibi fln alıyorum. Saatleri tam ayarlayamıyorum ben. Hasta olunca antibiyotik içmeyi de beceremem genelde saati saatine o yüzden enfeksiyonlarım genelde tekrarlar. Umarım bunda birşey olmaz
Doktorum bana saat söylemedi canım. Benim de çoğunlukla değişiyor.

Bana hemsıre hep aynı saatte kullan dedı
Ama demekkı degısıklık gosterıyor canım sıkıntı yapma kendıne. Doktoruna sor ve bence telefonuna hatırlatma kur hangı ılacı hangı saatte alman gerekıyor ıse ben oyle yapıyorum.

Sonuç pozitif olunca ilaç kullanımını önemsemedim degerim yükselmedi tekrar başladım fark etti yarın belli olacak bu hatamin bedeli korkarak bekliyorum
Benim şuan gebeliğim 8+3 doktorum 14.haftaya kadar ilaçlara devam dedi . İnşallah bir sıkıntı çıkmaz sende

Benim hala belirtim yok ama içim kıpır kıpır kötü düşünmeye fırsatım olmuyor gülmekten😁😁😁

Evet canısı verdim 2915 çıktı Perşembe kese için çağırdılar 5 hafta 1 günlük olmuşum 💕💕

Amin canım aminnnnn
Oh maşallah kuzum benim 😍🧿🙏 içimden ikiz olcak gibi geliyor 🙈 heycanladım perşembeyi heycanla bekliyorum kuzum benim 😍😍🙏🌼

Kızlaaaar ben teyze oluyorum 😍 kardeşimle aynı anda aynı hafta 😅😅😅😅 Günümüz bile aynı 4+3 🥹🥹
Ayyyy sabah sabah okuduğuma çok sevindim yaaaa benimde ablam yıllar sonra teyze olacak iki yeğenim var biri 20 yaşında biri 17😘😘😘
Adet tarihinin ilk gununumı gırdımn tatlımmm. Şuradaa doguma 1 gun kaldıı Ss inide goruruzz ınsaAllahhh 🤲🏻🤲🏻
Evet canım adet tarihinden hesapla dediler amin amin
Oh maşallah kuzum benim 😍🧿🙏 içimden ikiz olcak gibi geliyor 🙈 heycanladım perşembeyi heycanla bekliyorum kuzum benim 😍😍🙏🌼
🤭🤭🤭🤭🤭 İnşallah bende aynı aynı şekilde perşembeyi bekliyorum
Yaa 😍😍🧿 allahın mucizesi ya minnoş oluşmaya başlıyor büyüyor annesi 😍🙈
🥰🥰🥰🥰

Ayyyy sabah sabah okuduğuma çok sevindim yaaaa benimde ablam yıllar sonra teyze olacak iki yeğenim var biri 20 yaşında biri 17😘😘😘

Evet canım adet tarihinden hesapla dediler amin amin

🤭🤭🤭🤭🤭 İnşallah bende aynı aynı şekilde perşembeyi bekliyorum

🥰🥰🥰🥰
Kardeşim evleneli 2 ay oldu 🙈 o da diyor şimdi aynı anda doğuracağız sen anlayamayacaksın teyzeliği 😂😂

X